eXp Realty Supercharges פוטנציאל הרווחים של סוכן

9 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

eXp Realty Supercharges פוטנציאל הרווחים של סוכן

הצגת תוכנית התמריצים לסוכנים \"Accelerate\", שבירת חסמי צמיחה באמצעות הזדמנויות מואצות לחלוקת הכנסות

בלינגהאם, וושינגטון, 7 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

eXp Realty®, \"חברת תיווך הנדל\"ן הממוקדת ביותר בסוכנים על פני כדור הארץ\" וחברת הבת המרכזית של eXp World Holdings, Inc (נאסד\"ק: EXPI) הודיעה היום על השקת Accelerate – תוכנית תמריצים המתמקדת אך ורק בסיוע לסוכני eXp לבנות לעתידם על ידי מקסום פוטנציאל הרווח שלהם בנתח ההכנסות במהלך השנה הראשונה שלהם בחברה.

\"בתוחלת החיים של סוכן, מרכיב קריטי להצלחה ארוכת טווח הוא היכולת לבנות לקראת הפרישה שלו, ולכן השקנו את Accelerate כדי לעזור לזרז את הרווחים הפוטנציאליים שלו וליצור מומנטום בשנה הראשונה ולבנות לעתידו\", אמר גלן סנפורד, מייסד ומנכ\"ל eXp Realty. \"אנחנו ממשיכים להיות ממוקדים ללא הרף ביצירת מודל ששם את הסוכנים במקום הראשון. לא יכולתי להיות גאה יותר במה שיצרנו, במיוחד עבור אלה שמחפשים לבנות עושר לטווח ארוך, עם תוכניות חלוקת ההכנסות וההון העצמי שלנו לסוכנים, כמו גם מודל חלוקת ערך (cap and split) \".

Accelerate, הזמין בכל 24 המדינות שבהן eXp Realty פועלת, חל על סוכנים שהצטרפו ב-1 במרץ 2023 או לאחר מכן. התוכנית פותחת באופן אוטומטי את רמות חלוקת ההכנסות 2 ו-3 למשך 12 חודשים החל מה-7 בספטמבר 2023, ויוצרת הזדמנות ל-10 סוכנים מתאימים בקו הראשון (FLQA) באופן מיידי. זה יכול לפתוח את רכיבי eXponential של תוכנית חלוקת ההכנסות של eXp בשנה הראשונה. לאחר תקופה של 12 חודשים, יחולו קריטריוני חלוקת הכנסות סטנדרטיים.

\"Accelerate נועדה להפחית חסמים ולתמרץ סוכנים להגדיל את הארגונים שלהם\", אמר מייקל ואלדס, מנהל צמיחה ראשי, eXp Realty. \"זה מאפשר להם להתמקד במכירה ובצמיחה של העסק שלהם תוך השגת נתח ההכנסות הפוטנציאלי המקסימלי עבור שכבות שתיים ושלוש בשנה הראשונה. מודל התגמול המותאם שלנו, שבו סוכנים מתוגמלים הן על ייצור והן על תרומות לצמיחה של eXp, מביא ערך רב יותר מאי פעם\".

השקה זו מגיעה בעקבות הודעת החברה  מיוני האחרון,  שלראשונה מעדנת את קריטריוני חלוקת ההכנסות של סוכניה, ומורידה את רף הרמה 7 הנוכחי של FLQA מ-40 ל-30 FLQA. כחלק ממאמציה לשפר ללא הרף את המודל שלה, החברה השיקה גם  את Boost, תוכנית שנועדה לתמרץ כלכלית צוותים עצמאיים וברוקרים מתאימים להצטרף ל-eXp Realty.

נתח ההכנסות הוא רק חלק אחד ממודל התגמול המתואם של eXp Realty, הכולל גם עמלות תחרותיות ותוכניות הון מניות שנועדו לאפשר לסוכניה לבנות לעתידם.

אודות eXp World Holdings, Inc

eXp World Holdings, Inc (נאסד\"ק: EXPI) היא חברת האחזקות של eXp Realty®, Virbela ו-SUCCESS® Enterprises.

eXp Realty היא חברת הנדל\"ן העצמאית הגדולה בעולם עם יותר מ -88,000 סוכנים בארצות הברית, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, דרום אפריקה, הודו, מקסיקו, פורטוגל, צרפת, פורטו ריקו, ברזיל, איטליה, הונג קונג, קולומביה, ספרד, ישראל, פנמה, גרמניה, הרפובליקה הדומיניקנית, יוון, ניו זילנד, צ\'ילה, פולין ודובאי וממשיכה להתרחב בינלאומית. כחברה ציבורית, eXp World Holdings מספקת לאנשי מקצוע בתחום הנדל\"ן הזדמנות ייחודית להרוויח פרסים כספיים עבור יעדי ייצור ותרומות לצמיחה הכוללת של החברה. eXp World Holdings ועסקיה מציעים חבילה מלאה של פתרונות תיווך וטכנולוגיות נדל\"ן, כולל מודל תיווך חדשני למגורים ולמסחר, שירותים מקצועיים, כלים שיתופיים ופיתוח אישי. התיווך מבוסס הענן מופעל על ידי Virbela, פלטפורמת תלת-ממד אימרסיבית, חברתית ושיתופית עמוקה, המאפשרת לסוכנים להיות מחוברים ופרודוקטיביים יותר. SUCCESS® Enterprises, המעוגנת על ידי מגזין SUCCESS® ונכסי המדיה הקשורים אליו, הוקמה בשנת 1897 והיא מותג ופרסום מוביל לפיתוח אישי ומקצועי.

SUCCESS® Enterprises, המעוגנת על ידי מגזיןSUCCESS®  ונכסי המדיה הקשורים אליו, הוקמה בשנת 1897 והיא מותג ופרסום מוביל לפיתוח אישי ומקצועי.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://expworldholdings.com.

איש קשר לקשרי תקשורת:

eXp World Holdings, Inc.

[email protected]

 

Investor Relations Contact:

Denise Garcia

[email protected]

תמונה הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/04ad7948-9819-48ea-92e3-6e0804785bab

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על eXp Realty Supercharges פוטנציאל הרווחים של סוכן

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן