H.I.G. CAPITAL סגרה עם גיוס שיא של 5.5 מיליארד דולר רכישה ממונפת של  H.I.G. Middle Market LBO Fund IV

14 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

  H.I.G. CAPITAL סגרה עם גיוס שיא של 5.5 מיליארד דולר רכישה ממונפת של  H.I.G. Middle Market LBO Fund IV

 

מימאי, 12 בספטמבר 2023, BUSINESS WIRE)) :

H.I.G. Capital, חברה גלובלית לניהול נכסים אלטרנטיביים גלובלית מובילה עם הון של 58 מיליארד דולר בניהול, הודיעה על סגירת עסקת רכישת H.I.G. Middle Market LBO Fund IV ("הקרן"). הקרן נסגרה עם התחייבויות הון מצטבר של 5.5 מיליארד דולר, נוסף על השקעות משותפות בניהול נפרד של 450 מיליון דולר, מה שחורג משמעותית מהיעד המקורי שלה.

הקרן מתבססת על הרקורד השורשי של הצוות, בעיקר על ידי ביצוע השקעות לשליטה במניות במצבים מורכבים, בחברות של שוק הביניים בארה"ב, עם פרופילי סיכון/תגמול אסימטריים והצעת ערך מובחנת.

סמי מנימנה וטוני תאמר, מייסדים משותפים ומנכ"לים משותפים של H.I.G., אמרו: "אנו שמחים על התמיכה המתמשכת מהמשקיעים שלנו, המשקפת את הביצועים החזקים של צוות H.I.G. Middle Market ואת גישת ההשקעה הנבדלת שלו. אנו בטוחים כי הפלטפורמה הייחודית שלנו תמשיך לייחד אותנו בתחום זה".

קוואל פאטל, מנהל H.I.G. Middle Market, אמר: "אנו נרגשים לבנות על אסטרטגיית שוק הביניים המוצלחת של H.I.G עם הקרן האחרונה הזו. ההיקף והמומחיות התפעולית שלנו המוקדשים לשוק הביניים, ממשיכים ליצור עבורנו יתרון תחרותי משמעותי שמאפשר לנו להניב תשואות משמעותיות למשקיעים שלנו, ללא קשר לסביבה המאקרו כלכלית".

ג'ורדן פאר גריפין, מנכ"ל ומנהל גלובלי של השקעות הון, הוסיף: "התמיכה המהדהדת של השותפים המוגבלים שלנו הובילה לגיוס כספים מוצלח שנרשם באופן משמעותי במהלך סביבת גיוס כספים קשה מאוד. זוהי עדות לרמת האמון הגבוהה של המשקיעים שלנו ב-H.I.G, באסטרטגיית ההשקעות שלנו וביכולת שלנו להשיג באופן עקבי השקעות אטרקטיביות ולייצר תשואות יוצאות דופן".

הקרן נתמכה על ידי בסיס המשקיעים הוותיק של  H.I.G, וגם קיבלה בברכה משקיעים חדשים מרחבי העולם, ארה"ב, אירופה, אסיה, המזרח התיכון ואמריקה הלטינית. השותפים המוגבלים של הקרן הם קבוצה מגוונת ויוקרתית של משקיעים מוסדיים, לרבות קרנות, קרנות מענקים, פנסיה ציבורית ותאגידית, יועצים, קרנות הון ריבוניות ומשרדים בבעלות משפחתית.

אודות H.I.G. Capital

H.I.G. Capital היא חברת השקעות אלטרנטיביות גלובלית מובילה, עם הון ניהולי של 58 מיליארד דולר.* עם בסיס במיאמי, ועם משרדים בניו יורק, בוסטון, שיקגו, דאלאס, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו ואטלנטה בארה"ב, כמו גם משרדי שותפים בינלאומיים בלונדון, המבורג, מדריד, מילאנו, פריז, בוגוטה, ריו דה ז'ניירו וסאו פאולו, H.I.G מתמחה במתן הלוואות והון מושקע לחברות בשוק הביניים, תוך שימוש בגישה גמישה וממוקדת תפעולית/עם ערך מוסף:

  1. קרנות ההון של I.G משקיעות ברכישות ניהוליות, הזרמת הון וסגירה תאגידית של עסקי ייצור ושירותים רווחיים וכולל נתוני ביצוע.
  2. קרנות החוב של I.G משקיעות במימון חובות בכיר, יחידה וזוטר לחברות בכל קשת הגדלים, הן על בסיס ראשוני (המקור הישיר) והן בשווקים המשניים. H.I.G גם מנהלת את חברת BDC הנסחרת בבורסה, WhiteHorse Finance.
  3. קרנות הנדל"ן של I.G משקיעות בנכסים בעלי ערך מוסף, שיכולים ליהנות משיפור הנהלים של ניהול הנכסים.
  4. תשתית  I.G.   מתמקדת בביצוע ערך מוסף והשקעות ליבה פלוס במגזר התשתיות.

 

מאז הקמתה ב-1993, H.I.G השקיעה וניהלה יותר מ-400 חברות ברחבי העולם. הפורטפוליו הנוכחי של החברה כולל יותר מ-100 חברות עם מכירות משולבות של יותר מ-52 מיליארד דולר. למידע נוסף, אנא בקרו באתר H.I.G בכתובת www.higcapital.com

* מבוסס על סך כולל של הון שגויס על ידי H.I.G. Capital וחברות קשורות.

למידע נוסף

 

Jordan Peer Griffin
Executive Managing Director
[email protected]

Keval Patel
Managing Director
Head of H.I.G.Middle Market
[email protected]

 

מקור: H.I.G. Capital

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על   H.I.G. CAPITAL סגרה עם גיוס שיא של 5.5 מיליארד דולר רכישה ממונפת של  H.I.G. Middle Market LBO Fund IV

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן