ExaGrid ממנה מנהלים חדשים לתמיכה בלקוחות בינלאומיים

14 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

ExaGrid ממנה מנהלים חדשים לתמיכה בלקוחות בינלאומיים

 

המנהלים החדשים מביאים עמם מומחיות ומנהיגות בענף לאזורי אירופה, המזה"ת ואפריקה (EMEA) ואסיה פסיפיק  (APAC)

 

מרלבורו, מסצ'וסטס, 13 בספטמבר 2023,BUSINESS WIRE) ):

חברת ExaGrid® הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף, הודיעה היום על מינוי איאן רדמונד וסיימון פאוול לתפקיד המנהלים החדשים של תמיכת הלקוחות הבינלאומיים עבור אזורי אירופה, המזה"ת ואפריקה וכן אסיה והפסיפיק.

ExaGrid מציעה ללקוחותיה תמיכה מקומית ובשפות מקומיות, ומתגאה במודל תמיכת הלקוחות שלה המוביל בענף, שבו מהנדסי תמיכה בכירים ברמה 2 מוקצים ללקוחות בודדים. מודל זה מבטיח כי הלקוח יעבוד תמיד עם אותו המהנדס למניעת הצורך בחזרה על תיאור הבעיה ולפתרון מהיר יותר.

רדמונד ופאוול ינהלו את תמיכת הלקוחות של ExaGrid באירופה, באסיה, במזרח התיכון ובאפריקה תוך התבססות על עשרות שנים של מומחיות בתעשיית הגיבוי. לפני הצטרפותו ל-ExaGrid, רדמונד הפעיל במשך למעלה מחמש שנים תמיכת לקוחות עבור Cohesity באזור אירופה, המזה"ת ואפריקה  ואף הוביל צוותי תמיכת לקוחות ב-Tintri וב-EMC עבור Data Domain. פאוול מצטרף ל-ExaGrid מ-Commvault, שם צבר ותק של 16 שנה בארגון התמיכה שלהם לאחר שבשבע השנים האחרונות כיהן כמנהל תמיכת הלקוחות באירופה, המזה"ת ואפריקה.

"ExaGrid ממשיכה להרחיב את היקף פעילותה וכעת יש לה למעלה מ-4,000 התקנות בקרב לקוחות פעילים ביותר מ-80 מדינות. העסקים שלנו באירופה, במזרח התיכון, באפריקה ובאסיה פסיפיק מתרחבים במהירות" אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid. "התמקדנו בהרחבת צוות התמיכה שלנו בעולם במטרה לתמוך בבסיס הלקוחות הגלובלי שלנו, ואנו מקדמים בברכה את איאן רדמונד ואת סיימון פאוול לצוות ExaGrid שיובילו את מהנדסי התמיכה הבינלאומיים שלנו."

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר העמים, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג-קונג, הודו, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו, נורדיה, פולין, פורטוגל, קטאר, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים נוספים.

בקרו אותנו בכתובת exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מקדישים כעת הרבה פחות זמן לגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בציון +81 NPS שלה.

ExaGrid  הוא סימן מסחרי רשום של .ExaGrid Systems, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכוש בעליהם בהתאמה.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53553511/en

 

למידע נוסף

 

אמצעי התקשורת:
Mary Domenichelli
ExaGrid
[email protected]

מקור: ExaGrid

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על ExaGrid ממנה מנהלים חדשים לתמיכה בלקוחות בינלאומיים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן