Meta Materials ו-Panasonic Industry משתפות פעולה לייצור הדור הבא של חומרים מוליכים שקופים

29 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Meta Materials ו-Panasonic Industry משתפות פעולה לייצור הדור הבא של חומרים מוליכים שקופים

מינוף עיצובי  NANOWEB®  המוגנים בפטנט של META וטכנולוגיית התהליכים הקניינית של Panasonic Industry כדי לספק יישומים חדשים של אלקטרוניקה לרכב ולצרכנים

נובה סקוטיה, קנדה ואוסקה, יפן, 29 בספטמבר 2023, ACCESSWIRE:

Meta Materials Inc (META) (נאסד"ק: MMAT), חברת חומרים מתקדמים וננוטכנולוגיה וספקית פתרונות מובילה בתחום חומרים מוליכים שקופים רב תפקודיים, ו- Panasonic Industry Co., Ltd (Panasonic Industry), חברה תפעולית האחראית לעסקי ההתקנים ב-Panasonic Group עם טכנולוגיית תהליכים קניינית ניתנת להתאמת גודל המספקת קו ייצור לסרטים מוליכים בעלי התנגדות נמוכה ושקיפות גבוהה, פיתחו יחדיו שיתוף פעולה אסטרטגי מעיצוב ועד ייצור המוני. מאמץ משותף זה צפוי לחזק את האספקה ​​של סרטי NANOWEB® ולהאיץ את צמיחתה של תעשיית הסרטים המוליכים השקופים, שתציע יישומים חדשים למגזרי הרכב והאלקטרוניקה הצרכנית, כגון סרטי אנטנות שקופות, מחממי סרט שקופים וסרט שקוף למיגון אלקטרומגנטי.

כיום יש צורך מתגבר ביריעות שמציעות התנגדות נמוכה במיוחד וביצועים אופטיים גבוהים, הנדרשים במיוחד עבור יישומי שטח גדול כגון תאים סולאריים גמישים, חלונות חכמים לתקשורת מהדור הבא ומערכי חימום שקופים ליישום ברכב. לפי BCC Research, השוק הגלובלי לסרטים מוליכים שקופים צפוי לצמוח ב-9.2% במונחי CAGR, מ-4.9 מיליארד דולר ב-2020, ל-7.6 מיליארד דולר עד 2025.

"שיתוף הפעולה האסטרטגי שלנו עם Panasonic Industry מייצג רגע מכריע עבור META. בחרנו ב-Panasonic Industry לייצור המוני של העיצובים המוגנים בפטנט שלנו בשל טכנולוגיית התהליכים המצטיינת שלהם, יחד עם איכות הייוצר לתחום הרכב שלהם, שתומכת במטרה המשותפת שלנו להרחיב את מגזר חומרי ההולכה השקופים", אמר ג'ורג' פאליקאראס, נשיא ומנכ"ל META. "שיתוף פעולה זה מאפשר לנו לאחד את הידע הקולקטיבי שלנו, ולקבוע אמות מידה חדשות לתעשייה".

הסרט השקוף בעל המוליכות הגבוהה וההתנגדות הנמוכה של Panasonic Industry מיוצר בייצור המוני מאז 2018 כתגובה לדרישה לחיישני מגע שמציעים ביצועים גבוהים והולכים וגדלים. META עובדת בהצלחה עם Panasonic Industry תחת הסכם שירותים ראשי כבכר מזה מספר חודשים, והתוצאה היא הסמכה וייצור מוצלחים של מספר עיצובים קנייניים של NANOWEB® לטובת יישומים שונים.

יואיצ'י יושיקאווה, מנהל היחידה העסקית של פתרונות המגע של Panasonic Industry, הביע התלהבות דומה משיתוף הפעולה, ואמר: "אנו נרגשים לשלב כוחות עם META כדי לדחוף את הגבולות של תחום החומרים המוליכים השקופים. שיתוף פעולה זה יוכל לספק ערך חסר תקדים לעולם עם הפתרונות המתקדמים ביותר. ביחד ניצור אפשרויות חדשות ליישומים שונים ולתעשייה".

שיתוף הפעולה בין META ו-Panasonic Industry משלב את העוצמה העיצובית של אריגי מתכת מסוג NANOWEB®  עם טכנולוגיית התהליכים הקניינית הניתנת להתאמה של Panasonic Industry בסרטים מוליכים שקופים. יחד, יציעו החברות חלופות חדשניות שמציעות יותר מתקני התעשייה, ויקבעו אמות מידה חדשות.

Panasonic Industry ו-Meta Materials יציגו בדוכן של Panasonic Industry ב-CEATEC 2023, תערוכת הטכנולוגיה המקיפה המובילה ביפן, בין ה-17 ל-20 באוקטובר 2023. השותפות ידגימו תנור מיקרוגל עם חלון מיגון EMI שקוף, אנטנות שקופות ומערכי חימום שקופים להפשרה והסרת ערפל של חיישני ADAS לרכב. הדגמות אלו ידגישו את הביצועים המעולים והרבגוניות של פתרונות אריג המתכת שפותחו באמצעות שיתוף פעולה זה.

אודות החברות:

Meta Materials Inc. (META) היא חברת חומרים מתקדמים וננוטכנולוגיה. אנו מפתחים מוצרים וטכנולוגיות חדשים תוך שימוש במדע חדשני ובר קיימא. חומרים מתקדמים יכולים לשפר את המוצרים היומיומיים המקיפים אותנו, ולהפוך אותם לחכמים וברי קיימא יותר. פלטפורמות טכנולוגיות META® מאפשרות למותגים גלובליים לפתח מוצרים חדשים לשיפור הביצועים עבור לקוחות בתחומי התעופה, החלל והביטחון, אלקטרוניקה צרכנית, תקשורת 5G, סוללות, איכות החיים, רכב ואנרגיה נקייה. קבלו מידע נוסף בכתובת www.metamaterial.com.

Panasonic Industry Co., Ltd.  הוקמה ב-1 באפריל 2022, כחברה תפעולית האחראית על עסקי המכשירים בקבוצת פנסוניק בהתאם למעבר למערכת של חברת הפעלה. המשימה של החברה קובעת כי "נפתח את הדרך לעתיד טוב יותר ונמשיך לתרום לחברה עשירה באמצעות מגוון טכנולוגיות מכשירים". על בסיס גלובלי, החברה מעסיקה כ-42,000 עובדים והשיגה מכירות נטו של 1,149.9 מיליארד ין לשנת הכספים שהסתיימה ב-31 במרץ 2023. על רקע מחסור בכוח אדם בייצור, התפוצצות הנתונים עם עליית החברה מבוססת המידע, ודרישות גוברות לסביבה ובטיחות עבור חברת הניידות, החברה תתמקד בתחומים בהם נדרשת אבולוציה מתמשכת ותמשיך לספק ערך ללקוחות עם תכונות ייחודיות של טכנולוגיות חומרים ותהליכים ייחודיות כגון קבלים,  מנועי סרוו קומפקטיים, ממסרי EV וחומרים אלקטרוניים. קבלו מידע נוסף על Panasonic Industry בכתובת https://www.panasonic.com/global/industry.

למידע נוסף:

פניות מדיה:

Rob Stone
Vice President, Corporate Development and Communications
Meta Materials Inc.
[email protected]

קשרי משקיעים

Mark Komonoski
Senior Vice President
Integrous Communications
Phone: 1-877-255-8483
Email: [email protected]

Panasonic Industry – יצירת קשר / מדיה:

Corporate Communication Team
Management Planning Department
Panasonic Industry Co., Ltd.
Email: [email protected]

מקור: Meta Materials Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

סגור לתגובות על Meta Materials ו-Panasonic Industry משתפות פעולה לייצור הדור הבא של חומרים מוליכים שקופים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן