אנדרסן משיקה פרקטיקת הערכת שווי גלובלית

29 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אנדרסן משיקה פרקטיקת הערכת שווי גלובלית

מוסיף יכולות הערכת שווי ביותר מ-20 מדינות ברחבי צפון אמריקה, אירופה, אמריקה הלטינית, המזרח התיכון ואסיה

סן פרנסיסקו, 28 בספטמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

Andersen, חברת השירותים העצמאית הרב תחומית, שמתאפיינת בקצב הצמיחה המהיר ביותר בעולם, השיקה שירות גלובלי חדש של הערכת שווי, כהרחבה של פלטפורמת שירותי המיסוי, המשפט והשירותים הנלווים שהיא מציעה ללקוחותיה. צוות ההערכה הגלובלי של Andersen עובד בשיתוף עם חברות, קרנות, אנשים פרטיים בעלי הון גבוה ומשרדים משפחתיים, במטרה לספק הערכות שווי של עסקים, נכסים מוחשיים ולא מוחשיים וניירות ערך מורכבים, וזאת למטרות דיווחי מס וייעוץ לעסקאות. לקוחות החברים משתייכים למגוון רחב של ענפים, מטכנולוגיה ועד לייצור ומחקלאות ועד לביו-פרמצבטיקה.

במועד ההשקה, לעסק ההערכה הגלובלי של Andersen נוכחות ביותר מ-20 מדינות ברחבי העולם, לרבות צפון אמריקה, אירופה, אמריקה הלטינית, המזרח התיכון ואסיה.

"תחומי המיסוי, המשפט וההערכה קשורים ביניהם בקשר הדוק, ועם זאת, אף חברה אחרת המספקת שירותים מקצועיים אינה מציעה את כל היכולות האלה בקנה מידה גלובלי ותחת קורת גג אחת", אומר מארק וורסאץ, יו"ר ומנכ"ל אנדרסן גלובל. "החזון שלנו ב- Andersenהוא ליצור פלטפורמה שתאפשר ללקוחות ליהנות מחוויה חלקה, תוך עבודה מול חברה רב תחומית מהימנה אחת, בכל מקום בעולם. במהלך השנים הקרובות, אנחנו שואפים להפוך לאחת מן החברות העצמאיות הגדולות ביותר בתחום הערכת השווי הגלובלית".

בראש עסק ההערכה הגלובלי החדש של Andersen עומד המנהל הכללי סיד לוקנבאך, אשר כיהן כראש שירותי ההערכה הארציים של החברה בארצות הברית במהלך 18 השנים האחרונות.

"המבנים העסקיים והמכשירים הפיננסיים הופכים מורכבים יותר ויותר", אומר לוקנבאך. "העניין הופך מורכב עוד יותר כשעלינו להתמודד עם עסקאות חוצות גבולות וכאלה שבהן מעורבים מספר תחומי שיפוט. זו הסיבה שהגישה המסורתית כבר אינה מספיקה. עסק ההערכה הגלובלי שלנו משלב מומחיות עמוקה ונוכחות גאוגרפית רחבה שנדרשות על ידי הלקוחות, בלי קשר למיקום של נכסיהם".

Andersen Globall היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-14,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-400 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

למידע נוסף:

 

מייגן צואי
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אנדרסן משיקה פרקטיקת הערכת שווי גלובלית

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן