מובילאיי ממנה את מורן שמש רוז'נסקי למנהלת הכספים הראשית שלה

12 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מובילאיי ממנה את מורן שמש רוז'נסקי למנהלת הכספים הראשית שלה

 

ירושלים, 11 בספטמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) נאסד"ק: MBLY, הודיעה כי מורן שמש רוז'נסקי מונתה לתפקיד מנהלת הכספים הראשית (CFO) של החברה, וכי המינוי נכנס לתוקף ב-11 בספטמבר 2023. למורן שמש רוז'נסקי למעלה מ-18 שנות ניסיון בתחום הפיננסי כולל תפקידה האחרון כממלאת מקום מנהלת הכספים הראשית של Mobileye.

"מאז ומתמיד היה לנו אמון עצום במורן. במהלך החודשים האחרונים התברר כי כישוריה, הניסיון שלה, הידע הספציפי שיש לה בחברה ויכולתה לנהל צוות עם ביצועים חזקים הופכים אותה למועמדת המתאימה ביותר למשרת CFO ב-Mobileye", אמר פרופסור אמנון שעשוע, נשיא ומנכ"ל Mobileye.

מורן שמש רוז'נסקי תהיה כפופה לפרופ' שעשוע ותהיה אחראית על ארגון הכספים הגלובלי של Mobileye, לרבות תכנון ותקצוב, חשבונאות ודיווח וכן מיסוי.

"אני גאה מאוד ונלהבת לקבל על עצמי את התפקיד", אמרה מורן שמש רוז'נסקי, מנהלת הכספים הראשית של Mobileye. " Mobileyeהיא חברה דינמית עם יכולת לשנות את ענף הניידות ולהמשיך ולתרום לבטיחותם בכבישי העולם. אני מברכת על המשך עבודתי עם אמנון ושאר החברים בצוות ההנהגה, במטרה לממש את החזון האסטרטגי שלנו".

מורן שמש רוז'נסקי, 43, כיהנה במספר תפקידים ב- Mobileyeמאז שנת 2016. לאחרונה מילאה את מקומה של מנהלת הכספים בחברה ובעבר שימשה כסמנכ"לית כספים, מנהלת כספים ומנהלת תאגידים. טרם הצטרפותה ל-Mobileye מורן שמש רוז'נסקי כיהנה במספר תפקידי דיווח פיננסי בתנובה, כולל ראש אגף איחוד ודיווח בין 2013-2016, ועוד קודם לכך שימשה במספר תפקידים בקבוצת שירותי הייעוץ החשבונאי של PwC, לרבות מנהלת בכירה.

כפי שהוכרז מוקדם יותר ענת הלר, סמנכ"לית הכספים הקודמת של Mobileye, פרשה מתפקידה ב-26 ביוני, 2023 מסיבות אישיות. ענת הלר ממשיכה לשמש יועצת אסטרטגית למחלקת הכספים של Mobileye ולהנהלה הבכירה.

פרופ' שעשוע הוסיף: "בשם הצוות של Mobileye, ברצוני לחזור ולהודות לענת על מנהיגות יוצאת דופן, על מסירותה ועל תרומתה ל- Mobileyeבמהלך השנים האחרונות. אנו מאחלים לה הצלחה רבה ומודים על המשך העבודה שלה עמנו כיועצת".

אודות .Mobileye Global Inc

Mobileye (נאסד"ק: MBLY) היא אחת החברות המובילות את מהפכת הניידות עם טכנולוגיות הנהיגה האוטונומית והסיוע לנהג שלה באמצעות מינוף המומחיות שלה, הידועה בכל העולם, בתחום הראייה הממוחשבת, הבינה המלאכותית, המיפוי וניתוח הנתונים. מאז היווסדה בשנת 1999, Mobileye היא החלוצה בטכנולוגיות פורצות דרך כגון מיפוי באמצעות מיקור המונים ™REM, חישת ™True Redundancy ו-Responsibility Sensitive Safety (RSS). טכנולוגיות אלה מניעות את תחומי מערכות העזר המתקדמות לנהג (ADAS) והרכב האוטונומי (AV) לעבר העתיד של הניידות – הן מאפשרות פיתוח של כלי רכב הנוסעים מעצמם ופתרונות ניידות, מפעילות את מערכות העזר לנהג המובילות בתעשייה ומספקות מודיעין רב ערך לצורך מיטוב תשתית הניידות. עד כה יוצרו למעלה מ-150 מיליון כלי רכב בעולם עם טכנולוגיה מובנית של Mobileye. ב-2022 נרשמה Mobileye כחברה עצמאית בנפרד מאינטל (נסדא"ק: INTC), השומרת בידיה את הבעלות על רוב מניותיה.

"Mobileye", הלוגו של Mobileye ושמות המוצרים של Mobileye הם סימנים מסחריים רשומים של Mobileye Global. כל יתר הסימנים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף

קשרי משקיעים
דן גלבס
[email protected]

מקור: .Mobileye Global Inc

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מובילאיי ממנה את מורן שמש רוז'נסקי למנהלת הכספים הראשית שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן