הכירו את X7, נתב היישומים והקישוריות הניידת של Icomera

28 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

הכירו את X7, נתב היישומים והקישוריות הניידת של Icomera

קישוריות מבוססת 5G עבור מערכות קליטה ולנוסעים

גטבורג, שבדיה, 28 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

הנתב X7 החדש של Icomera הוא שער לפלטפורמת קישוריות מרכזית רבת עוצמה, התומכת במספר רב של יישומים עתירי משאבים, לרבות Wi-Fi לטובת הנוסעים, מערכות מידע ובידור בידור מובנות, ומעקב ואנליטיקה של צילומי וידאו דיגיטלי. Icomera היא חברת בת בבעלות מלאה של Equans, מובילה עולמית בתעשיית האנרגיה והשירותים. היא הספקית המובילה של פתרונות קישוריות משולבים לתחבורה ציבורית ותורמת לעולם דל פחמן ולחוסן שלו על ידי הפיכת התחבורה הציבורית לאטרקטיבית יותר.

"כיום, שפע של מערכות קליטת נוסעים משולבות מותקנות בכלי הרכב ודורשות קישוריות אמינה בכל מקום" , מסביר רוג'ר מתיוס, מנהל המסחור הראשי של Icomera. "ה-X7 מספק מהירות, אחסון וביצועים יוצאי דופן עבור שירותים תפעוליים וגם אלה שממוקדים בנוסעים כאחד, והוא פותח עידן חדש של יישומים מקושרים מתקדמים".

ה-X7 משתמש ב-SureWAN™ , פרוטוקול טכנולוגיית הקישוריות המוביל בתעשייה של Icomera, לצבירה חכמה של טכנולוגיות תקשורת מרובות (4G, 5G, לוויין, רשתות תקשורת לצד מסלול הנסיעה, וכו') במקביל, כדי להבטיח את הזמינות של החיבור המהיר והאמין ביותר בתוך רכב שנמצא בתנועה. ניתן לנטר ולנהל את התעבורה ברשת באמצעות IcoShape, כלי עיצוב תעבורת הנתונים של Icomera, המאפשר למפעילי תחבורה לנצל בצורה הטובה ביותר את כל רוחב הפס של האינטרנט הזמין להם, ולשלוט בעלויות הנתונים שלהם.

"ניתן להתקין יחידת X7 אחת או יותר על רכב בודד או רכבת", מוסיף מאטס קרלסון, מנהל הטכנולוגיה הראשי של Icomera ומייסד שותף. "על ידי הפצת תעבורת רשת בין שני נתבים, איזון עומסים עוזר להבטיח ביצועים ממוטבים, בעוד שהיתירות מוסיפה גמישות נוספת לפתרון קישוריות מובנה".

נתב X7 יהיה זמין בדגמים שונים בעת ההשקה, כל אחד מהם מותאם לדרישות עסקיות ספציפיות:

*עבור  פריסות מעקב וידאו דיגיטלי,  בנוסף לאספקת העברת נתונים בזמן אמת, ניתן להגדיר את X7 עם עד שני כונני SSD נגישים חיצונית. אפשרות זו שימושית כאשר יש צורך באחסון פיזי ו/או הסרה של צילומי מעקב וידאו, והיא מפחיתה את הצורך בהתקן חיצוני מסוג Network Attached Storage (NAS). במקרים רבים, כונני SSD בנפח 32 טרה-בתים (2 x 16 טרה-בתים) מאפשרים למפעילי תעבורה לאחסן קטעי וידאו למשך עד חודש.

*דגמי X7 מסוימים מכילים עד שני כרטיסי Wi-Fi 6 מובנים בעלי פס כפול, שכל אחד מהם מסוגל לפעול כנקודת גישה כדי לספק Wi-Fi איכותי לנוסעים.

* X7 מכיל עד חמישה מודמים 5G לקישוריות מובילה בתעשייה.

פרטים על ה-X7 מגיעים בעקבות ההכרזה של Icomera על נקודת הגישה הראשונה בעולם ל-Wi-Fi 7 שנבנתה במיוחד לתחבורה ציבורית – Icomera A2. על ידי מינוף התפוקה המוגברת וההשהיה המופחתת שמציע Wi-Fi 7, נקודת הגישה החדשה תאפשר לנוסעים גלישה, הזרמה, הורדות וועידות וידאו מהירות ואמינות יותר, ותאפשר להם להישאר מחוברים ללא מאמץ בזמן הנסיעה.

קבצים מצורפים

  1. Icomera X7 קישוריות ניידת ויישומים נתב
  2. Icomera X7 השקת הודעה לעיתונות

למידע נוסף:

 

Tom Bates

Icomera

[email protected]

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על הכירו את X7, נתב היישומים והקישוריות הניידת של Icomera

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן