סיור איזיריידר בבודפשט

10 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה יעדים בעולם

סיור איזיריידר בבודפשט

אם הגעתם לבודפשט, בירת הונגריה, ידוע על מספר חברות המציעות סיור איזי ריידר בבודפשט אשר מאפשרים למבקרים לחוות את העיר בצורה ייחודית. הסיורים במספר מסלולים, מעניינים ומתאימים לכל גיל ורמת ידע. אנו נספק מבט על שלושה מהסיורים המובילים בעיר, הכוללים את האתרים המרשימים ביותר בבודפשט.

סיור פארק הגיבורים

הסיור הראשון מתמקד בהיסטוריה והתרבות של העיר. המדריך מספק פרטים מעניינים על המונומנטים המפוארים ברחבי העיר ועל השפעתם על הפיתוח התרבותי של בודפשט. במהלך הסיור, המבקרים מתרשמים מהאדרנלין התרבותי והאתגרים שהעיר קיבלה לאורך השנים.

הסיור יוצא מהרחוב המפורסם ואצי אוצה ועובר דרך הרובע היהודי, שם נחווה את החיים היהודיים בבודפשט שלפני מלחמת העולם, המדריך מוביל את המבקרים לגלות את אתרי האוכל המקומיים המובילים בבודפשט, מדובר בחוויה מכל החושים, בה נוכל לטעום  ממטעמי המטבח ההונגרי המסורתי, בין אם מדובר בגולאש, בקרם פאפריקאש, בלאנגוש או בקיורטוש, המבקרים ייהנו ממגוון הטעמים והניחוחות המיוחדים.

נעבור דרך בית הכנסת היהודי הגדול באירופה, נמשיך ונחצה את רובע 7 עד שנגיע למסעדת ניו יורק קפה, אחד המוסדות הקולינריים בעיר ואחת המסעדות היחידות אשר שרדו שתי מלחמות עולם, משם נמשיך לכיוון פארק הגיבורים, פארק רחב ידיים שבעזרת סיור איזיריידר בבודפשט נוכל להגיע באופן הקל ביותר עם מדריך צמוד לקבלת הסברים, בפארק הראה את הארמון של מלך פשט, את המרחצאות המפורסמות של העיר, ואטרקציות נוספות כמו גן החיות, שוק עתיקות ועוד.

בכיכר הגיבורים נראה את השני המוזיאונים הגדולים, המוזיאון להיסטוריה ומוזיאון האמנויות המרשים, ואז נחזור לנקודת המוצא דרך שדרת אנדראשי, רחוב המותגים היפיפה של בודפשט.

סיור מצודת הדייגים

הסיור שיוצא שוב מרחוב ואצי אוצה המרכזי מוביל אותנו לגשר ארז'בת, אחד הגשרים המחברים את שני חלקי העיר, בודה ופשט, שם דרך סיור איזי ריידר בבודפשט נוכל לחצות בבטחה את הגשר ולעבור מהצד של פשט לצד של בודה ישירות למרגלות גבעת גלרט, ואז בנסיעה למרגלות הארמון של מלך בודה נגיע עד לכיכר קלארק, ומשם נתחיל בעלייה לכיוון מצודת הדייגים.

במצודת הדייגים ייפתח לנו נוף מדהים של כל נהר הדנובה ומולנו נצפה במבנה הפרלמנט המרשים, נוכל להצטלם בין החומה בעלת הקשתות ולעשות עצירה בקונדיטוריה המפורסמת בעיר הרוזוורם, אין כמו קרמשניט או שטרודל אמיתי כדי לקבל קצת סוכר, ומשם נרד מהצד האחורי של מצודת הדייגים ונחזור לכיוון נקודת הסיום.

סיור האי מרגיט

הסיור האחרון כולל חוויה ייחודית לאוהבי הפארקים והטבע. הוא מביא את המבקרים לבקר באי מרגיט, פארק עם צמחייה עשירה לאוהבי הירוק בתוך האורבני, כמו כן, המבקרים מתוך הסיור יכולים למצוא רגעי הנחת מטופחים על ידי אמנות גן מקסימה.

נצא מואצי אוצה לכיוון הבזיליקה, הכנסייה המרשימה בעיר, נעבור דרך הפרלמנט, אחד המבנים עוצרי הנשימה, נתעכב למול אנדרטת הנעליים על שפת הנהר עדות ליהודים אשר נרצחו בעיר, ונמשיך לכיוון האי מרגיט דרך גשר מרגיט, שם נוכל לחוות מופע של אורות צלילים ומים במזרקה המפורסמת, נוכל גם להתעכב בהאכלת ברווזים, ליהנות מקצת טבע ולחוות עם הילדים סיור איזי ריידר בבודפשט הגדולה.

לסיכום, סיור איזיריידר בבודפשט מציעים חוויות ייחודיות שלא תימצאו בכל מקום אחר. הם משלבים היסטוריה, תרבות, אוכל, טבע ואדרנלין לחוויית נסיעה משולבת שמשאירה רק זיכרונות חיוביים ועוצרת נשימה בלב.

 

סגור לתגובות על סיור איזיריידר בבודפשט

מאת:

יזם ובעל חברה לסיורים מודרכים בבודפשט אתונה ועוד... ezraider / trikes ובעל חברה לניהול נכסים בבודפשט ובאנדורה

פרסם באתר כ - 4 מאמרים.

.

דילוג לתוכן