eXp World Holdings ממנה את פרד רייכהולד לדירקטוריון

7 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

eXp World Holdings ממנה את פרד רייכהולד לדירקטוריון

יוצר Net Promoter® System ואחד המומחים המובילים בעולם לנאמנות לקוחות ועובדים מביא ידע שאין שני לו על שביעות רצון העובדים והלקוחות

בלינגהאם, וושינגטון, 7 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

eXp World Holdings, Inc (נאסד"ק: EXPI) ("החברה") הודיעה השבוע על מינויו של יוצר Net Promoter® System (NPS) פרד רייכהולד לדירקטוריון החברה, החל מה-7 בספטמבר 2023.

"לכבוד הוא לנו לקבל בברכה את פרד רייכהולד למועצת המנהלים שלנו", אמר גלן סנפורד, מייסד, מנכ"ל ויו"ר eXp World Holdings. "עבור חברות שמעריכות שביעות רצון ונאמנות של לקוחות ועובדים, כמונו, הגביע הקדוש הוא מערכת Net Promoter. ביצוע סקרי NPS קבועים עם הסוכנים והצוות שלנו מאז 2016 הוא הליבה למימוש המשימה שלנו הממוקדת בסוכנים, ופרד חלק את חוכמתו עם הצוות שלנו בפסגת בעלי המניות השנה. אני נרגש לצרף אותו למועצת המנהלים שלנו ומצפה לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עוד יותר".

בנוסף ליצירת מערכת NPS, רייכהולד הוא דובר מבוקש ומחבר רבי מכר. ספרו האחרון, "Winning on Purpose: The Unbeatable Strategy of Loving Customers", מסביר כיצד NPS מסייעת לחברות להפוך לממוקדות לקוח באמת, לחוות צמיחה רווחית באמצעות המרה שיטתית של יותר לקוחות למקדמים ופחות למלעיזים. כיום הוא עמית Bain & Company ומייסד פרקטיקת הנאמנות שלהם. הוא סיים בהצטיינות הן את לימודיו בהרווארד קולג' (B.A., 1974) והן בבית הספר לעסקים של הרווארד (MBA, 1978).

במקביל למינויו של רייכלד, סר דארן ג'קלין יפרוש מתפקידו אך ימשיך לכהן במועצת המנהלים של eXp Realty Canada. בעקבות שינויים אלה, מועצת המנהלים של eXp World Holdings תכלול שבעה דירקטורים, ארבעה מהם בלתי תלויים. ג'קלין כיהן במועצת המנהלים של eXp World Holdings במשך כמעט 10 שנים.

"דארן היה חלק בלתי נפרד מהחברה הזו, ואנחנו ברי מזל שיש לנו את התובנה והמנהיגות המתמשכות שלו במועצת המנהלים של eXp קנדה", אמר גלן סנפורד. "אני רוצה להודות לו באופן אישי על כל תרומתו הרבה לאורך השנים. הניסיון שלו בנסיעות לארבע יבשות ומעל 50 מדינות בהדרכת יזמים ובעלי עסקים באסטרטגיות ספציפיות ומדידות שנועדו לבנות את הצלחתם היה נכס גדול עבורנו. eXp קנדה תפיק תועלת רבה מניסיונו וחוכמתו".

אודות eXp World Holdings, Inc

eXp World Holdings, Inc (נאסד"ק: EXPI) היא חברת האחזקות של eXp Realty®, Virbela ו-SUCCESS® Enterprises.

eXp Realty היא חברת הנדל"ן העצמאית הגדולה בעולם עם יותר מ -88,000 סוכנים בארצות הברית, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, דרום אפריקה, הודו, מקסיקו, פורטוגל, צרפת, פורטו ריקו, ברזיל, איטליה, הונג קונג, קולומביה, ספרד, ישראל, פנמה, גרמניה, הרפובליקה הדומיניקנית, יוון, ניו זילנד, צ'ילה, פולין ודובאי וממשיכה להתרחב בינלאומית. כחברה ציבורית, eXp World Holdings מספקת לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן הזדמנות ייחודית להרוויח פרסים כספיים עבור יעדי ייצור ותרומות לצמיחה הכוללת של החברה. eXp World Holdings ועסקיה מציעים חבילה מלאה של פתרונות תיווך וטכנולוגיות נדל"ן, כולל מודל תיווך חדשני למגורים ולמסחר, שירותים מקצועיים, כלים שיתופיים ופיתוח אישי. התיווך מבוסס הענן מופעל על ידי Virbela, פלטפורמת תלת-ממד אימרסיבית, חברתית ושיתופית עמוקה, המאפשרת לסוכנים להיות מחוברים ופרודוקטיביים יותר. SUCCESS® Enterprises, המעוגנת על ידי מגזין SUCCESS® ונכסי המדיה הקשורים אליו, הוקמה בשנת 1897 והיא מותג ופרסום מוביל לפיתוח אישי ומקצועי.

SUCCESS® Enterprises, המעוגנת על ידי מגזיןSUCCESS®  ונכסי המדיה הקשורים אליו, הוקמה בשנת 1897 והיא מותג ופרסום מוביל לפיתוח אישי ומקצועי.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://expworldholdings.com.

איש קשר לקשרי תקשורת:

eXp World Holdings, Inc.

[email protected]

Investor Relations Contact:

Denise Garcia

[email protected]

תמונה הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/097fbd03-129c-44d0-bb81-073f4d26b3a7

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על eXp World Holdings ממנה את פרד רייכהולד לדירקטוריון

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן