Axi משיקה את Axi Select, תוכנית חלוצית מוכללת להקצאת הון המציעה מימון בהיקף של עד 1,000,000 דולר לסוחרים מיומנים

18 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Axi משיקה את Axi Select, תוכנית חלוצית מוכללת להקצאת הון המציעה מימון בהיקף של עד 1,000,000 דולר לסוחרים מיומנים

Axi Select

קמפיין Axi Select

גרג רובין, ראש Axi Select

גרג רובין, ראש Axi Select

עם Axi Select קרנות גישה של עד $1,000,000

עם Axi Select קרנות גישה של עד $1,000,000

[אנו רואים את הסוחר שבכם!]

סידני, אוסטרליה, 18 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

Axi, ברוקרית מסחר במט"ח ו-CFD גלובלית מובילה, הודיעה על השקת Axi Select, תוכנית הקצאת הון פורצת דרך. התוכנית נוצרה במיוחד כדי להעצים סוחרי מטבע חוץ עם הענקת מסלול לגישה למימון הון של עד 1,000,000 דולר שיקל על ההתקדמות שלהם אל מסחר מקצועי. Axi Select יוצרת תקדים חדש בתעשייה, ומציעה לסוחרים יתרון יוצא דופן בדמות הצטרפות לתוכנית ללא דמי רישום, כמו גם את ההזדמנות להשאיר בכיסם עד 90% מהרווחים שלהם.

גרג רובין, בעומד בראש Axi Select, אומר: "באמצעות הצגת Axi Select, תוכנית הקצאת ההון החדשנית שלנו, אנו שואפים לספק הזדמנות לסוחרים לבנות קריירה ארוכת ימים מצליחה, ולהעצים אותם לממש את שאיפותיהם להפוך לסוחרים מקצועיים לכל החיים. התוכנית המקיפה שלנו מספקת את ההון, התמיכה והמשאבים הדרושים לסוחרים כדי לשגשג בעולם המסחר הדינמי. אנו מחויבים לתדלק את התשוקה שלהם, להניע את הצלחתם ולספק תמיכה בלתי מעורערת בזמן שהם מנווטים לקראת השגת המטרות שלהם".

[למידע נוסף והצטרפות ל-AXI SELECT]

תוכנית Axi Select זמינה רק ללקוחות של AxiTrader Limited.

CFD נושאים סיכון גבוה להפסד השקעה. תוכן זה אינו זמין עבור לקוחות ניו זילנד, אוסטרליה ובריטניה. לקבלת מידע נוסף, עיינו בתנאי השירות שלנו. חיובים אחרים עשויים לחול.

לחצו כאן כדי לצפות בצ'אט של Axi Select לצד האח

התוכנית מציעה מגוון תכונות בולטות, כולל תנאי מסחר בלתי מוגבלים, ציון Edge המאפשר לסוחרים לכוונן את האסטרטגיות שלהם ולשפר את ביצועי המסחר שלהם, וחדר מסחר בלעדי המשמש כמרכז ייעודי המציע עדכוני שוק בזמן אמת ומצבור של תכנים לימודיים.

לואי קופר, מנהל מסחרי ראשי ב-Axi , אמר את הדברים הבאים: " אנו גאים ב-Axi בהיותנו מותג שמביא באופן עקבי יתרונות לחיי הלקוחות שלנו. ההצעה החדשה והמהפכנית שלנו, Axi Select, היא הראשונה מסוגה בקרב ברוקרים ועוד שיקוף אמיתי להבטחה של המותג שלנו. בעבר הקצנו לסוחרים, בתוכניות קודמות, 39 מיליון דולר ואפשרנו למספר סוחרים לפרוץ דרך אל מעמד של סוחרים מקצועיים. עם Axi Select, נספק הזדמנויות חסרות תקדים לסוחרים שלנו, תוך הגדרה מחדש של הגבולות של מה שאפשר להשיג במסחר וגם נעצב מחדש את ההתפתחות של התעשייה הפיננסית".

Axi מציעה תהליך יעיל להשתתפות ב-Axi Select – ללא דמי הרשמה או דמי חבר, סוחרים יכולים להגיש ללא מאמץ את בקשתם ולהתחיל לסחור. עם השגת ציון Edge ייעודי, סוחרים יכולים להתחיל להבטיח מימון הון של עד 1,000,000 דולר.

[למידע נוסף והצטרפות ל-AXI SELECT]

תוכנית Axi Select זמינה רק ללקוחות של AxiTrader Limited.

CFD נושאים סיכון גבוה להפסד השקעה. תוכן זה אינו זמין עבור לקוחות ניו זילנד, אוסטרליה ובריטניה. לקבלת מידע נוסף, עיינו בתנאי השירות שלנו. חיובים אחרים עשויים לחול.

לחצו כאן כדי לצפות בצ'אט Axi Select fireside

אודות Axi

Axi היא חברה גלובלית למסחר במט"ח ו-CFD, שאמונה על אלפי לקוחות שאפתניים ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. אנו עוזרים לכל סוגי הסוחרים, עסקי המסחר, הבנקים והארגונים הפיננסיים למצוא את היתרון הדרוש להם כדי להשיג את היעדים הפיננסיים שלהם באמצעות עסקאות מושכלות שבוצעו בשווקים הפיננסיים בעולם. Axi מציעה מגוון רחב של נכסים, כולל CFD למספר סוגי נכסים, כולל מסחר במט"ח, מניות, זהב, כסף, נפט, קפה, מדדים וסחורות אחרות.

אנו גאים במוניטין של Axi כמתווכת ישרה, הוגנת ומהימנה. הפרסים הרבים וביקורות ה-Great שלנו מטעמה של Trustpilot מוכיחים שהרווחנו את אמון הלקוחות שמעריכים את השירות המצוין שלנו, הביצוע המהיר, התשלומים המאובטחים, הפרדת הכספים ומשיכות הכספים הקלות שלנו.

לבירורים נוספים צרו קשר עם [email protected]

Check out other Axi communication at https://www.axi.com/int/blog/company-news

תמונות הנלוות להודעה זו זמינות בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/d50c2d41-8931-47bd-9b0f-6a5572fb88e4
https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/987d1f0e-63e9-4234-aaaf-6c041d74d3ba
https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/9a391ff3-5046-485a-916e-cca5bbb247b2

קובץ PDF הנלווה להודעה זו זמין בכתובת:

http://ml-eu.globenewswire.com/Resource/Download/1cfa04fb-a4cb-4b4d-b0dc-5b14a9f0aa0f

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Axi משיקה את Axi Select, תוכנית חלוצית מוכללת להקצאת הון המציעה מימון בהיקף של עד 1,000,000 דולר לסוחרים מיומנים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן