Quantexa ממנה בכירים מהתעשייה לוועדה המייעצת שלה כדי להאיץ תוכניות צמיחה

22 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Quantexa ממנה בכירים מהתעשייה לוועדה המייעצת שלה כדי להאיץ תוכניות צמיחה

נשיא בלאקרוק לשעבר, מנכ"ל NHSX לשעבר ומנהל GCHQ לשעבר מביאים ניסיון עשיר בתעשייה מתחומי הפיננסים, הבריאות והביטחון הלאומי

לונדון, 22 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Quantexa, מובילה עולמית בפתרונות מודיעין לקבלת החלטות (DI) למגזר הציבורי והפרטי, הודיעה היום כי מינתה שלושה בכירים בתעשייה לוועדה המייעצת שלה. גיוסים אלה כוללים  את ראלף שלושטיין, מנכ"ל אוורקור לשעבר ונשיא בלאקרוק לשעבר, מתיו גולד, מנכ"ל NHSX  לשעבר, וסר ג'רמי פלמינג, מנהל GCHQ לשעבר. בכירים מכובדים אלה מביאים שפע של מומחיות בתחומי הפיננסים, הבריאות והביטחון הלאומי ל- Quantexa.

הרחבת המועצה המייעצת של Quantexa מגיעה בזמן מכריע עבור הארגון, לאחר השלמת סבב גיוס E בסך 129 מיליון דולר, בהובלת GIC, שבו Quantexa הצטרפה לקבוצת עילית של חברות טכנולוגיה בריטיות שהגיעו למעמד של חד קרן פורץ דרך. עוד הוכרז השנה כי Quantexa תשקיע מעל 155 מיליון דולר בתעשיית הבינה המלאכותית העולמית בשלוש השנים הקרובות כדי לסייע ללקוחות לקדם את השימוש בבינה מלאכותית כדי להגן, לייעל ולהגדיל את הארגונים שלהם. עד 2027, סך ההשקעה הגלובלית של Quantexa בבינה מלאכותית יגיע ליותר מ-250 מיליון דולר.

ראלף שלושטיין, לשעבר מנכ"ל Evercore ונשיא לשעבר של BlackRock, מביא עשרות שנות ניסיון בבנקאות השקעות לוועדה המייעצת של Quantexa. הקריירה המכובדת שלו כוללת מילוי תפקיד אסטרטגי בסיוע לחברת ניהול הנכסים הגדולה בעולם לצאת להנפקה. החוש הפיננסי של ראלף ימלא תפקיד מרכזי בעיצוב יוזמות אסטרטגיה תאגידיות.

מתיו גולד, לשעבר מנכ"ל NHSX, מצטרף לוועדה המייעצת של Quantexa, לאחר שכיהן כשגריר בריטניה בישראל בין השנים 2010-2015, שם גולד סייע להשיק את UK-Israel Technologies Hub – יוזמה הפועלת בתל אביב ליצירת שותפויות טכנולוגיות בין חברות בריטיות וישראליות. לאחרונה, מתיו מינף את הרקע הנרחב שלו בתחום הבריאות כדי למלא תפקיד מרכזי בייעוץ ל- NHS על יוזמות לאורך מגיפת Covid-19. ב- NHSX, גולד היה אחראי על רתימת כוחם של נתונים וטכנולוגיה לשיפור אספקת שירותי הבריאות. המומחיות העמוקה של מתיו תסייע ל-Quantexa לזהות את הכלכלות והתעשיות למיקוד אסטרטגי ולקבל החלטות על אסטרטגיה מסחרית.

סר ג'רמי פלמינג, לשעבר מנהל GCHQ, וסגן ראש MI5 לשעבר, מצטרף לוועדה המייעצת עם יותר מ -30 שנות ניסיון במודיעין וטכנולוגיה. הרקע הנרחב שלו כולל פיתוח המרכז הלאומי לאבטחת סייבר, שם שאף להפוך את בריטניה למקום הבטוח ביותר לחיות בו ולעשות עסקים מקוונים. עם תשוקה להפוך את השימוש בטכנולוגיה בממשל לשקוף יותר, סר פלמינג ישפר את יכולותיה של Quantexa בהתמודדות עם איומים והזדמנויות מתפתחים.

"אנו שמחים לקבל בברכה את ראלף שלושטיין, מתיו גולד וסר ג'רמי פלמינג לוועדה המייעצת שלנו", אמר וישאל מריה, מנכ"ל Quantexa. "המומחיות הקולקטיבית שלהם בפיננסים, בריאות וביטחון לאומי תהיה רבת ערך ככל שנמשיך לפתח פתרונות מודיעין החלטות מתקדמים העונים על הצרכים המתפתחים של השוק".

"הטכנולוגיה מבוססת הבינה המלאכותית של Quantexa מאפשרת ללקוחותיה להגן, לייעל ולהגדיל את הארגונים שלהם ביעילות ובשקיפות", אמר ראלף שלושטיין, לשעבר מנכ"ל Evercore ונשיא בלאקרוק לשעבר. "אני מאמין ש-Quantexa ממוצבת היטב כדי לנצל את ההזדמנויות העומדות בפניה ולהגדיל את חלקה בקטגוריית מודיעין ההחלטות המתהווה. אני מצפה לתמוך בצוות ההנהלה בזמן שהם פועלים להאיץ את אסטרטגיית הצמיחה האורגנית והאנאורגנית שלהם".

"זהו זמן מרגש עבורי להצטרף למועצה המייעצת של Quantexa, בשלב קריטי זה של צמיחה עבור החברה", אמר מתיו גולד. "הגישה החדשנית של Quantexa לסייע ללקוחות במגזר הפרטי והציבורי להפוך את הנתונים לכלי העזר היקר ביותר שלהם מחוללת מהפכה בקבלת החלטות בתעשיות רבות. אני מצפה לעבוד לצד הצוות המוכשר של Quantexa כדי לחבר נתונים ולהניע תוצאות טובות יותר עבור ארגונים".

סר ג'רמי פלמינג, לשעבר מנהל GCHQ אמר: "אני נרגש להיות חלק מחברה שנמצאת בחזית החדשנות בתחום הבינה המלאכותית. אני מצפה לשלב את הניסיון שלי עם היכולות המרשימות של Quantexa, שימשיכו לעצב את האופן שבו הלקוחות שלהם משתמשים בנתונים כדי להגן על עסקים ואזרחים".

בעזרת המועצה המייעצת שלה, Quantexa נשארת מחויבת להעצמת ארגונים לקבל החלטות תפעוליות מהימנות באמצעות פתרונות מודיעין החלטות חדשניים. למידע נוסף על צוות המנהיגות של Quantexa, בקרו כאן.

אודות Quantexa

Quantexa היא חברה גלובלית המספקת תוכנת נתונים ואנליטיקה פורצת דרך בתחום של מודיעין לקבלת החלטות מבוסס הקשרים המאפשר לארגונים לקבל החלטות תפעוליות מהימנות על ידי הפיכת הנתונים למשמעותיים. באמצעות ההתקדמויות האחרונות בתחום הביג דאטה והבינה מלאכותית, הפלטפורמה של Quantexa חושפת סיכונים נסתרים והזדמנויות חדשות על ידי מתן תצוגה הקשרית ומקושרת של נתונים פנימיים וחיצוניים במקום אחד. היא פותרת אתגרים גדולים בניהול נתונים, תהליכי לימוד לקוחות, מודיעין לקוחות, פשיעה פיננסית, סיכונים, הונאה ואבטחה, לאורך כל מחזור חיי הלקוח.

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות מבוססת ההקשרים של Quantexa משפרת את הביצועים התפעוליים עם דיוק של למעלה מ-90% והיא מציעה מהירות של עד פי 60 במודל ברזולוציה גבוהה יותר מאשר בגישות מסורתיות.

Quantexa, שנוסדה בשנת 2016, מעסיקה כיום יותר מ-650 עובדים ואלפי משתמשים העובדים עם מיליארדי עסקאות ונקודות נתונים ברחבי העולם. לחברה משרדים בלונדון, דבלין, ניו יורק, בוסטון, וושינגטון, טורונטו, איחוד האמירויות הערביות, מלאגה, אמסטרדם, לוקסמבורג, בריסל, מלבורן, סידני וסינגפור. למידע נוסף, בקרו בכתובת  www.quantexa.com או עקבו אחרינו בלינקדאין.

למידע נוסף

Media Inquiries:
C: Stephanie Crisp, Associate Director and Media Strategist, Fight or Flight
E: [email protected]

C: Adam Jaffe, SVP of Corporate Marketing
T: +1 609 502 6889
E: [email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Quantexa ממנה בכירים מהתעשייה לוועדה המייעצת שלה כדי להאיץ תוכניות צמיחה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן