WPC Energy מציינת את סיומו של קונגרס הנפט העולמי ה-24 המוצלח בקלגרי

22 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

WPC Energy מציינת את סיומו של קונגרס הנפט העולמי ה-24 המוצלח בקלגרי

24WPC קידמה בברכה יותר מ-10,000 מבקרים, יותר מ-5,000 נציגים ונרשמים מ-111 מדינות

 

קלגרי, אלברטה, 21 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

קונגרס הנפט העולמי ה-24 (WPC) הגיע לסיומו לאחר חמישה ימים של שיחות מרתקות שהתמקדו בנושא "מעבר אנרגיה: הדרך לאפס נטו". הוועדה המארגנת של קנדה ("OCAN") גאה לשתף כי WPC ה -24 ראה מעל 10,000 מבקרים ייחודיים בתערוכה, מעל 5,000 צירים נוכחים בקונגרס, ונרשמים מ -111 מדינות.

"WPC ה-24 היה הצלחה מדהימה", אמר דניס פיינצ'ו, נשיא ומנכ"ל OCAN. "הגענו לכל המספרים שלנו בשורה העליונה וקיבלנו משוב חיובי להפליא על החוויה הכוללת מהמשתתפים. אני רוצה להודות למשתתפים, לדוברים, לנותני החסות ולמציגים, כמו גם למועצת המנהלים, לצוות המארגן שלנו, לעובדים, לקבלנים ולמתנדבים שהפכו את האירוע הזה למיוחד באמת. אני רוצה גם להודות לשר וילקינסון, לראש הממשלה סמית ולראש העיר גונדק על השתתפותם ותמיכתם. האירוע הזה היה ניצחון לתעשיית האנרגיה העולמית, לתעשיית האנרגיה הקנדית, לקנדה ולקלגרי".

"אנו נרגשים לחגוג את ההתקדמות שהושגה במהלך שבוע של דיאלוג פורה ומרתק בכנס WPC ה-24", אמר פדרו מיראס, נשיא, WPC Energy. "החזון של WPC Energy הוא לאפשר דיאלוג פתוח סביב נפט, גז, אנרגיה ומוצריה בהשתתפות מרחבי העולם. אנו מצפים להמשיך את השיחות החשובות הללו בעודנו מצפים ל-WPC ה-25 שיתקיים בערב הסעודית בשנת 2026".

דגשים בולטים מה-WPC ה-24 כללו:

*טקס הפתיחה התקיים ביום ראשון, 17 בספטמבר וכלל טקס לציון רשמי של המעבר ממועצת הנפט העולמית לשם חדש, WPC Energy. טקס הפתיחה כלל גם נאום מרכזי של כבוד ג'ונתן וילקינסון, שר האנרגיה ומשאבי הטבע של קנדה ודברים של דניאל סמית, ראש ממשלת אלברטה וג'יוטי גונדק, ראש עיריית קלגרי.

*היום הראשון של הקונגרס כלל דיאלוג מיניסטריאלי עם הנסיך עבד אל-עזיז בן סלמאן אל סעוד. זה כלל חתימה על מזכר הבנות כדי להעביר באופן רשמי את זכויות ההתארגנות של WPC לערב הסעודית, שתארח את הקונגרס ה-25 בריאד ב-2026. לאחר מושב זה, נשיא WPC Energy פדרו מיראס העניק לנשיא ומנכ"ל ארמקו, אמין נאסר, את פרס WPC Dewhurst היוקרתי, כהוקרה על מנהיגותו ותרומתו לתעשיית הנפט והגז.

*קומת התצוגה הייתה מאוכלסת בצפיפות במשך כל ארבעת הימים, ומשכה מבקרים ונציגים כאחד לגלות מאפיינים כולל Carbon Tech Expo, בית קנדה, רחבת שלטים דיגיטליים וביתן קיימות ואחריות חברתית. נותני חסות וארגונים משתתפים הצהירו כי נהנו מהצלחה עסקית עצומה באירוע והרגישו כי השיגו ערך מלא עבור השקעותיהם.

*משוב מהמשתתפים הדגיש באופן עקבי את כוחם של לוחות הדוברים של WPC. התוכנית כללה שבעה מושבי מליאה, פאנלים יומיים של ארוחת צהריים, מושבי שרים בהשתתפות גלובלית, מושבים אסטרטגיים של מנכ"לים ופורומים טכניים, עם נציגי ממשלה, מנכ"לים, אנשי אקדמיה ועוד מרחבי העולם.

*דיוני הקונגרס הסתיימו בפרסי המצוינות של WPC (WPCEA), שהוענקו ביום חמישי אחר הצהריים. פרסים אלה מוענקים לחברות, מוסדות או כל ארגון ציבורי או פרטי העוסק בתעשיית הנפט והגז על קידום או פעולה בסטנדרטים גבוהים של מצוינות. מקבלי WPCEA לשנת 2023 כללו:

WPCEA לאחריות חברתית:

* Pertamina International Refinery Unit III Plaju: הדלקת תקוות נוספות – אינדונזיה (חברה קטנה)

* Marun Petrochemical Company: MAHSHAHR מגיע הטוב ביותר – איראן (חברה גדולה)

WPCEA לפיתוח טכנולוגי:

* Micro-Bac International: יישום חיידקי לשיפורים סביבתיים וכלכליים בנכסי SWD – ארה"ב (חברה קטנה)

Saudi Aramco *: כדור חיישן – ערב הסעודית (חברה גדולה)

WPCEA למגדר והכללה

* חברת הנפט של בחריין (BAPCO): נשות המחר – יוזמה אסטרטגית למגדר והכללה – בחריין

קלגרי קידמה בברכה אנשים מכל רחבי העולם שבחרו להשתתף ב- WPC. בתי מלון, מסעדות וחללי אירועים פתחו את שעריהם לנציגים ולמבקרים – הדגמה אמיתית של הכנסת האורחים הקלגרית ותורמת רבות להצלחה הכוללת של האירוע.

הכרה בנותני החסות שלנו

OCAN שמחה להכיר בנותני החסות של Diamond, Platinum ו- Elite של WPC ה-24 על תמיכתם: Accenture, Aramco, CNPC, משרד האנרגיה של ערב הסעודית, Sinopec, Canadian Natural Resources Limited, Cenovus Energy, Pathways Alliance, Repsol, Suncor, bp, Bennett Jones, האגודה הקנדית של יצרני נפט, Chevron, דלויט, Enbridge, ExxonMobil | Imperial, Petrobas, PwC Canada, S&P Commodity Insights, Sonangol EP ו- WestJet. OCAN מעוניינת גם להכיר בשותפיה הממשלתיים כולל PrairiesCan, ממשלת אלברטה והעיר קלגרי על המימון שלהם ותרומות ותמיכה בעין.

למידע נוסף על מה שהתרחש בכנס WPC ה-24, אנא בקרו באתר www.24wpc.com. כדי להישאר מחוברים ל-WPC Energy ולעדכונים בנוגע ל-WPC ה-25 בריאד ב-2026, בקרו באתר www.world-petroleum.org.

אודות קונגרס הנפט העולמי

קונגרס הנפט העולמי, המתקיים אחת לשלוש שנים במדינות החברות ב-WPC Energy, הוא פורום הנפט, הגז והאנרגיה המוביל בעולם המושך אליו את נוכחותם של ראשי מדינות, מנהיגי אנרגיה ומומחים טכניים הדנים באתגרים ובהזדמנויות של ניהול משאבי הנפט והאנרגיה בעולם לטובת כולם. תחת הנושא של "מעבר אנרגיה: הדרך לאפס נטו", WPC ה -24 בקלגרי הציג כנס רב משתתפים, כולל מושבים אסטרטגיים וטכניים, תערוכה בינלאומית המכסה 225,000 רגל רבוע, תכנות לאנשי מקצוע צעירים, ואירועים מיוחדים כגון ליל קנדה, ארוחת בוקר נטוורקינג לנשים, קבלת פנים מיניסטריאלית, פרסי מצוינות ועוד.

המידע שהוצג בקונגרס, כמו גם הדיונים והדיונים סביב נושאי התוכנית הפרוגרסיבית, יסייעו להגדיר נתיבים מציאותיים ומעשיים קדימה עבור תעשיית האנרגיה העולמית להשגת עתיד של אפס נטו.

אודות WPC Energy

WPC Energy, לשעבר מועצת הנפט העולמית, שהוקמה בשנת 1933, היא ארגון לא מסנגן, לא פוליטי עם מעמד צדקה בבריטניה ויש לו הסמכה כארגון לא ממשלתי (NGO) מהאו"ם (האו"ם). WPC Energy מחויבת לקידום ניהול בר קיימא ושימוש במשאבי האנרגיה בעולם לטובת כולם. WPC Energy מנהלת את קונגרס הנפט העולמי התלת-שנתי, המכסה את כל היבטי התעשייה כולל ניהול התעשייה והשפעתה החברתית, הכלכלית והסביבתית.

למידע על קונגרס הנפט העולמי ה-24, צרו קשר:
רבקה הרל, Brookline יחסי ציבור, דוא"ל: [email protected]
www.24wpc.com

לקבלת מידע נוסף אודות WPC Energy, צרו קשר:
Sarah Beattie, Project Manager
E-mail: [email protected]
www.world-petroleum.org

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על WPC Energy מציינת את סיומו של קונגרס הנפט העולמי ה-24 המוצלח בקלגרי

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן