Anaqua בונה על המומנטום שלה ביפן עם הנהלה חדשה, לקוחות, פתרונות והמשרד הראשי ביפן

26 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Anaqua בונה על המומנטום שלה ביפן עם הנהלה חדשה, לקוחות, פתרונות והמשרד הראשי ביפן

פוטושי סאיטו מצטרף כנשיא ומנכ"ל, יפן

בוסטון, 26 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Anaqua, ספקית הטכנולוגיה הגלובלית המובילה לניהול חדשנות וקניין רוחני (IP), הודיעה היום על שינויים בצוות ההנהלה הבכיר שלה ביפן בזמן שהחברה ממשיכה במסלול הצמיחה המואצת שלה במדינה. פוטושי סאיטו יצטרף ל-Anaqua Japan, החל מה-10 באוקטובר 2023, כנשיא ומנכ"ל, האחראי על הנעת הפיתוח העסקי המתמשך של Anaqua ואספקת פתרונות לקוח משופרים ביפן.

סאיטו-סאן מילא בעבר תפקידי ניהול ב-LexisNexis כמנכ"ל יפן ודרום קוריאה, ובתומסון רויטרס (כיום חלק מ-Clarivate) כראש עסקי הקניין הרוחני והמדע ביפן. סאיטו-סאן הוא בעל תואר ראשון בלימודים בינלאומיים מאוניברסיטת דוקיו ולמד בבית הספר להיסטוריה באוניברסיטת מדינת ניו יורק באלבני.

Anaqua הודיעה גם על פתיחת המטה החדש שלה ביפן במגדל TOKYO TORCH Tokiwabashi, המספק חלל עבודה מורחב לתמיכה בצמיחה המואצת של החברה, אשר ראתה חיזוק נוסף של הצוות וגידול של 50% במכירות חדשות YTD. המהלך ממשיך את המשימה של Anaqua Japan להשקיע באנשים, תשתיות ופתרונות על מנת לספק ללקוחות את התוכנה והפתרונות המקיפים והיעילים ביותר לניהול קניין רוחני ביפן. השקעות אחרות של Anaqua ביפן כוללות פתיחת מרכז נתונים שני ללקוחות ב- Microsoft Azure, שכירת חברי צוות נוספים לעסקי הקצבאות והחידושים הצומחים, ופיתוח שיפורים ספציפיים ליפן בפלטפורמת ניהול הקניין הרוחני של AQX, הן עבור שוק התרופות והן עבור אנשי מקצוע בתחום הסימנים המסחריים.

"אני נרגש להצטרף ל-Anaqua, חברה שהערצתי במשך שנים רבות במהלך הקריירה שלי בתחום הקניין הרוחני והטכנולוגיה המשפטית", אמר סאיטו. "לכבוד הוא לי להוביל את Anaqua Japan בשלב הצמיחה הבא שלה ולעזור ללקוחותינו להגן טוב יותר ולמקסם את הערך מפורטפוליו הקניין הרוחני שלהם".

מנכ"ל Anaqua, בוב רומיאו, אמר: "אנו שמחים על מינויו של סאיטו-סאן להוביל את עסקי Anaqua ביפן. הניסיון הנרחב שלו בתחום הקניין הרוחני והטכנולוגיה יאפשר לו לעסוק במהירות בעסק שלנו ובשוק הרחב יותר, ליצור קשרים חשובים עם לקוחותינו הקיימים והעתידיים, ולספק מנהיגות חזקה לצוות שלנו ולפיתוח העסקי הנוסף שלנו. אני גאה מאוד בפעילות שלנו ביפן ונרגש לקראת הבאות".

אודות Anaqua

Anaqua, Inc היא ספקית פרימיום של פתרונות ושירותים משולבים של טכנולוגיית ניהול קנין רוחני (IP) עבור תאגידים ומשרדי עורכי דין. פתרונות התוכנה שלה לניהול קניין רוחני פלטפורמת AQX ו- PATTSY WAVE מציעים שניהם זרימות עבודה מומלצות עם ניתוחי ביג דאטה ויכולות טכנולוגיות אחרות במטרה ליצור סביבה חכמה המעודכנת באסטרטגיית הקנין הרוחני, מאפשרות לקבל החלטות הקשורות בקניין הרוחני, ומייעלות את הפעולות הנוגעות לקניין רוחני המותאמות לצורך של כל מגזר. כיום, כמעט מחצית מ-100 מגישי הפטנטים והמותגים הגלובליים המובילים בארה"ב, כמו גם מספר גדל והולך של משרדי עורכי דין ברחבי העולם, משתמשים בפתרונות של Anaqua. למעלה ממיליון בכירים בתפקידי קנין רוחני, עורכי דין, עוזרים משפטיים, מנהלים וממציאים בחברות גדולות ובינוניות משתמשים בפלטפורמה לצרכי ניהול הקנין הרוחני שלהם. מרכזה של החברה ממוקם בבוסטון, ולה משרדים ברחבי ארה"ב, אירופה ואסיה פסיפיק. למידע נוסף, אנא בקרו ב-anaqua.com או ב-LinkedIn.

למידע נוסף:

Company Contact:
Kyoko Tsurumi
Associate Director, Marketing and Communications
Anaqua
[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Anaqua בונה על המומנטום שלה ביפן עם הנהלה חדשה, לקוחות, פתרונות והמשרד הראשי ביפן

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן