Hailo בוחרת במעבדי ה-ISP וה- Video IPשל VeriSilicon עבור מעבדי ראיית ה-AI שלה, שמפעילים מצלמות מעקב חכמות

13 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Hailo בוחרת במעבדי ה-ISP וה- Video IPשל VeriSilicon עבור מעבדי ראיית ה-AI שלה, שמפעילים מצלמות מעקב חכמות

מעבדי התמונה הנבחרים של VeriSilicon מספקים פתרונות מתקדמים, שמתאפיינים בנצילות גבוהה ובתכונות שניתנות להגדרה

שנחאי, 12 בספטמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

VeriSilicon(688521.SH) הכריזה כי מעבד אותות התמונה שלה (ISP) מדגם IP ISP8000L-FS ויחידת עיבוד הווידאו (VPU) מדגםIP VC8000E  נבחרו על ידי Hailo, יצרנית שבבים ישראלית שממוקדת בבינה מלאכותית, לצורך הפעלת קו מעבדים של ראיית AI בעלי ביצועים גבוהים, Hailo-15TM. מעבדים נבחרים אלה מאפשרים הטמעה בנצילות גבוהה של פתרונות הבינה המלאכותית החדשניים של Hailo, לרוחב מגוון רחב של יישומים ותוך שמירה על זמני השקה ועלויות הנדסה מופחתים.

פתרון ה- ISP8000L-FS IP של VeriSilicon, שמיועד ליישומים מתקדמים מבוססי מצלמות ובעלי ביצועים גבוהים, כולל מנגנונים ייעודיים של בטיחות חומרה, עומדים בדרישות תקני הבטיחות הפונקציונליים IEC 61508 ו- ISO 26262ולפיכך מתאימים במיוחד ליישומים תעשייתיים ויישומי רכב התלויים בבטיחות. הוא מספק עיבוד וידאו אמין באיכות גבוהה של מצלמת 4K@60fps או שתי מצלמות 4K@30fps ותומך בעיבוד HDR (High Dynamic Range) ובטכנולוגיות 2D/3D של הפחתת רעשים.

יחידת העיבוד של מקודד הווידאו VC8000E מספקת אחסון קומפקטי של רצפי וידאו מרובים לצורך הפעלה בעתיד ולימוד מכונה. פורמטי הווידאו ועומק סיביות הצבע שלה, שניתנים לבחירה, בשילוב פרמטרים של קידוד שהנם מבוקרי משתמש, מאפשרים את קידוד הווידאו האופטימלי ביותר, בהתאמה אישית לתרחישים מגוונים.

לדברי אורי כץ, מנהל מוצרי עיבוד ראייה ב- Hailo, "על ידי שילוב ה- ISP IPשל VeriSilicon עם IP בנצילות גבוהה לקידוד וידאו, מעבדי ראיית ה-AI שלנו יובילו את החזון של הפיכת יישומי המעקב והיישומים התעשייתיים לחכמים יותר, בטוחים יותר, אמינים ומדויקים יותר".

וויי-ג'ין דאי, סמנכ"ל בכיר ומנהל חטיבת ה-IP ב-VeriSilicon, אומר: "שוק מוצרי המעקב מתאפיין בתחרותיות עזה, ודורש נצילות גבוהה לצד תכונות ספציפיות. פתרונות ה-IP העוצמתיים והגמישים של VeriSilicon מיועדים להתמודד ביעילות עם אתגרים כמו זמני השהיה נמוכים, צריכת הספק נמוכה ומזעור DDR. אנחנו גאים לעבוד עם Hailo ולקדם את שוק מצלמות המעקב מבוססות הבינה המלאכותית, שגדל בקצב מהיר, כמו גם תחומים תעשייתיים נוספים, וזאת במסגרת שותפות ארוכת טווח".

אודות Hailo

Hailo, יצרנית שבבים ממוקדת בינה מלאכותית, עוסקת בפיתוח מעבדי AI מיוחדים שמאפשרים ביצועים ברמת מרכזי נתונים על התקני קצה. המעבדים של Hailo הם תוצר של חשיבה מחדש אודות ארכיטקטורת המחשבים המסורתית, ומאפשרים למכשירים חכמים לבצע משימות מתוחכמות של למידה עמוקה, כמו זיהוי אובייקטים ופילוח בזמן אמת, תוך שמירה על צריכת הספק, גודל ועלות מינימליים. המעבדים מיועדים להתאים למגוון מכונות ומכשירים חכמים והנם רלוונטיים לשלל מגזרים, לרבות מגזר הרכב, האבטחה, industry 4.0 וקמעונאות. למידע נוסף, בקרו בכתובת https://hailo.ai.

אודות VeriSilicon

VeriSilicon מחויבת לספק ללקוחות שירותי סיליקון בהתאמה אישית שהנם מבוססי פלטפורמה ומקיפים, וכן שירותי רישוי IP מבוססי מוליכים למחצה, וזאת תוך מינוף פתרונות ה-IP הקנייניים שלה. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.verisilicon.com.

אנשי קשר

[email protected]

מקור:  VeriSilicon

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Hailo בוחרת במעבדי ה-ISP וה- Video IPשל VeriSilicon עבור מעבדי ראיית ה-AI שלה, שמפעילים מצלמות מעקב חכמות

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן