פלטפורמת המסחר האלקטרוני Ubuy בוחרת ב-Nuvei כדי להאיץ את הצמיחה הבינלאומית שלה

22 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

פלטפורמת המסחר האלקטרוני Ubuy בוחרת ב-Nuvei כדי להאיץ את הצמיחה הבינלאומית שלה

Ubuy מגיעה ללקוחות נוספים ברחבי העולם באמצעות האינטגרציה שלה לחבילת שיטות התשלום החלופיות המובילה בתעשייה של Nuvei

 

מונטריאול וכווית סיטי, כווית, 21 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Nuvei Corporation (נאסד"ק: NVEI)(TSX: NVEI), חברת הפינטק הקנדית, מודיעה כי נבחרה בידי Ubuy, פלטפורמת מסחר אלקטרוני בינלאומית מובילה הפועלת מכווית ומתמחה בחיבור צרכנים בכל רחבי העולם עם מותגים גלובליים, כדי לשפר את חוויית התשלום בקופה של הלקוחות שלה.

Ubuy ממנפת את המומחיות של Nuvei בשוק התשלומים המקומי, ואת טווח ההגעה הרחב שלה, ואת החבילה הנרחבת של שיטות תשלום חלופיות (APM), כדי להיכנס לשווקים חדשים ולהציע ללקוחותיה מגוון אפשרויות תשלום. Nuvei מציעה ללקוחותיה כיום גישה ל-634 APM, וכולן זמינות באמצעות אינטגרציה אחת. עסקים מקוונים יכולים לבחור התאמה עבור כל שוק קצה באמצעות שיטות התשלום הרלוונטיות ביותר לאזור במטרה לייעל את חוויית התשלום בקופה של הצרכן.

שיטות תשלום חלופיות הן קריטיות יותר ויותר להתרחבות בינלאומית ולהאצת הצמיחה עבור עסקי מסחר אלקטרוני. העדפות התשלום של הצרכנים מתפתחות כל הזמן, כאשר מספר APM כגון Alipay (סין), iDEAL (הולנד) ו-PIX (ברזיל) הן כעת שיטת התשלום המקוונת המועדפות על הצרכנים באזור שלהן. Ubuy מאפשרת ללקוחותיה בכל שלושת השווקים הללו לשלם בשיטות המועדפות הללו, כמו גם בשיטות הפופולריות ביותר בשווקים רבים אחרים, באמצעות השילוב שלה עם Nuvei. שיטות תשלום חלופיות גם מאפשרות לצרכנים להשלים רכישה כאשר עסקה באמצעות כרטיס נכשלת, מה שמבטיח שימור לקוחות והגדלת ההכנסות.

הגישה לכל שיטות התשלום המובילות בכל שוק בעולם תאפשר ל-Ubuy להגדיל את היקף העסקאות הבינלאומי מבלי להתפשר על המחויבות שלה להציע חוויית מסחר אלקטרוני צרכנית בכל מקום לכל לקוחותיה, לא משנה היכן הם נמצאים.

"חשוב לנו להציע חוויית מסחר אלקטרוני מובילת תעשייה ללקוחותינו, כולל היכולת לאפשר להם לבצע רכישות בכל אחד מאמצעי התשלום שהם מכירים. אנו שמחים לשתף פעולה עם Nuvei כדי להציע את כל אמצעי התשלום הרלוונטיים שלקוחותינו דורשים בכל שוק שאנו פועלים בו, באמצעות אינטגרציה אחת, וללא צורך בניהול עשרות רבות של קשרים עצמאיים עם חברות תשלומים", אמר מנהל הטכנולוגיה הראשי והמייסד של Ubuy, דהארי אל עבדולהאדי.

"המשימה שלנו היא לאפשר ללקוחותינו להתחבר יותר ללקוחותיהם באמצעות תשלומים, בכל מקום בו הם נמצאים ובכל שיטה שהם רוצים לשלם. כחברת מסחר אלקטרוני עם לקוחות בכל רחבי העולם, המשיכה הגלובלית של Ubuy מבוססת על תשלומי קופה שמותאמים לשווקים המקומיים. אנו גאים לתמוך ב-Ubuy כשהיא ממשיכה להאיץ את הצמיחה שלה", הוסיף פיליפ פייר, יו"ר ומנכ"ל Nuvei.

הודעה זו מחזקת עוד יותר את המיקוד והמחויבות של Nuvei להמשיך בצמיחה באזור המזרח התיכון ואפריקה.

אודות Ubuy

Ubuy, שנוסדה בשנת 2012, היא מנוע חיפוש קמעונאי חוצה גבולות מוביל המחבר לקוחות ליותר מ-100 מיליון מוצרים ייחודיים של מותגים בינלאומיים מובילים. Ubuy מחויבת לספק את חוויית הקנייה הטובה ביותר האפשרית ללקוחותיה, ובונה עולם מקושר שבו מותגים איכותיים נמצאים במרחק נגיעה. הפלטפורמה התחילה  מ- Ubuy כווית וכיום מספקת את שירותיהם ביותר מ -180 מדינות, ומטפחת קהילת קניות עולמית.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.ubuy.com

אודות Nuvei

Nuvei  (נאסד"ק: NVEI) (TSX: NVEI) היא חברת פינטק קנדית המאיצה את עסקיהם של לקוחות ברחבי העולם. הטכנולוגיה המודולרית, הגמישה והניתנת להרחבה של Nuvei מאפשרת לחברות מובילות לקבל תשלומים מהדור הבא, להציע את כל אפשרויות התשלום וליהנות משירותי הנפקת כרטיסים, בנקאות, ניהול סיכונים והונאות. Nuvei מחברת עסקים ללקוחותיהם ביותר מ-200 שווקים, עם סליקה מקומית ב-47+ שווקים, 150 מטבעות ו-634 שיטות תשלום חלופיות, ומספקת את הטכנולוגיה והתובנות ללקוחות ולשותפים כדי להצליח באופן מקומי וגלובלי באמצעות אינטגרציה אחת.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.nuvei.com

למידע נוסף:

Alex [email protected] [email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על פלטפורמת המסחר האלקטרוני Ubuy בוחרת ב-Nuvei כדי להאיץ את הצמיחה הבינלאומית שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן