הרשת להוראת יזמות משיקה תחרות לחידושים ביעדי פיתוח בר קיימא

19 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

הרשת להוראת יזמות משיקה תחרות לחידושים ביעדי פיתוח בר קיימא

צעירים בני 11 עד 24 יכולים כעת להירשם לסדרת החדשנות העולמית השנתית

ניו יורק, 19 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

מעוניינים לפתור כמה מהאתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני האנושות? החל מהיום, צעירים בני 11 עד 24 יכולים להתחרות על פרסים כספיים בסדרת החדשנות העולמית השנתית (WSI), המוצגת על ידי עמותת החינוך Network for Teaching Entrepreneurship (NFTE) ו- Aramco.

הפרסים נעים בין 300 ל -1,500 דולר עם אתגרים המתמקדים בקידום יעדי האו"ם לפיתוח בר קיימא. צוותים ויחידים זכאים ברחבי העולם יכולים להירשם בכתובת innovation.nfte.com

בכל שנה, WSI פותח את הפוטנציאל של אנשי חזון צעירים, מעצים את הלומדים לאמץ את היצירתיות הטבועה בהם ולהפוך לאדריכלים של שינוי. NFTE מאמינה שהמוח היזמי מתאים היטב לחשוב על פתרונות לאתגרי פיתוח בר קיימא – מרעב וצדק חברתי ועד שינויי אקלים. בנוסף להצגת פתרונות יצירתיים לשימור עתידנו, אלפי מתחרים של WSI יפתחו את הלך הרוח היזמי ויתרגלו מיומנויות חשיבה עיצובית.

"עידוד יזמות וחדשנות בקרב בני הנוער שלנו חשוב מאוד לארמקו.  על ידי אתגר מוחות צעירים לחשוב על נושאים כמו קיימות וצמיחה כלכלית אחראית חברתית, NFTE ותוכניות מלהיבות כמו אליפות העולם בחדשנות מפתחות מנהיגים עסקיים עתידיים ומלמדות אותם כיצד למצוא פתרונות", אמרה פדה אל-טוואיג'רי, ראש אזרחות תאגידית ב- Aramco.

ד"ר ג'יי די לה-רוק, נשיא ומנכ"ל NFTE מוסיף: "תחרויות החדשנות העולמיות הקודמות של NFTE הראו לנו שסטודנטים מראים לנו המבוגרים את הדרך קדימה בפתרון האתגרים הדחופים ביותר בעולם — מעסק שממחזר אצות לשימוש כחומרי בנייה, לפלטפורמה שמספקת אוריינות פיננסית נגישה, לפתרון שמשתמש בנתוני לוויין כדי לקשר בין שינויי אקלים,  אוכלוסיות יתושים, והתפרצויות מחלות. הצעירים שייכנסו לתחרות השנה יעשו עוד יותר כדי להניע חדשנות".

בכל סתיו, NFTE מכריזה על סדרה חדשה של אתגרי WSI כהכנה לשבוע היזמות העולמי. התחרות העולמית החזקה תסתיים ב-11 בדצמבר, והזוכים יוכרזו ב-15 באפריל 2024, במהלך שבוע היצירתיות והחדשנות העולמי.

ששת האתגרים המקוונים השנה יקדמו את יעדי האו"ם לפיתוח בר-קיימא (SDG) הבאים:

* SDG 3, בריאות טובה ורווחה

* SDG 8, מיומנויות להצלחה: קרן סיטי

* SDG 11, ערים מחוברות: Aramco

* SDG 15, מגוון ביולוגי

* SDG 13, כלכלת מנויים: Zuora

* SDG 16, כולל בינה מלאכותית: Ernst & Young LLP (EY US)

קבלו מידע נוסף על הקבוצה האחרונה של אתגרי החדשנות של NFTE WSI, הארגונים נותני החסות והפרסים המוצעים ב- innovation.nfte.com.

צפו בכמה מהערכים הזוכים מאתגרים קודמים ב-innovation.nfte.com/results.

לפניות מדיה בנוגע ל-NFTE, אנא צרו קשר עם ונסה הסיה בטלפון 929-551-3813 או [email protected]; או דניס ברקהלטר בטלפון 917-281-4362 או [email protected].

אודות NFTE:

רשת להוראת יזמות (NFTE) מציתה את הלך הרוח היזמי עם חוויות למידה ייחודיות המעצימות את התלמידים להיות הבעלים של עתידם. NFTE, ארגון עולמי ללא מטרות רווח שנוסד בשנת 1987, מספק חינוך ליזמות באיכות גבוהה לתלמידי חטיבת ביניים, ותיכון. NFTE מביא את כוח היזמות לתלמידים, ללא קשר להכנסה משפחתית, משאבים קהילתיים, צרכים מיוחדים, זהות מגדרית, גזע או מוצא אתני. NFTE חינכה יותר ממיליון תלמידים, ומספקת את התוכניות שלנו בבית הספר, מחוץ לבית הספר, באופן אישי, באינטרנט או באמצעות מודלים היברידיים. בקרו באתר nfte.com לקבלת מידע נוסף.

אודות ארמקו

ארמקו Aramco  היא חברה גלובלית משולבת אנרגיה וכימיקלים. אנו מונעים על ידי אמונת הליבה שלנו שאנרגיה היא הזדמנות. החל מהפקת אחת מכל שמונה חביות מאספקת הנפט העולמית ועד לפיתוח טכנולוגיות אנרגיה חדשות, הצוות הגלובלי שלנו מחויב ליצירת השפעה בכל מה שאנו עושים. אנו מתמקדים בהפיכת המשאבים שלנו לאמינים יותר, בני קיימא יותר ושימושיים יותר. זה עוזר לקדם יציבות וצמיחה ארוכת טווח ברחבי העולם. www.aramco.com

קובץ מצורף

צעירים בגילאי 11 עד 24 יכולים כעת להירשם לסדרת החדשנות העולמית השנתית

למידע נוסף:

Denise Berkhalter

Network for Teaching Entrepreneurship (NFTE)

917-281-4362

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על הרשת להוראת יזמות משיקה תחרות לחידושים ביעדי פיתוח בר קיימא

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן