חברת Planview נבחרה לחברה מובילה ברביע הקסם של גרטנר לשנת 2023 בתחום ניהול ודיווח פרויקטים אדפטיביים

13 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

חברת Planview נבחרה לחברה מובילה ברביע הקסם של גרטנר לשנת 2023 בתחום ניהול ודיווח פרויקטים אדפטיביים

 

חברת Planview  ניצבת במקום הגבוה ביותר בביצוע והכי רחוק בחזון

אוסטין, טקסס, 12 בספטמבר 2023,:(BUSINESS WIRE)

Planview, שהיא חברה מובילה בניהול תיקים וניהול זרימת הערך, הודיעה כי נבחרה למובילה ברביע הקסם של גרטנר בספטמבר 2023 לניהול ודיווח פרויקטים אדפטיביים (APMR)1 זו השנה השנייה ברציפות, בהתבסס על שלמות החזון והיכולת לבצע.

לדברי גרטנר (Gartner), "למנהיגים יש הבנה מוכחת של המגוון הרחב של צרכי הלקוחות בשוק APMR, המגיבים במידה רבה לרמות המתקדמות יותר של בגרות מתודולוגית של APMR בתוך בסיס הלקוחות שלהם. המנהיגים עוסקים באופן פעיל בשוק כמובילי מחשבה, ועוזרים להניע את הצלחת הלקוחות, עם יכולות יסוד חזקות של פרויקטים וניהול עבודה בצד תוכניות יישום מוגדרות היטב. לספקים אלה יש שלמות של חזון המוצג על ידי יכולות המוצר, השיווק והמכירות שלהם, שנדרשות להניע השיווק והמכירות בקנה מידה עולמי".

הורידו עותק חינם של הדו"ח: https://info.planview.com/gartner-adaptive-pm-reporting-mq-_report_prm_en_reg.html

"אנו מעצימים ארגונים להצטיין על ידי התאמת אסטרטגיית החברה לעבודה ברמת הצוות. זה מוביל ליעילות מרבית ומספק תוצאות", אמרה לואיז ק. אלן, מנהלת מוצר ראשית ב-Planview  . "עם Planview, צוותים הופכים למהירים וגמישים נוכח אתגרים מתפתחים, מטפחים שיתוף פעולה ויכולת לכוון תוכניות ואסטרטגיות, שעולים בקנה אחד עם היעדים העסקיים הכוללים. הפלטפורמה מונעת הנתונים שלנו מאפשרת תובנות בזמן אמת, ומאיצה את היכולת להעדיף יוזמות המטפחות ערך עסקי מרבי. אנו מציידים חברות לנווט בתוך המורכבויות ולהשיג מאמצי חדשנות בני-קיימא בנוף העסקי המשתנה של היום".

למידע נוסף על Planview, בקרו כאן.

ציוני דרך מיוחדים

גרטנר אינה תומכת בשום ספק, מוצר או שירות המתוארים בפרסומי המחקר שלה, ואינה מייעצת למשתמשי טכנולוגיה לבחור רק את הספקים המדורגים גבוה ביותר או כל ייעוד אחר. פרסומי המחקר של גרטנר מורכבים מחוות הדעת של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרשם כהצהרות עובדתיות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, ביחס למחקר זה, לרבות כל אחריות לגבי הסחירות או ההתאמה למטרה מסוימת.

GARTNER הוא סימן מסחרי רשום וסימן שירות של Gartner, Inc. ו/או החברות המסונפות שלה בארה"ב ובעולם, ו-MAGIC QUADRANT הוא סימן מסחרי רשום של Gartner, Inc.או החברות המסונפות שלה, ונעשה בהם שימוש במסמך זה באישורם. כל הזכויות שמורות.

אודות Planview

ל-Planview יש משימה אחת: ליצור את העתיד של עבודה מחוברת, מהרעיון ועד ההשפעה. Planview עוזרת לארגונים להאיץ את ההישג של מה שחשוב ביותר: תמיכה בלקוחות שלנו מעת הצורך למהירות, משאיפה להתקדמות, ומתקורה לאופטימיזציה. פלטפורמת הפתרונות המחוברת שלנו עומדת בבסיס הטרנספורמציות העסקיות והדיגיטליות של יותר מ-4,500 לקוחות ברחבי העולם, כולל 59 חברות של פורצ'ון 100. Planview מעצימה ארגונים לשפר את זמן היציאה לשוק ואת יכולת הניבוי, להגביר את היעילות כדי לפתוח קיבולת ולהבטיח שהיוזמות האסטרטגיות ביותר שלהם, מביאות לתוצאות העסקיות הרצויות. למידע נוסף על תיק העבודות שלנו בקרו בכתובת planview.com, והתחבר אלינו בלינקדאין ובטוויטר.

למידע נוסף

 

לקשרי תקשורת של Planview
Natalie Reina
Director of Corp Comms
956-878-9176
[email protected]

מקור: Planview

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חברת Planview נבחרה לחברה מובילה ברביע הקסם של גרטנר לשנת 2023 בתחום ניהול ודיווח פרויקטים אדפטיביים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן