מדיסקה נוקטת צעדים להגן על הטכנולוגיות החדשניות שלה

29 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מדיסקה נוקטת צעדים להגן על הטכנולוגיות החדשניות שלה


מדיסקה תובעת את
Fagron, HiperScan ו-Gako בגין הפרת פטנט.

מונטריאול, 27 בספטמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

במשך עשרות שנים של השקעות אסטרטגיות במחקר ופיתוח, השם Medisca  הפך להיות שם נרדף לטכנולוגיות חדשניות ממוקדות לקוח. עם יכולת התרכובת שלה למשל, Medisca  ממשיכה לספק פתרונות מותאמים אישית עם מחויבות בלתי מעורערת לאיכות וחדשנות. זה כולל בין השאר את ה-Medisca MAZ™Mixer המוביל בתעשייה, כטכנולוגיית תרכובת שהופעלה כחלוצה על ידי החברה לאחר שנים של מחקר ובדיקות. מיקסר Medisca MAZ מספק פתרון יעיל, אחיד ואיכותי להרכבת מאות תכשירים.

כדי שהיא תוכל להמשיך לספק את החידושים שהתעשייה רוצה בהם וצריכה, Medisca  משלימה את ההשקעה שלה במו"פ עם תיק  של קניין רוחני ("IP") חזק. זה כולל פטנטים בארה"ב, אירופה, קנדה ואוסטרליה. במשך שנים, Medisca  נקטה בצעדים כדי ליידע את התעשייה על תיק הפטנטים שלה, כולל אלה הקשורים למיקסר החלוצי שלה Medisca MAZ. מספר חברות, למרבה הצער, החליטו להציע מוצרים שמפרים את הפטנט הבינלאומי של Medisca.

כדי להגן על זכויותיה היקרות ולהבטיח שחברות יתחרו בהגינות, Medisca  מתכוונת להגן על הטכנולוגיות הקנייניות שלה מפני פעילויות של מתחרים שמפרים אותן. מאמץ אכיפה עולמי זה החל היום עם הגשת תביעות מצד Medisca  נגד Fagron B.V., HiperScan GmbH ו-Gako Deutschland GmbH בגין הפרת פטנט מספר 3,538,071, השייך למקבילה הגרמנית של Medisca. התביעה הוגשה לבית המשפט המחוזי במינכן, גרמניה  ומבקשת, כסעד, צו מניעה וסעדים כספיים.

"עם כבוד עמוק לחדשנות ואחריות להגן על הקניין הרוחני שלנו, אנו מוצאים צורך לנקוט בצעדים משפטיים נגד הפרת פטנט זו", אמרה פאנאג'יולה דאנופולוס, סמנכ"לית האסטרטגיה והחדשנות העולמית של Medisca. "אנו מאמינים בשוק הוגן ותחרותי, שבו החדשנות משגשגת, ותביעה זו מחזקת את המחויבות שלנו לקיים את העקרונות הללו תוך הגנה על הרוח החדשנית שלנו".

Medisca מקווה שהגשת התביעה היום תזכיר לכל המתחרים את החשיבות של כיבוד הקניין הרוחני השייך לחברה. תעשיית התרכובות (למשל, תרופות ו-CBD) הסתמכה על האיכות והיעילות שמציע מיקסר Medisca MAZ. התעשייה חייבת להיות מסוגלת להמשיך ולסמוך על המוצרים הללו, ועל חידושי שירות הלקוחות ופתרון הבעיות שאין שני לו ש- Medisca מציעה.

אודות Medisca

Medisca היא חברה גלובלית עם נוכחות בצפון אמריקה, אוסטרליה ואירופה שמקדמת את ענף שירותי הבריאות באמצעות מינוף שותפויות הדוקות ואספקת פתרונות מותאמים, תוך הבטחת איכות וחדשנות. עם למעלה מ-30 שנות ניסיון ויסודות איתנים בענף אספקת תרכובות פרמצבטיות, Medisca פועלת כחברת B2B ('עסק לעסק') המעניקה הצעות מקיפות שמצטיינות בערך, עקביות, תגובתיות ונאמנות. כשותפה בתוכנית Wellness, ‏Medisca מציעה מחויבות בלתי מתפשרת על תנן לשפר את חיים ולספק מענה על פני מספר רב של צרכים.

לקבלת מידע נוסף, יש לבקר בכתובת www.medisca.com ולעקוב אחרינו ב-LinkedIn,‏ Facebook, ‏Twitter ו-YouTube.

 

למידע נוסף:

 

אנשי קשר

Adam Pinsky
Director of Communications
[email protected]
+1 (438) 304-6756

מקור: Medisca

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מדיסקה נוקטת צעדים להגן על הטכנולוגיות החדשניות שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן