NIQ מרחיבה את שיתוף הנתונים עם Snowflake בתוך פלטפורמת Connect  

20 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

NIQ מרחיבה את שיתוף הנתונים עם Snowflake בתוך פלטפורמת Connect

 

הזמינות באמצעות שיתוף נתונים של Snowflake משפרת את יעילות הגישה לנתונים בזמן אמת

שיקגו, 19 בספטמבר 2023,BUSINESS WIRE) ) :

,NIQ חברה גלובלית מובילה במודיעין צרכני, הודיעה כי יכולות פלטפורמת NIQ Connect הורחבו כעת לשימוש ב- Snowflake Secure Data Sharing. יכולת זו מסמנת אבן דרך משמעותית עבור פלטפורמת Connect של NIQ, המעצימה לקוחות ב-84 שווקים גלובליים, עם יכולות משופרות לשיתוף נתונים וגישה חלקה לנתונים בזמן אמת. כתוצאה מכך, זה יכול לבטל את זמני ההמתנה לעיבוד וטעינה, ולספק יעילות וזריזות ללא תחרות בתוך נוף צרכני מורכב.

"על ידי הרחבת היכולת שלהם לגשת ללא מאמץ לנתונים גלובליים, רב-ערוציים, אנו יכולים להעצים לקוחות לחשוף מסלולים חדשים לצמיחה גם בתוך נוף צרכני מורכב מאוד", אמר טרוי טראנגן,  מנהל מוצר ראשי ב-NIQ ". חדשנות היא המצפן שלנו, והמחויבות שלנו להנדס מחדש את פלטפורמת Connect התוותה מסלול חדש. ההשקעות האסטרטגיות שלנו אפשרו לנו לשחרר את הכוח של יכולות שיתוף נתונים מודרני, כדי להנחות את הלקוחות שלנו לעבר עתיד מזהיר יותר, מונע  על ידי נתונים."

NIQ Connect הוא נכס חיוני לארגונים, המאפשר להם לרתום את הנתונים שלהם בכל היבטי הארגון שלהם. עם נכסי נתונים משולבים, העסקים יכולים לזהות בקלות מגמות מתפתחות, לאתר פערי ביצוע ולהגיב במהירות להזדמנויות צמיחה. שיתוף הפעולה הגלובלי הזה מוכן לחשוף תובנות חדשות, שיובילו להבנה מעמיקה יותר של התנהגות הלקוחות והעדפותיהם.

דגשים נוספים של שילוב פלטפורמת Connect של NIQ עם ענן הנתונים הקמעונאי של Snowflake כוללים:

*שילוב חלק של נתונים  חברות ייהנו מהשילוב החלק והעשיר של נתוני הצרכנים והשוק של NIQ בסביבה של Snowflake. אינטגרציה זו מפשטת את הגישה למקורות  עצומים של נתונים ומביאה לשיפור במהירות  באורח משמעותי עבור לקוחותינו בעת גישה לנתונים.

*שיתוף נתונים מאובטח: זמינות דרך Snowflake מאפשרת שיתוף נתונים כמעט בזמן אמת, ומאפשרת לעסקים גישה לנתונים של NIQ ולבצע שאילתות באופן מיידי. חילופי מידע דינמיים אלה מחזקים ארגונים כדי להתקדם בנוף העסקי המהיר של ימינו.

*הדרגתיות וגמישות: פלטפורמת ה-Connect של NIQ עם Snowflake Secure Data Sharing נועדה להתאמה ללא מאמץ לצריכת הנתונים ההולכים וגדלים של עסקים. בין אם חברה היא סטארטאפ או ארגון Fortune 500, זה מספק את הגמישות כדי להסתגל ולצמוח בסביבה המשתנה במהירות.

*יכולות של בינה מלאכותית ולמידת מכונה משופרות: עסקים יכולים למנף אנליטיקה מתקדמת ולמידת מכונה, בתוך הפלטפורמה של Snowflake כדי להפיק תובנות מעשיות מנתוני NIQ. סינרגיה זו מטפחת חדשנות, ומאפשרת לחברות לקבל החלטות מדויקות המונעות על ידי נתונים.

*אבטחת מידע ותאימות: גם NIQ וגם Snowflake מעניקים עדיפות לאבטחת נתונים ותאימות. הפתרון המשותף מבטיח כי נתונים רגישים יהיו מוגנים כדי להעניק שקט נפשי לעסקים וללקוחותיהם, תוך מתן אפשרות לעמוד בדרישות הרגולטוריות המתפתחות.

 

"NIQ מחויבת לעזור לחברות להפוך לזריזות יותר בעת שהיכולת לנוע במהירות בהתבסס על נתונים מדויקים, היא בעלת חשיבות עליונה", הוסיף טראנגן. "גישה חדשנית זו לשיתוף נתונים תספק כיום ללקוחות Connect יתרון תחרותי ומוכנות טובה יותר לעתיד. אנו משדרגים כל רמה של פלטפורמת ה-Connect שלנו, ואנחנו נלהבים נוכח השיפורים שיעזרו ללקוחותינו לשגשג."

"כמובילה מכהינת התובנות הקמעונאיות והצרכניות, NIQ הייתה מרכיב עיקרי בתעשיית הקמעונאות באספקת נתונים המעניקים יתרון תחרותי לקמעונאים ולחברות מוצרי צריכה", אמרה רוזמרי דיאראגון, ראש תחום קמעונאות ומוצרי צריכה עולמי ב-Snowflake. "אנחנו כל כך נרגשים להפגיש את מלוא העוצמה של Snowflake Retail Data Cloud ופלטפורמת NIQ Connect, שמאפשרים גישה גלובלית ללא חיכוך, לנתונים קריטיים על ידי שיתוף נתונים של Snowflake."

NIQ מחויבת לטפח חדשנות ולאפשר לארגונים לשגשג בעולם המונחה על ידי נתונים. שיתוף הפעולה בין NIQ ו- Snowflake מייצג צעד המהווה שיוני בעולם של שיתוף הנתונים אשר יעצב את עתיד ניתוח הנתונים. ככל שארגונים מזהים יותר ויותר את הערך של הנתונים בפעילותם, כך שהאפשרות שלהם להחליף תובנות בצורה חלקה ויעילה, אמורה להעצים אותם ולפתוח הזדמנויות חדשות כדי לנווט בנוף הנתונים בקלות.

למידע נוסף אודות NIQ Connect והיתרונות שבו ניתן לבקר באתר https://nielseniq.com/global/en/solutions/nielseniq-connect/.

אודות NIQ

NIQ היא החברה המובילה בעולם למודיעין צרכנים, והיא מקנה הבנה מלאה של דפוסי התנהגות הרכישה של צרכנים תוך חשיפת מסלולי צמיחה חדשים. בשנת 2023 NIQ חברה ל-GfK, וביחד מביאים שני מובילי תעשייה אלה הישג-יד גלובלי ללא תחרות. NIQ מציגה את התמונה השלמה, Full View™, עם קריאה קמעונאית הוליסטית ותובנות הצרכן המקיפות ביותר – הנמסרות עם אנליטיקה מתקדמת באמצעות פלטפורמות חדשניות.

NIQ היא חברת פורטפוליו של Advent International, עם פעילות ביותר מ-100 שווקים וכיסוי של יותר מ-90% מאוכלוסיית העולם. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.NIQ.com.

למידע נוסף:

 

מדיה
Gillian Mosher
Vice President, Communications
([email protected])

מקור: NIQ

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על NIQ מרחיבה את שיתוף הנתונים עם Snowflake בתוך פלטפורמת Connect  

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן