Corpay Cross-Border משיקה את Payments GPS למעקב בזמן אמת אחר תשלומים

13 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Corpay Cross-Border משיקה את Payments GPS למעקב בזמן אמת אחר תשלומים

Payments GPS מציין עידן חדש של שקיפות בתחום התשלומים ומספק עדכוני מצב בזמן אמת עבור תשלומים חוצי גבולות

טורונטו, 13 בספטמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

Corpay1, מותג של FLEETCOR® (NYSE:FLT) וחברה גלובלית מובילה בתחום התשלומים העסקיים, גאה להכריז על השקת Payments GPS, טכנולוגיית מעקב קניינית המאפשרת ללקוחות ולשותפים לנטר תשלומים בזמן אמת, באמצעות עסק ה-Cross-Border שלה.

שירות Payments GPS מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות, לרבות SWIFT GPI (Global Payments Innovation), ומאפשר תשתית מקיפה עבור לקוחות ושותפים לצורך ניטור רציף של תשלומים. הוא מספק חוויית משתמש אינטואיטיבית, חבילת API והודעות בדחיפה – ובכך מאפשר לעקוב אחר התשלום בצורה נוחה מתמיד.

\"היינו עדים לביקוש גבוה לשקיפות בזירת התשלומים חוצי הגבולות. החזון שבבסיס Payments GPS הוא לספק ללקוחות ולשותפים ממשק יחיד שבו יוכלו לעקוב אחר כל התשלומים ברחבי רשתות Corpay\", אמרה קורין מקמילן, מנהלת מוצר ראשית במחלקת פתרונות Cross-Border ב-Corpay. \"אך זו אינה התחנה הסופית שלנו. אנחנו במסע שתכליתו היא שיפור התשתית ושיתוף הנתונים שלנו על פני כל הרשתות – כדי שנוכל להמשיך ולספק שקיפות מתקדמת\".

לפני השקת Payments GPS, השולחים נדרשו להתקשר או לבקש בדיקת תשלום באופן לא מקוון כדי לברר מהו הסטטוס שלו – תהליך שהיה יכול להימשך ימים. Payments GPS מצמצם באופן ניכר את נקודות המגע הידניות באמצעות אספקה של פרטים מלאים אודות סטטוס התשלום, התעריפים הרלבנטיים והמסמכים הנחוצים אותם הלקוחות עשויים להידרש להעלות לפלטפורמה מרכזית. כל תשלום ניתן לניטור ולמעקב בקלות באמצעות מזהה מעקב שמוקצה לתשלום במהלך עיבודו על ידי Corpay.

היתרונות העיקריים של המוצר כוללים:

*שקיפות: אספקת סטטוס תשלום בזמן אמת, החל מייזום התשלום ועד לביצועו וכן היכולת של הלקוחות לנטר כל אחד משלבי המסע.

*פלטפורמה מרכזית: הלקוחות יכולים לגשת למידע מאובטח, מקיף ואמין אודות תנועת התשלום בין הבנקים, לרבות קודי BIC, תאריכי קבלה ושחרור של תשלומים, ניכויים, תעריפי מטבע חוץ והסכומים שזוכו.

*ידע: אספקה מראש של תובנות מפורטות בנוגע לעמלות הבנקים וחיובים נוספים, מה שמאפשר ללקוחות לקבל החלטות מושכלות יותר.

*ודאות: המעקב בזמן אמת מבטיח קבלת מידע עדכני ומקנה ללקוחות ביטחון בידיעה שהתשלום הועבר בהצלחה לנמען.

*נוחות: מאפשר ללקוחות ולשותפים לקבל שירות עצמי ברמה גבוהה, ובכך משפר את הטיפול בחריגות, מקצר את זמני החקירות ומפחית עלויות.

 

בנוסף, האספקה של פלטפורמה שקופה של שירות עצמי עבור הלקוחות תקטין במידה ניכרת גם את מספר מקרי החקירה הנוגעים לתשלומים המועברים לטיפול  צוות התפעול הפנימי של Corpay.

\"בעידן הנוכחי, השקיפות היא הכול. אנו ב- Corpay, שואפים לספק ללקוחותינו רמת נראות וידע שווה לזו שיש לנו בנוגע לסטטוס התשלומים שלהם\", אמר מארק פריי, נשיא, Cross-Border Solutions ב-Corpay. \" Payments GPS מהווה את הצעד הראשון שלנו בדרך אל תשתית מקיפה שתשפר את השקיפות לאורך תהליך התשלום\".

למידע אודות Payments GPS והיתרונות הכלולים בו, בקרו בכתובת https://cross-border.corpay.com/payment-gps/.

אודות Corpay

 

Corpay היא מובילה עולמית בתשלומים עסקיים, ועוזרת לחברות מכל הגדלים לעקוב, לנהל ולשלם טוב יותר את ההוצאות שלהן. Corpay מספקת ללקוחות חבילה מקיפה של פתרונות תשלום מקוונים, לרבות תשלום חשבונות, מיכון AP, תשלומים חוצי גבולות, ניהול סיכוני מטבע ותוכניות לכרטיסים מסחריים. Corpay היא חלק מתיק המותגים של FLEETCOR (NYSE: FLT).

 

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.corpay.com.

1 השם \"Corpay\", מותג של FLEETCOR (NYSE:FLT) במסמך זה מתייחס בעיקר לחטיבת ה-Cross-Border של Corpay https://www.corpay.com/cross-border; פירוט מלא של החברות שמשתייכות למותג Corpay זמין כאן: https://www.corpay.com/compliance.

* בכפוף לקרדיט ולאישור תאימות של חברת Corpay הרלוונטית.

למידע נוסף:

תקשורת:

Keera Hart
Senior Account Director
(905) 580-1257
[email protected]

Corpay:
Brad Loder
VP, Cross-Border Marketing
(647) 627-6635
[email protected]

 

מקור: Corpay

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Corpay Cross-Border משיקה את Payments GPS למעקב בזמן אמת אחר תשלומים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן