קבוצת קורטק מודיעה על פאנל בתעשייה בנושא פיתוח סוללות ליתיום-יון עם דוברים מהחברות Navitas Systems ו-EnPower Greentech, Inc

20 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

קבוצת קורטק מודיעה על פאנל בתעשייה בנושא פיתוח סוללות ליתיום-יון עם דוברים מהחברות Navitas Systems ו-EnPower Greentech, Inc

ד"ר ראמז אלגמל יפתח עם עדכון על Endurion לפני שחברי פאנל מומחים ידונו באתגרים ובהזדמנויות העומדים כיום בפני חדשני סוללות

אן ארבור, מישיגן, 19 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

קבוצת קורטק The Coretec Group  (OTCQB: CRTG), מפתחת של חומרים פעילים באנודת סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון וציקלוהקססילן (CHS) עבור כלי רכב חשמליים, קלינטק ויישומי טכנולוגיה חדשניים, הודיעה היום כי תארח פאנל וירטואלי על העתיד והאתגרים העומדים בפני חדשנות בסוללות. הדוברים כוללים יצרנים אחרים בתעשייה, Navitas Systems ו- EnPower Greentech, Inc, ויתקיים ביום רביעי, 27 בספטמבר, בשעה 11:00 בבוקר EST. הפאנל יופק באופן עצמאי ויתארח על ידי קבוצת Coretec באמצעות זום.

האירוע נקרא "טכנולוגיות סוללות ליתיום-יון: מחדשנות לאימוץ – פרופיל של 3 חברות ממישיגן שדוחפות את גבולות הסוללות". כדי להתחיל את התוכנית, המנהל הטכני הראשי של קבוצת Coretec, ד"ר רמז אלגמל, ייתן סקירה של העדכונים וההתפתחויות האחרונים בתוכנית סוללות Endurion של Coretec. העדכון שלו ילווה בדיון על חדשנות סוללות והזדמנויות שוק, בהשתתפות מומחים בתעשייה מ:

*קבוצת קורטק (OTCQB: CRTG), מארחת הפאנלים ומפתחת אנודות הסיליקון לסוללות ליתיום-יון תיוצג על ידי סמנכ"לית השותפויות והפיתוח שלה, ד"ר מישל טוקארז;

*נאוויטס מערכות, יצרנית סוללות בפורמט קטן וגדול, המיוצגת על ידי מנהל הפיתוח שלה, כריס סילקובסקי; ו

* EnPower Greentech, Inc, ספקית מובילה של סוללות ופתרונות חשמל מהדור הבא, המיוצגת על ידי המהנדס הראשי שלה למסחר וייצור תאים, ד"ר הנרי מאו.

יחד, חברי הפאנל המומחים יחלקו את נקודות המבט והתובנות הייחודיות שלהם עם קהל הצופים הווירטואלי. שיחתם תתפרש על פני מגוון רחב של נושאים רלוונטיים, כולל הנושאים הגדולים ביותר העומדים בפני חדשנות סוללות ליתיום-יון; היכן טמון הפוטנציאל לפריצות דרך משמעותיות בביצועי הסוללה; וכיצד ייראה העתיד של אימוץ סוללות ליתיום-יון.

"כל אחד מחברי הפאנל הללו מומחים בשימוש בגישות ייחודיות לפיתוח סוללות, ושואפים להשיג את אותה מטרה משותפת של סוללה בעלת קיבולת גבוהה יותר", אמר מאט קפרס, מנכ"ל קבוצת Coretec. "קטגוריית הסוללות כיום עומדת מעבר לנקודת המפנה, אלא על סף אימוץ מסחרי המוני שיוביל למשק אנרגיה מעובד לחלוטין. דיון זה יהיה מלא בתובנות חשובות לגבי חדשנות הסוללה הנוכחית והעתידית, ותפקידה לאורך כל שרשרת הערך של האנרגיה. אנחנו לא יכולים לחכות לשמוע את הרעיונות של כולם".

הפאנל המקוון החינמי, בן שעה, יתקיים ביום רביעי, 27 בספטמבר, בשעה 11:00 EST. כל מי שמעוניין להשתתף בפאנל הווירטואלי יכול להירשם כאן.

אודות קבוצת קורטק

 

The Coretec Group, Inc – קבוצת קורטק היא מפתחת סיליקון מהונדס מאן ארבור, מישיגן, ומשתמשת במומחיות שלה כדי לפתח אנודות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון שייטענו מהר יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר. תוכנית זו נקראת Endurion. לסיליקון יש את היכולת התיאורטית להחזיק עד פי 10 מכמות יוני הליתיום בהשוואה לגרפיט מסורתי. באמצעות גישת ננו-החלקיקים הקניינית שלה, Endurion טוענת סיליקון לתוך אנודת הסוללה. גידול צנוע בסיליקון ישנה את כללי המשחק ויחולל מהפכה בשוק הרכב החשמלי, כמו גם ביישומי אחסון אנרגיה אחרים.

 

בנוסף, Coretec מנצלת את הסיליקון המהונדס שלה גם כדי לפתח סל מוצרים ממוקדי אנרגיה, כולל תאורת מצב מוצק (LED), מוליכים למחצה, תצוגות נפח תלת ממדיות ומעגלים אלקטרוניים להדפסה. אם תמוסחר, העבודה פורצת הדרך של קבוצת Coretec מסוגלת לשנות את שוקי הרכב החשמלי ואגירת האנרגיה, ולמצב את החברה כחלוצה בתעשיות אלה בעלות צמיחה גבוהה.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com.

 

עקבו אחרי קבוצת קורטק ב:

טוויטר:    @CoretecGroupInc

לינקדאין: www.linkedin.com/company/24789881

יוטיוב: www.youtube.com/channel/UC1IA9C6PoPd1G4M7B9QiZPQ/featured

 

למידע נוסף:

Corporate Contact:

The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
[email protected]
+1 (866) 916-0833

Media Contact:

Spencer Herrmann
FischTank PR
[email protected]
+1 (518) 669-6818

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על קבוצת קורטק מודיעה על פאנל בתעשייה בנושא פיתוח סוללות ליתיום-יון עם דוברים מהחברות Navitas Systems ו-EnPower Greentech, Inc

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן