חברת מרי קיי מציגה ממצאים חדשים בנוגע לתערובת של נוגדי חמצון אשר מסוגלת להפחית את ההשפעות הגלויות של זיהום על הזדקנות העור

20 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

חברת מרי קיי מציגה ממצאים חדשים בנוגע לתערובת של נוגדי חמצון אשר מסוגלת להפחית את ההשפעות הגלויות של זיהום על הזדקנות העור

דאלאס, 19 בספטמבר 2023, BUSINESS WIRE)):

חברת Mary Kay Inc. המובילה הגלובלית בחדשנות בתחום הטיפול בעור, חשפה לאחרונה מחקר פורץ דרך העוסק בטיפול שמפחית את ההשפעות הנראות לעין של זיהום והזדקנות על עור האדם. הממצאים, אותם החברה שיתפה במפגש הראשון של האגודות הבינלאומיות לדרמטולוגיה חוקרת ISID)) שיפרו משמעותית את מוצקות העור ודחו ואת הופעת הקמטים והקמטוטים במהלך המחקר.

"מדעני Mary Kay השקיעו שנים בחקר החידושים בתחום המרכיבים במטרה לספק את ההגנה הטובה ביותר מפני רדיקלים חופשיים וכדי לעכב את תחילת ההזדקנות המוקדמת של העור כתוצאה מגורמי לחץ כגון פליטת מכוניות וזיהום אוויר, הנובעים מהסביבה ומסגנון החיים", אמרה ד"ר לוסי גילדאה מנהלת חדשנות ראשית, מוצרים ומדע ב-Mary Kay.

 

המחקר פורסם גם ב- International Journal of Cosmetic Science

מאז שנת 2016 מדעני Mary Kay חקרו את השפעות זיהום האוויר על העור באמצעות שיתופי פעולה אקדמיים שונים. ניסיונות קודמים ניתחו את התגובות הביוכימיות של תאי עור אנושיים לגורמים שונים של זיהום, כולל פליטת סולר וזיהום אוויר עירוני. אחד הממצאים החשובים שהתגלו היה כי תערובת קניינית של נוגדי חמצון מפחיתה את התגובות הללו.

"אין ספק שזיהום אוויר תורם להזדקנות העור", אמר ד"ר ז'אן קרוטמן, מחלוצי רפואת הסביבה, פרופסור לדרמטולוגיה ומנהל מכון המחקר IUF – לייבניץ לרפואה סביבתית בדיסלדורף, גרמניה. ד"ר קרוטמן מנהל מחקר לקביעת השפעת זיהום האוויר על עור האדם מאז פרסום המאמר הראשי ב-2010 המנסה להציג את ההשפעה של חשיפה לחלקיקים הנישאים באוויר על הזדקנות העור.

הממצאים שהוצגו ב-ISID 2023 מהווים חלק מהמאמצים האחרונים של Mary Kay לחזק את המחויבות ארוכת השנים של המותג לקידום מחקר ופיתוח בתחום בריאות העור ויופיו. חברת Mary Kay מחזיקה בלמעלה מ-1,600 פטנטים על מוצרים, טכנולוגיות ועיצובי אריזות במסגרת תיק המוצרים הגלובלי שלה.

אודות Mary Kay Inc.

עכשיו, בעבר ובעתיד. מרי קיי אש הייתה אחת מהחברות הראשונות שהצליחו לפרוץ את תקרת הזכוכית. בשנת 1963 היא הקימה בטקסס את מותג החלומות שלה למוצרי יופי, במטרה אחת: להעשיר את חייהן של נשים. חלום זה פרח והפך לחברה גלובלית המעסיקה מיליוני נציגי מכירות עצמאיים ביותר מ-35 מדינות. במשך 60 שנה, ההזדמנות שמרי קיי העניקה הובילה להעצמתן של נשים באמצעות חינוך, חונכות, הסברה וחדשנות ועזרה להן להגדיר את עתידן. מרי קיי משקיעה במדע שמאחורי היופי ובייצור של מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים מן השורה הראשונה. מרי קיי מאמינה בחשיבות שימור כדור הארץ לדורות הבאים, בהגנה על נשים שחלו בסרטן ובנשים שחוו או חוות התעללות במשפחה, ובצורך לעודד בני נוער לממש את החלום שלהם למידע נוסף, אנא בקרו באתר marykayglobal.com, מצאו אותנו ב-Facebook, ב- Instagram וב- linkedin, ועקבו אחרינו ב-Twitter.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53556797/en

אנשי קשר

 

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 או media@mkcorp.com

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חברת מרי קיי מציגה ממצאים חדשים בנוגע לתערובת של נוגדי חמצון אשר מסוגלת להפחית את ההשפעות הגלויות של זיהום על הזדקנות העור

מאת:

פרסם באתר כ - 1223 מאמרים.

.