מפגש המשקיעים השנתי מכריז על זהות חדשה כקונגרס AIM, מתכונן לאירוע השנתי ה-13 באבו דאבי, מאי 2024

13 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

מפגש המשקיעים השנתי מכריז על זהות חדשה כקונגרס AIM, מתכונן לאירוע השנתי ה-13 באבו דאבי, מאי 2024

 

אבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות, 13 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

תחת זהותה החדשה כ"קונגרס AIM", הוועדה המארגנת של פלטפורמת ההשקעות המובילה בעולם תכנס שוב מנהיגים, הוגים וממציאים אזוריים ובינלאומיים באירוע ה -13 שיתקיים בין התאריכים 7 עד 9 במאי 2024 במרכז התערוכות הלאומי של אבו דאבי.

כדי להיות מעוגן בנושא "הסתגלות לנוף השקעות משתנה: רתימת פוטנציאל חדש לפיתוח כלכלי עולמי", קונגרס AIM 2024 נתמך על ידי משרד התעשייה והטכנולוגיה המתקדמת והמחלקה לפיתוח כלכלי באבו דאבי (ADD) כשותף מוביל.

כנס AIM 2024, שיתארח שוב בבירה התוססת של איחוד האמירויות, מתכנן להתעלות על ההצלחה שהושגה על ידי ההפקה שלו אשתקד שמשכה 10,313 משתתפים ו -693 דוברים מ -175 מדינות.

ד"ר ת'אני בן אחמד אל זיודי, שר המדינה לסחר חוץ של איחוד האמירויות, הביע את התלהבותו מקונגרס AIM 2024, והצהיר כי "במשך יותר מעשור, קונגרס AIM היה איתן במחויבותו לקדם שיתוף פעולה כלכלי עולמי ולרתום את הפוטנציאל של מדינות, במיוחד שווקים מתעוררים. על רקע סצנת ההשקעות הגלובלית המשתנה, חשוב מאוד למדינות להסתגל ולחקור אפיקי צמיחה חדשים. במהדורת 2024 שלו, קונגרס AIM ימשיך להיות המקום המוביל שבו בעלי העניין הכלכליים המרכזיים בעולם מתכנסים כדי להקל על הדיאלוג ולסלול את הדרך להשקעות בעלות השפעה שיניעו עתיד בהיר וטוב יותר עבור כל אחד ואחת".

אחמד ג'אסים אל זעבי, יו"ר ADD, אמר: "בהתבסס על ההצלחה יוצאת הדופן של המהדורה הקודמת של AIM, אנו מעלים את הרף כדי לעמוד בציפיות של קהילת ההשקעות העולמית. כבירת ההון, אבו דאבי מובילה שיחות גלובליות על תחזית השקעות ודינמיקה בעידן המאופיין במגה שינויים. הגישה שלנו להשקעות פנימה והחוצה מונחית על ידי המחויבות הבלתי מעורערת שלנו להציב פיתוח אנושי, קיימות וטכנולוגיה מתקדמת בליבת התוכניות החברתיות-כלכליות ברמה המקומית והבינלאומית, תמיכה באג'נדות ESG והגברת הסינרגיות באמצעות שיתוף פעולה בינלאומי לשיפור החיים לכולם".

דאווד אל שזאווי, נשיא הקרן הגלובלית של AIM, אמר: "לנוכח האתגרים השונים העומדים בפני עולמנו כיום, יחד עם הירידה המתמשכת בצמיחה הכלכלית העולמית, יוצאת ההכרזה על הזהות החדשה של AIM כקונגרס AIM, הממצב את עצמו כמקום ראשון במעלה להשקעות, ומספק את הפלטפורמה האופטימלית למנהיגים ומקבלי החלטות מוערכים ברחבי העולם לטפל באופן קולקטיבי בסוגיות הדחופות ביותר שלנו,  לעצב מחדש את נוף הסחר וההשקעות העולמי, ובסופו של דבר לטפח השפעות חברתיות וכלכליות חיוביות ומתמשכות באזורים מגוונים ברחבי העולם".

קונגרס AIM בנוי על בסיס חמשת עמודי התווך שלו – FDI, FPI, סטארט-אפים, חברות קטנות ובינוניות וערי העתיד – העומדים בבסיס מטרות האירוע ומספקים מסגרת לפעילותו.

למידע נוסף:

Shreya Verma – +971 521133926
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על מפגש המשקיעים השנתי מכריז על זהות חדשה כקונגרס AIM, מתכונן לאירוע השנתי ה-13 באבו דאבי, מאי 2024

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן