אוניברסיטת ג'ורג' מייסון היא האוניברסיטה המובילה של וירג'יניה לניידות חברתית ואחת מ-50 המדורגת כאוניברסיטה הציבורית הלאומית המובילה

19 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אוניברסיטת ג'ורג' מייסון היא האוניברסיטה המובילה של וירג'יניה לניידות חברתית ואחת מ-50 המדורגת כאוניברסיטה הציבורית הלאומית המובילה

פיירפקס, וירג'יניה,  18 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

דירוגי מכללות לאומיים רבים שפורסמו בשבועות האחרונים מיקמו את אוניברסיטת ג'ורג' מייסון בין 50 האוניברסיטאות הציבוריות המובילות בארה"ב, 100 הראשונות מבין כל המוסדות הציבוריים והפרטיים, והאוניברסיטה מספר 1 בווירג'יניה לניידות חברתית.

פורסם היום,  דירוג המכללות הטובות ביותר לשנת 2024 של U.S. News & World Report מציב את מייסון במקום ה- 51 בין כל האוניברסיטאות הציבוריות ומקום 105 בין כל האוניברסיטאות ברחבי הארץ. מייסון שומרת על מיקום הדירוג העליון שלה 20 לחדשנות והשתפרה ל -50 המובילים (מקום 49) כאוניברסיטה לחיילים משוחררים, על פי דירוגים לאומיים אלה.

"הדירוג מאשר את מה שאנחנו כאן במייסון ובווירג'יניה יודעים כבר זמן מה; בהתבסס על הביצועים שלנו, אוניברסיטת ג'ורג' מייסון היא אחת מ-50 האוניברסיטאות הציבוריות המובילות באמריקה", אמר נשיא מייסון, גרגורי וושינגטון. "יתר על כן, הדירוג של היום משקף את הערך והביצועים שמשפחות מחפשות מהשכלה אקדמית, והעלייה בהרשמה משנה לשנה של מייסון והשמת הבוגרים שלנו מאשרים שאנחנו עכשיו יעד לבוגרים מווירג'יניה ומחוצה לה".

דירוג כללי

מייסון היא כיום אחת מ-50 האוניברסיטאות הציבוריות המובילות בוול סטריט ג'ורנל – המכללות הטובות ביותר בארה"ב. (מקום 33, לעומת 95) והמכללות המובילות של פורבס אמריקה (מקום 40). בנוסף, U.S. News & World Report הציב את מייסון  בתיקו במקום ה- 51 (לעומת 64)  בין האוניברסיטאות הציבוריות, ודירוג האוניברסיטאות הלאומי החודשי של וושינגטון דירג את מייסון במקום ה -60 בין האוניברסיטאות הציבוריות.

מבין כל האוניברסיטאות, ציבוריות ופרטיות כאחד, מייסון זוכה לדירוג 105 מ- U.S. News (עלייה מהמקום 137), 95 עם הוול סטריט ג'ורנל (עלייה ממקום 179 בשנת 2021), 93 עם פורבס, ומקום 91 עם Washington Monthly  (עלייה ממקום 94).

מוביליות חברתית

השינוי המשמעותי ביותר בדירוג השנה הוא הוספת גורמי מוביליות חברתית למתודולוגיות הדירוג, מתוך הכרה בביקוש הציבורי הגובר לאוניברסיטאות עממיות, מכלילות ונגישות יותר. מייסון ממוקמת במקום הראשון בווירג'יניה בכל הדירוגים המודדים ניידות חברתית. בין האוניברסיטאות הציבוריות ברחבי ארה"ב, מייסון מדורגת במקום 41  עם וול סטריט ג'ורנל ומקום  34  עם Washington Monthly, הן עבור ניידות חברתית, ומקום 19 בניו יורק טיימס – המכללות המובילות בארה"ב עם המגוון הכלכלי הגדול ביותר.

"לכל התלמידים מגיעה גישה להשכלה אקדמית ולחוויה שתקיים הבטחה לשנות את חייהם ולהכין אותם להצלחה לכל החיים. אוניברסיטת מייסון מספקת גישה, חדשנות, מצוינות והזדמנויות. אנחנו לא רק בעסקי החינוך – אנחנו בעסקי ההצלחה", הוסיף וושינגטון.

הוקרה לאומית אחרת

דירוגים בעלי פרופיל גבוה אלה עוקבים אחר ציונים אחרונים אחרים המדגישים את מייסון על היותה אחת האוניברסיטאות המכלילות והמסבירות ביותר באמריקה. FIRE, הקרן לזכויות הפרט ולביטוי, עדכנה החודש את הדירוג שלה, וקבעה את מייסון במקום ה-8 בארה"ב בתיקון הראשון לחוקה, לעומת המקום ה-17 בשנה שעברה.

קמפוס Pride גם נתן לאוניברסיטת מייסון שלה ייעוד "הטוב ביותר של הטוב ביותר" שוב להציע קמפוסים בטוחים ומסבירי פנים לקהילת LGBTQ+, אחת רק מ- 30 אוניברסיטאות במדינה והאוניברסיטה היחידה בווירג'יניה שמוצבת בראש היתרונות הללו.

"מדדי ההצלחה מתחילים להשתנות לטובת מוסדות כוללניים יותר ואקסקלוסיביים פחות", אמר וושינגטון. "ההתאמה הזו כבר מזמן. המטרה של מייסון היא לעזור לתלמידים חרוצים להגיע לנקודה ב' שלהם, לא משנה איפה נקודה א' שלהם נמצאת".

סך כל הנרשמים לאוניברסיטה עלה על 40,000 השנה,   לראשונה עבור חבר העמים של וירג'יניה, כולל הכיתה הראשונה הגדולה ביותר בהיסטוריה של בית הספר עם 4,500 סטודנטים. שיעורי הסיום של מייסון גבוהים מהממוצע הארצי. בנוסף, 86% מהבוגרים האחרונים מועסקים באזור וושינגטון הבירה רבתי ו -89% בתפקידים הקשורים למטרות הקריירה שלהם.

נכון לעכשיו, אחד מכל ארבעה סטודנטים של מייסון הוא בדור הראשון של  משפחתו ללמוד בקולג', ואחוז מעט גבוה יותר של תלמידי מייסון זכאים למענקי פל פדרליים, המוענקים לסטודנטים לתואר ראשון עם צורך כלכלי יוצא דופן.

השנה, U.S. News דירג גם כמה מתוכניות התואר הראשון של מייסון ב -100 המובילות ברמה הלאומית, כולל עסקים, כלכלה, פסיכולוגיה, מדעי המחשב והוראה.

במהלך השנים, אוניברסיטת מייסון הוכרה בדירוג המכללות הרבות כאוניברסיטה הציבורית המובילה של וירג'יניה לגיוון, חדשנות, אבטחת סייבר, ביטחון פנים, שירות ליוצאי צבא ושירות לסטודנטים מחוץ לגילאי המכללה המסורתיים. בדקו את כל הדירוגים המעודכנים של מייסון: gmu.edu/news/rankings.

אודות אוניברסיטת ג'ורג' מייסון

אוניברסיטת ג'ורג' מייסון George Mason University – היא אוניברסיטת המחקר הציבורית הגדולה ביותר בווירג'יניה. ממוקמת ליד וושינגטון הבירה, למייסון נרשמים יותר מ -40,000 תלמידים מ -130 מדינות וכל 50 המדינות. אוניברסיטת מייסון צמחה במהירות בחצי המאה האחרונה ומוכרת בזכות החדשנות והיזמות שלה, הגיוון יוצא הדופן והמחויבות שלה לנגישות. בשנת 2023, האוניברסיטה השיקה את Mason Now: Power the Possible, קמפיין מקיף של מיליארד דולר לתמיכה בהצלחת סטודנטים, מחקר, חדשנות, קהילה וקיימות. www.gmu.edu.

למידע נוסף:

John Hollis

George Mason University

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על אוניברסיטת ג'ורג' מייסון היא האוניברסיטה המובילה של וירג'יניה לניידות חברתית ואחת מ-50 המדורגת כאוניברסיטה הציבורית הלאומית המובילה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן