דאק קריק טכנולוגיות מודיעה על מנהלת כספים חדשה

11 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

דאק קריק טכנולוגיות מודיעה על מנהלת כספים חדשה

החברה ממנה את תרזה מ. קים, מנהלת כספים טכנולוגית מנוסה, לפקח על פונקציות הכספים והחשבונאות

תרזה קים, סמנכ"לית כספים של Duck Creek Technologies

בוסטון, 11 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

דאק קריק טכנולוגיותDuck Creek Technologies, ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, מודיעה על מינוייה של תרזה קים למנהלת הכספים הראשית (CFO).קיםהיאבכירה פיננסיתבכירהומוכשרת עםרקעוהיסטוריהחזקיםבמחשובענן,פלטפורמותטכנולוגיותוחשבונאות ציבורית"ארבעתהגדולים".

 

היא מצטרפת לדאק קריק לאחר כ- 20 שנה ב- Akamai Technologies (Akamai), רשת אספקת תוכן עולמית וחברת שירותי ענן, שם כיהנה לאחרונה כסגנית נשיא (סמנכ"לית) כספים בקבוצת טכנולוגיית הענן שלהם, המפקחת על הכנסות של יותר מ-2 מיליארד דולר ומסייעת לעסק לבנות פלטפורמה ברמה עולמית המתרחבת. במהלך עבודתה ב-Akamai, היא גם הייתה סמנכ"לית כספים בחטיבת המדיה והספקים שלהם, וסייעה להוביל משא ומתן אסטרטגי על חוזים עם לקוחות בתחום המדיה. לפני כן, היא החזיקה בתפקיד עוזרת בקרה בפיקוח על חשבונאות ותפעול גלובליים, בהובלת צוות גדול של 120 אנשי מקצוע ובניית מרכזי מצוינות פיננסיים בהודו ובפולין.

 

לפני Akamai, קים שימשה מבקרת בכירה בארנסט אנד יאנג (EY), וליוותה לקוחות במגזר הטכנולוגיה, התקשורת והבידור של EY. היא החלה את הקריירה שלה בתפקידי ייעוץ פיננסי ב-KPMG וב- Economic Analysis Corporation לפני שעברה לראיית חשבון.

 

"תרזה היא מנהיגה דינמית ומתחשבת עם חוש פיננסי חזק, מיקוד בלקוח וניסיון בכל פעולות הטכנולוגיה בענן ובפלטפורמה. ככל שדאק קריק תמשיך להתמקד בצמיחה בינלאומית ובבשלות SaaS, היא תהיה נכס עצום בסיוע לכוון את השינוי האסטרטגי שלנו ולייעל את הפעילות הפיננסית שלנו", אמר מייק ג'קובסקי, מנכ"ל Duck Creek. "זוהי תקופה מרגשת עבור כולנו בדאק קריק ואני בטוח שהכישרון שלה יעזור לנו להמשיך ליצור ערך עבור הלקוחות, השותפים ובעלי העניין שלנו".

 

קים הוסיפה: "אני נרגשת להצטרף לדאק קריק כשהיא מחזקת את מעמדה המוביל בתעשיית הביטוח העולמית. לכבוד הוא לי לקבל את ההזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מייק וכל הצוות של Duck Creek בתקופה של צמיחה מואצת".

 

קים סיימה תואר ראשון עם התמחות בכלכלה ותואר שני בלימודי אסיה-אמריקה מאוניברסיטת UCLA. היא בעלת תואר שני במנהל עסקים ותואר שני בחשבונאות מאוניברסיטת נורת'איסטרן. קים מתגוררת באזור בוסטון רבתי.

אודות Duck Creek Technologies

דאק קריק טכנולוגיותDuck Creek Technologies היא ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי. אנחנו הפלטפורמה שעליה בנויות מערכות ביטוח מודרניות, המאפשרות לתעשייה לנצל את כוחו של הענן כדי להפעיל פעולות זריזות, חכמות וירוקות עד. אותנטיות, מטרה ושקיפות הם הליבה של Duck Creek, ואנחנו מאמינים שביטוח צריך להיות שם עבור אנשים פרטיים ועסקים מתי, איפה ואיך הם הכי זקוקים לו. הפתרונות המובילים בשוק שלנו זמינים על בסיס עצמאי או כחבילה מלאה, וכולם זמינים דרך Duck Creek OnDemand.

בקרו בכתובת www.duckcreek.com לקבלת מידע נוסף. עקבו אחר דאק קריק בערוצים החברתיים שלנו לקבלת המידע העדכני ביותר – לינקדאין וטוויטר.

למידע נוסף:

Drake Manning
Duck Creek Technologies
[email protected]

תמונת יח"צ המצורפת להודעה לעיתונות זו זמינה בכתובת: https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/4a0ac0b9-1a79-4e33-a4bb-d27139e4383d

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על דאק קריק טכנולוגיות מודיעה על מנהלת כספים חדשה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן