Institutional Investor משיקה את דירוגי המחקר במדינות אירופה המפותחות לשנת 2023 ובמדינות המתעוררות ב-EMEA לשנת 2023

13 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Institutional Investor משיקה את דירוגי המחקר במדינות אירופה המפותחות לשנת 2023 ובמדינות המתעוררות ב-EMEA לשנת 2023

 

BofA Securities ו-BNP Paribas Exane חולקות את המקום הראשון כספקיות מחקר מובילות בסקר בקרב מדינות אירופה המפותחות

 

BofA Securities, HSBC ו-J.P. Morgan חולקות את המקום הראשון בקרב מדינות EMEA המתעוררות

 

לונדון, 12 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Institutional Investor Research (II Research) היא הספקית המובילה של סקרי תחושות שוק בתעשיית ההון. תקציבי המחקר נותרו באותה הרמה ומנהלי נכסים משתמשים בפחות אנליסטים, אך הביקוש לחוות דעת בהתאמה אישית גורם לכך שיחסים קרובים עם לקוחות וסטטוס של "מקור מהימן" הופכים לחשובים מאי פעם. בעת שתקנות MiFID עשויות להיות מבוטלות באירופה ובבריטניה, ההתמקדות במתן שירותי ייעוץ ומחקר איכותיים עשויה להביא לסביבה תחרותית יותר, וייתכן ונראה גידול בצוותי המחקר ברחבי התעשייה.

 

השנה לא חלו שינויים בקטגוריות התעשייה והמדינות. תוצאות המחקר של מדינות אירופה המפותחות ל-2023 משקפות את דעותיהם של 5,462 מנהלי תיקים ואנליסטים (עלייה מ-4,692 ב-2022) מ-1,813 מוסדות (עלייה מ-1,696 ב-2022). גם מספר ההצבעות הכולל גדל מהשנה שעברה, בשיעור של 11%. למעלה מ-180 חברות הגישו הצבעות מרוכזות או מתואמות, והדגישו את האופי החזק של התוצאות כשיקוף מדויק של התחושות השוק.

עיקרי התוצאות

המחקר במדינות אירופה המפותחות

 

רשימת החברות המובילות נותרה תחרותית, ובאופן מאוד אינטנסיבי, כאשר שבע חברות מתחרות על הכבוד להיות מדורגות כבית המחקר הטוב ביותר. BofA Securities ו-BNP Paribas Exane דורגו במקום הראשון, שתיהן עם 38 מיקומים שפורסמו. J.P. Morgan שוב עוקבת אחריהן במקום השלישי עם 31 מיקומים כאשר UBS משיגה את המקום הרביעי עם 30 קבוצות מדורגות. Barclays נבנתה על המומנטום שצברה ב-2022, והשיגה שלושה מיקומים שפורסמו ועלתה למקום ה-5 הכללי; Morgan Stanley במקום השישי. הקפיצה הגדולה ביותר ברשימה שייכת ל-Jefferies במקום השביעי, שהתקדמה ב-10 מיקומים משנת 2022. Citi, Bernstein ו-Kepler Cheuvreux תופסות את שלושת המקומות האחרונים ברשימת עשר המובילות במדינות אירופה המפותחות, והן מחליפות את Credit Suisse שחלקה את המקום ה-11 במשותף עם Societe Generale.

 

BNP Paribas Exane שוב תופסת את המקום הראשון בטבלאות הדירוג של האנליסטים עם 44 מיקומים, ואחריה BofA Securities (41), J.P. Morgan (35 מיקומים) ו-Barclays (31), שטיפסה שני מקומות.

מחקר מתפתח באזור EMEA

HSBC ו-J.P. Morgan, יחד עם BofA Securities, ממוקמות במקום הראשון המשותף ברשימת החברות המובילות במדינות EMEA המתעוררות, כולם עם 17 מיקומים שפורסמו. Morgan Stanley תפסה את המקום הרביעי עם 8 מיקומים. Citi ו-UBS חלקו את המקום החמישי.

 

בטבלאות האנליסטים שמשקללות עמלות, שלושת המיקומים הראשונים נותרו ללא שינוי. HSBC הגיעה למקום הראשון עם 33 מיקומים שפורסמו, אחריה J.P. Morgan עם 22 מיקומים ו-BofA Securities עם 18. מורגן סטנלי עלתה שבעה מקומות עם 15 מיקומים שפורסמו כדי לתפוס את המקום הרביעי ו-UBS הגיעה למקום החמישי עם 13 מיקומים כדי להשלים את רשימת הזוכות המובילות. השתתפות בהצבעות עלתה השנה ב-14% עם 934 מצביעים מ-286 חברות.

 

דייוויד אנטיקנאפ, יו"ר II Reasearch אמר כי, "כשתקנות ה-MiFID עלולות להשתנות חזרה באירופה ובבריטניה, ההתמקדות במתן שירותי ייעוץ מחקרי איכותיים עשויה להביא לסביבה תחרותית יותר, וייתכן שנראה עלייה בצוותי המחקר ברחבי התעשייה. הדירוגים של Institutional Investor מייצגים את תקן הזהב בהערכת האיכות במחקר מניות, והם זוכים להכרה בעולם בשל שלמות התהליך ועומק הכיסוי".

את התוצאות ניתן למצוא כאן: https://www.institutionalinvestor.com/research

לקבלת מידע נוסף, או הדרכה כיצד לחקור את הנתונים, צרו קשר עם אוגוסטה מקי, מנהלת מכירות מחקר (EMEA), [email protected]

כדי להביע דעה בתוכן האתר, פרסומות, תקשורת ופתרונות שיווקיים, אנא צרו קשר עם [email protected].

איש קשר לתקשורת

David Bowen, Director of Marketing, Institutional Investor Research [email protected]

אודות מחקרי Institutional Investor

 

במשך יותר מ-50 שנה, Institutional Investor עורכת סקרי מחקר עצמאיים עם אנשי מקצוע בתחום ההשקעות הגלובלי שמעריכים וקובעים את הביצועים הטובים ביותר של ספקי שירות צד מכירה, של מנהלי נכסים ומנכ"לים, מנהלי כספים, IRO ותוכניות IR ברחבי אירופה, במדינות EMEA המתעוררות, באזור אסיה פסיפיק, צפון אמריקה ואמריקה הדרומית. נתוני המחקר לוכדים באופן עצמאי הערכות של חברות, אנשי השקעות ומנהלים מחברות ניהול השקעות, בנקים, ספקי מחקר ומנפיקי חברות, וזאת כדי לספק ניתוחים השוואתיים מפורטים של החברות מדי שנה. המשוב עוזר לספק ידע לצורך קבלת ההחלטות האסטרטגיות וכדי לשפר את ניהול המשאבים והתהליכים.

 

עקבו אחר מחקרי Institutional Investor  כאן

https://www.linkedin.com/showcase/11222447

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Institutional Investor משיקה את דירוגי המחקר במדינות אירופה המפותחות לשנת 2023 ובמדינות המתעוררות ב-EMEA לשנת 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן