הרטבה בגיל מבוגר

15 במרץ 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בריאות גיל הזהב

מה קורה כאשר מופיעות תופעות של בריחת שתן או דליפת שתן? מבוגרים רבים רואים בכך מקור לבושה וממהרים להסתגר בביתם ולהימנע מכל פעילות חברתית. אם אתם סובלים מהבעיה כדאי לכם לדעת שאנכם לבד, מדובר בתופעה נפוצה בקרב בני הגיל השלישי, תופעה ניתנת לטיפול ובעיקר, תופעה לצידה תוכלו להמשיך ליהנות מאותה איכות חיים בה אתם מורגלים.

טיפול בבעיות של הרטבה בגיל מבוגר יתחיל באבחון הגורמים לבעיה, לרוב תגלו כי מדובר בחולשה טבעית של השרירים על ההתקדמות בגיל. רופאי המשפחה מפנים את המטופלים המדווחים על בריחת שתן אל מדפי מוצרי הספיגה למבוגרים ברשתות הפארם ובתי המרקחת. הצוות המקצועי של חברת כל הנוחות שבעולם ישמח ללוות אתכם בבחירה ראשונה של מוצרי ספיגה תוך הסברים על המוצרים הקיימים והתאמה אישית.

בריחת שתן אצל גברים

אם חשבתם כי מדובר בתופעה המאפיינת רק נשים תגלו כי קיימים מקרים רבים גם בקרב הגברים המבוגרים. בעבור גברים אנו מציעים חיתולים למבוגרים, סדיניות סופגות לשעות הלילה וגם פדים סופגים מיוחדים לגברים התואמים את המבנה האנטומי של הגבר. אם אתם מעוניינים לעשות שימוש בפדים לגברים (מתאים למקרים של דליפת שתן קלה עד בינונית) חשוב יהיה לבחור בפדים המתאימים לגברים ולא בפדים המיועדים לנשים.

אלו חיתולים למבוגרים הכי נוחים?

התאמה נכונה של המוצר תספק נוחות מקסימלית לתנועה וגם רמת ספיגה מתאימה, כאשר אנו משתמשים במוצר ספיגה נוח ויעיל נוכל להחזיר לעצמנו את תחושת הביטחון. לא יהיו עוד דליפות שתן בציבור או מקרים של הרטבה בלילה. חיתולים למבוגרים יש לבחור על פי מידה ורמת ספיגה נחוצה, אם אנכם בטוחים באיזו מידה כדאי לבחור תוכלו להתייעץ עמנו.

פתרונות לילה

בעיות של אי שליטה על הסוגרים מחמירות בשעות הלילה, בכדי להבטיח שינה רצופה עלינו לבחור במוצרים עם כושר ספיגה גבוה. למניעת הרטבת לילה כדאי לשלב חיתולים למבוגרים יחד עם סדיניות סופגות על המזרן, כך תוכלו להיות בטוחים כי תתעוררו יבשים. מוצרי הספיגה סופחים את הנוזלים והופכים אותם לג'ל המונע היווצרות של ריחות לא נעימים. פתרונות הספיגה למבוגרים ניתנים לשימוש עצמי עצמאי וגם לשימוש בקרב מטופלים סיעודיים.

סגור לתגובות על הרטבה בגיל מבוגר

מאת:

פרסם באתר כ - 48 מאמרים.

.

דילוג לתוכן