האם צריך חלונות ממוגנים בישראל של 2017?

27 במרץ 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה חלונות - זגגות

בישראל שנת 2017, לכל תושב שני יש בכיס מכשיר חכם, שנותן לו תחזית למזג האויר, תחזית עליות בבורסה, ישנם אפילו מכשירים שאתה לא צריך לכתוב הרבה, הם כבר חוזים את מה שאתה הולך לכתוב ומשלמים לך את המשפט. ויש יותר מתקדמים שלהם אתה נותן שאלה או הוראה קולית והם נותנים לך מפרט של מסעדות טובות באזור או תחנות דלק בסביבה. אבל גם המכשיר הכי מתקדם בעולם לא יכול לחזות מתי תיפול הרקטה הבאה.
יש השערות, יש אזעקות שמתריעות, אבל זה אף פעם לא יכול להיות וודאי, אתה אף פעם לא תרגיש בטוח, כי אין במלחמה הזאת כללים של אסור ומותר. ולכן אתה צריך להיות מוכן לכל תרחיש ולכל בעיה.
מיגון חלונות בבית
החלון בבית, מאפשר חדירה של אור, הוא שקוף ולכן מקשר אותך עם מה שקורה בחוץ, כמו כן הוא מגן עלייך מפני החום, הקור והגשם. אך חשוב שתדע שחלון במצב של שבירה משמש גם ככלי נשק לאויבים שלך. כשהוא מתנפץ וחלקיו מתפזרים לכל כיוון, הם כבר לא מגנים עלייך, הם פוגעים בך ויכולים אף להרוג. ובשביל שהצבע האדום לא יתפוס אותך עם המכנסיים למטה, חשוב מאוד להכין את עצמך ולמגן את חלונך.
חלונות ממוגנים
ציפוי מגן הינו שקוף ולכן אינו נראה על החלון, אבל ברגע שישנה תאונה או התנגשות בזכוכית או חס וחלילה הדף, יריעות ציפוי אלו מונעות את התפזרות הרסיסים. היריעות מיוצרות בסטנדרטים גבוהים ובעלי אישורים ותקנים המקובלים בארה"ב ובאירופה. אז אם שלום ילדייך חשוב לך, אם אתה רוצה להרגיש שהם מוגנים גם כשאינך בבית, התקשר עוד היום לחברת ג.ג מערכות מיגון בע"מ. החברה מתקינה מערכות מיגון נגד הדף וירי למבנים. מספקת פתרונות ומתכננת פרויקטים שמותאמים במיוחד לבתים הישראלים.
צוות מקצועי ומיומן ילווה את הלקוחות בשטח בכל שלב ושלב ויבדוק את טיב הביצוע. החברה עובדת רק עם מוצרים בעלי תקנים ואישורים בהתאם לסטנדרטים ישראליים ואירופאים. כמו כן היא עובדת בתיאום מלא עם מערכות ביטחון בארץ ובעולם.

סגור לתגובות על האם צריך חלונות ממוגנים בישראל של 2017?

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן