חברת Hillstone Networks הוכרה כמובילת הצמיחה והחדשנות בתחום ה-NGFW (חומות האש של הדור הבא)

9 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

חברת Hillstone Networks הוכרה כמובילת הצמיחה והחדשנות בתחום ה-NGFW (חומות האש של הדור הבא)

 

בדוח של Frost RadarTM לשנת 2023

היא תופסת עמדת פיקוד בזירת ה-NGFW

סנטה קלרה, קליפורניה, 7 בספטמבר 2023, (BUSINESS WIRE) :

חברת Hillstone Networks, ספקית מובילה של פתרונות אבטחת סייבר, הוכתרה למובילת חדשנות וצמיחה בדו"ח לשנת 2023 של Frost Radar לחומות האש של הדור הבא.

 

הדוח של Frost RadarTM לשנת 2023, אשר הופק על ידי חברת Frost & Sullivan, מציע ניתוח שוק מלא תובנות, אשר אומד את השחקנים בתעשייה דרך עדשות אסטרטגיית הצמיחה, החדשנות, חווית הלקוח ונתח השוק. דוח זה משמש כמשאב רב ערך, ונועד לסייע לעסקים בקבלת החלטות מושכלת על פי צרכיהם בתחום פתרונות חומות האש של הדור הבא (NGFW).

"אנו שמחים על היותנו חלק מקבוצה מובילה עם הכללתנו כמובילים בדו"ח של Frost RadarTM לשנת 2023", אומר טים ליו – קצין הטכנולוגיה הראשי (CTO) ומייסד שותף בחברת Hillstone Networks. ככל שהנוף הטכנולוגי הרחב מתפתח יותר, כך גם הולכים ומתפתחים האתגרים באבטחת התשתית הדיגיטלית שלנו. ההכרה בדוח הNGFW של Frost Radar מהווה אישור מחדש של מסירותנו להנדסת פתרונות מתקדמים.  אנו גאים לעמוד בחזית פיתוח חומת האש של הדור הבא, תחום בו היכולות הטכניות שלנו מצטלבות עם המחויבות שלנו לחיזוק הגנות הסייבר. הכרה זו רק מעמיקה את הנחישות שלנו לפרוץ גבולות, לחדש ללא הרף, ולהעלות את הסטנדרטים של אבטחת הרשת".

 

על פי Frost & Sullivan, התפיסה לגבי היקף האבטחה השתנתה לחלוטין עקב מחשוב הענן, העבודה מרחוק, התקני קצה ויוזמות טרנספורמציה דיגיטלית אחרות. נכון להיום, לחומות האש של הדור הבא חסרות הנראות, המדרגיות והיכולת לקבוע מדיניות עקבית על פני סביבות עבודה היברידיות חדשות אלה. מכך מובן גם שגם היכולות של חומות האש של הדור הבא עוברות תמורות. Frost & Sullivan מצהירים כי קיימים מיזוג והתרחבות לפתרונות אבטחה סמוכים הכוללים "רשתות רחבות טווח הנשלטות ע"י תוכנה (SD-WAN), סוכן אבטחה של גישה לענן (CASB), שער גלישה מאובטח (SWG), מודל אבטחה אפס אמון (ZTNA) וחומות האש של הדור הבא (NGFW), ליצירת קצה שירות לגישה מאובטחת (SASE).

 

משפחת מוצרי ה-NGFW עטורת הפרסים של Hillstone Networks מספקת ארכיטקטורת אבטחה המוכנה לעתיד, והיכולה להתאים להרחבת התשתית ולהניע הצמיחה העסקית. היא מספקת את הבסיס לארכיטקטורת 'אמון אפס', על מנת לתמוך בטכנולוגיות חדשות ולספק הגנה מפני מתקפות סייבר מתקדמות. חומות האש של הדור הבא – Hillstone A-Series ו-X-Series מספקות ביצועים גבוהים, אמינות גבוהה והגנת רשת ניתנת להרחבה עבור ארגונים וספקי שירותים, עם יכולות מקיפות וחכמות  לזיהוי ומניעת איומים, במטרה לספק הגנה על נכסים דיגיטליים ארגוניים.

 

פלטפורמת ה-NGFW של Hillstone מהווה גם את הבסיס לפתרונות SD-WAN ו-ZTNA של Hillstone, ומספקת כיסוי, בקרה ומיזוג פתרונות.

 

לדברי מרטין ניידנוב, אנליסט אבטחת סייבר בכיר בחברת Frost RadarTM, "בעזרת מנוע AI מתוחכם, Hillstone מעצימה ארגונים’ כך שיוכלו לנתח ולזהות תעבורה מוצפנת ללא הצורך בפענוח, תוך שיפור היעילות והדיוק הכוללים של זיהוי האיומים". Hillstone מציגה חזון חזק ואסטרטגיית התרחבות, המאמצת מגמות גלובליות כגו מחשוב בענן. כתוצאה מכך, היא ממשיכה לשחרר פתרונות חדשים, כגון – הגנה על עומס העבודה בענן (Cloud Workload Protection), תוך שיתוף פעולה עם ספקיות הענן הגדולות AWS ו-Azure, זאת על מנת לשפר את האבטחה בסביבות IT היברידיות".

 

מידע נוסף על חומות האש של הדור הבא של חברת Hillstone נמצא כאן.

 

אודות Hillstone Networks

 

Hillstone Networks היא חברה מובילה בתחום אבטחת סייבר, המספקת הגנה לעומק ולרוחב לחברות בכל הגדלים, מקצה עד ענן, ולרוחב כל עומסי הפעילות. גישת אבטחת הסייבר האינטגרטיבית של Hillstone Networks  מעניקה כיסוי, שליטה ומיזוג איחוד ליותר מ-26,000 ארגונים ברחבי העולם. www.hillstonenet.com.

 

למידע נוסף

 

קשרי מדיה

זייאו הו

+1 4085086750

[email protected]

 

מקור: Hillstone Networks

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך..

סגור לתגובות על חברת Hillstone Networks הוכרה כמובילת הצמיחה והחדשנות בתחום ה-NGFW (חומות האש של הדור הבא)

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן