ECSIPC תציג פתרונות קמעונאיים חכמים מוכנים להפעלה ב-GITEX 2023 סדרת LIVA Mini-PC החדשה, Arm SBC ו-Industrial Embedded Box PC

3 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

ECSIPC תציג פתרונות קמעונאיים חכמים מוכנים להפעלה ב-GITEX 2023

סדרת LIVA Mini-PC החדשה, Arm SBC ו-Industrial Embedded Box PC

טאיפיי, טאיוואן, 3 באוקטובר 2023, Media OutReach:

 

ECS Industrial Computer Co., Ltd (ECSIPC) שמחה להכריז על השתתפותה ב-GITEX 2023. היא תציג בתערוכה את הפתרונות הקמעונאיים החכמים המוכנים להפעלה האחרונים שלה, ציוד משחק חדש ומיכון למפעל, כמו גם משפחת המיני מחשבים מסדרת LIVA Z5 שלה, כולל LIVA Z5 Plus, LIVA Z5E Plus, ו-LIVA Z5F Plus החדש.

בקרו את ECSIPC בכנס GITEX 2023 במרכז הסחר העולמי של דובאי

בתאריכים 16-20 באוקטובר, דוכניםH2-E46

ECSIPC LIVA Z5F Plus עבור יישומים מסחריים רחבי טווח

 

המיני פיסי הזה, היעיל במיוחד, הוא מחשב מיטבי עבור התקנות קמעונאיות, התקנות אבטחה וקיוסק חכמות, וכן עבור מגוון נרחב של תרחישי שימוש תעשייתיים, כגון מחשוב קצה, במפעלים ובמחסנים. העיצוב, שאינו כולל מאוורר, ממזער את הצורך בתחזוקה ומאפשר לו להמשיך לעבוד ללא דופי גם בסביבות עתירות אבק. בתוך ה-LIVA Z5F Plus נמצא מעבד Core מהדור ה-13 של Intel® עם TDP יעיל במיוחד שעומד על 15 וואט. המחשב תומך בנפח זיכרון נדיב של 64 גיגה-בייט, יחד עם Wi-Fi 6 בערוץ כפול, שני חיבורי Ethernet בקצב של 1 גיגה-ביט, DisplayPort כפול (אחד באמצעות USB Type-C) ושני חיבורי HDMI. ארבעה חיבורי COM מספקים יכולות קלט/פלט עבור מכשירי דור קודם לשימוש תעשייתי, בעוד שחיבורי USB4 (20 גיגה-ביט/לשנייה) ו-USB 3.2 Gen 2 (10 גיגה-ביט/לשנייה) זמינים עבור התקני קלט/פלט במהירות גבוהה במיוחד. ECSIPC תציג את ה-LIVA Z5F Plus החדש גם במהלך GITEX 2023.

פתרונות חכמים מוכנים להפעלה לקמעונאות, שילוט דיגיטלי וקיוסקים חכמים

במהלך GITEX 2023 תציג ECSIPC מגוון של יישומים פוטנציאליים שנוצרו באמצעות השילוב של LIVA Z5 Plus בעל היכולת הגבוהה עם תוכנה של ECSIPC עצמה עבור סביבות Windows ו-Linux. אפשרות לבחור במערכת הפעלה מהוססת Android תגיע בקרוב, והיא תהיה מיועדת עבור תצורה עתידית שתהיה מבוססת על ARM, ותגיע לשוק עד סוף 2023.

היישומים כוללים:

  • קיר וידאו חסכוני באנרגיה, שעובד 24/7, ומורכב ממספר תצוגות עם התמקדות בתחזוקה נמוכה. ניתן ליצור תצוגות בפורמט גדול על ידי שילוב של עד ארבעה מסכי 4/8K בקצב 60 הרץ שיכולים להציג תוכן ופרסום מותאמים. מערכת ניהול התוכן מבוססת הענן עם נגן לשילוט דיגיטלי מאפשרים גישה נוחה באמצעות ממשק משתמש מבוסס דפדפן או אפליקציה לנייד.
  • ההדגמה של קיוסק/מרכז קמעונאי חכמים מציגה התקנה קלה ויעילות אנרגטית, תוך שהיא מאפשרת מגוון רחב של גדלי תצוגה עבור פרסום או מידע על מוצרים. תמיכת מתח רחבה מציעה גמישות רבה יותר עבור יישומים ומפעילים פוטנציאליים שצריכים לעבוד במגוון סביבות. זיהוי פנים מבוסס בינה מלאכותית נתמך עבור יישומים כגון אבטחה, ניהול גישה ואימות תשלום.

 

ECSIPC iM6501WT Embedded Box PC לשימוש תעשייתי

עם היעילות הגבוהה של מעבדי Core מהדור ה-11 של Intel® המחשב המשובץ הזה ניתן להתאמה עם זיכרון של עד 64Gגיגה-בייט, אחסון SSD  בתצורה של M.2 PCI-Express Gen-4 NVMe, מודם סלולרי בתצורת M.2 LTE/5G, עד ארבעה מסכים, וקישוריות משולבת של Wi-Fi 6 ו-Ethernet כפול (1 גיגה-בייט + 2.5 גיגה-בייט). חיבורי COM, DIO ו-USB מוכנים לציוד היקפי ברמה תעשייתית, וכניסת מתח ה-DC שלו (1-24 וולט) מאפשרים מגוון אפשרויות פריסה.

ECSIPC RK3568-IS1 Arm SBC לשימוש תעשייתי

ECSIPC RK3568-IS1, שתוכנן עבור תרחישי שימוש תעשייתיים עם התמקדות ביעילות צריכת החשמל בעיצוב קומפקטי במיוחד, הוא SBC חדש מבוסס Rockchip המציע מעבד עם ארבע ליבות Arm Cortex-A55 וכן מעבד בינה מלאכותית בעוצמה של עד 0.8TOPS. עם תמיכה במספר מסכי 4K בקצב 60 הרץ, ממשק מצלמה MIPI-CSI, ממשק M.2 PCI-Express לאחסון, I2C, מספר חיבורי USB ו-COM, תוספת של מודם Wi-Fi ו-LTE/5G סלולרי וכן שני חיבורי Ethernet, ה-RK3568-IS1 תומך ב-Android וגם ב-Ubuntu OS, עם שרשראות כלים עשירות ומשאבים זמינים המאפשרים למפתחים לפרוס במהירות את יישומי התוכנה שלהם.

לוח אם ECSIPC A620AM5-M9 AMD לשימוש מסחרי

לוח האם ECSIPC A620AM5-M9 הוא פתרון מקיף למעבדי AMD Ryzen 7000 המעודכנים ביותר (עד 65 וואט) שמיועד לתרחישי שימוש מסחריים שדורשים ביצועים גבוהים. הוא תומך בעד 64 גיגה-בייט של זיכרון DDR5 מהיר במיוחד, מציע חריץ PCI-Express Gen-4 16x עבור כרטיסים גרפיים או הרחבה אחרת ללוח, חריץ אחסון M.2 PCI-Express Gen-4 NVMe במהירות גבוהה במיוחד, ארבעה חיבורי SATA לאחסון נוסף, ממשק M.2 ל-Wi-Fi/Bluetooth ו-Gigabit Ethernet, שישה ערוצי משופרים עם מגבר משולב, שישה חיבורי USB (Type-A ו-Type-C), וכן חיבורי COM ו-LTP שמספקים תמיכה עבור ציוד היקפי מסחרי בטווח רחב כגון סורקים, מדפסות ותקשורת.

 

למידע נוסף:

 

Media Contact:

Samantha Wang

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Media OutReach

סגור לתגובות על ECSIPC תציג פתרונות קמעונאיים חכמים מוכנים להפעלה ב-GITEX 2023 סדרת LIVA Mini-PC החדשה, Arm SBC ו-Industrial Embedded Box PC

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן