Resonac משתפת פעולה עם Matmerize כדי להיות חלוצה בקידום טכנולוגיית 6G באמצעות תוכנת AI חדשנית

6 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Resonac משתפת פעולה עם Matmerize כדי להיות חלוצה בקידום טכנולוגיית 6G באמצעות תוכנת AI חדשנית

 

אטלנטה, 6 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

בשיתוף פעולה משמעותי, Matmerize, Inc, חדשנית בתחום הבינה המלאכותית של חומרים, ו-Resonac Corporation יצרו שותפות אסטרטגית שמטרתה לחולל מהפכה בנוף של טכנולוגיית 6G. בהתבסס על הבסיס השיתופי החזק, Resonac תמנף את כוחה של טכנולוגיית תוכנת PolymRize AI של PolymRize™  כדי להאיץ את הפיתוח של חומרים מסודרים ומרוכבים יוצאי דופן בעלי ביצועים גבוהים עבור טכנולוגיית 6G ומעבר לה.

בינואר 2023, Resonac Corporation הודיעה על תוכניות לפתח חומרים מוליכים למחצה חדשים עבור 6G, תקן מערכת התקשורת של הדור הבא לאחר 5G. כאשר 6G מוגדר להיות מהיר פי 100 מ- 5G, נדרשים חומרי מוליכים למחצה חדשים כדי להפחית באופן משמעותי את אובדן השידור הקשור למהירות התקשורת המוגברת. כדי לעמוד בדרישה זו, Resonac תזהה חומרים אופטימליים עם המאפיינים הנדרשים באמצעות שיטות חישוביות ובינה מלאכותית (AI) במיזם משותף עם Matmerize, Inc. בעוד שבדיקה ידנית בטכניקות מסורתיות דורשת שלושה חודשים כדי להעריך שילוב חומרים יחיד, PolymRize™ , תוכנת הבינה המלאכותית של Matmerize, מפחיתה את הזמן הדרוש ליום אחד ויכולה להעריך עד 90 שילובים באותו טווח של שלושה חודשים. התוצאה מבטיחה להיות מיזוג של הנדסת חומרים ובינה מלאכותית, שעומד להגדיר מחדש את הפיתוח של טכנולוגיית 6G.

PolymRize™ רותמת את הנתונים הקנייניים של Matmerize או נתונים ספציפיים ללקוח כדי לבנות מודלים לחיזוי. לאחר שנבנו, מודלים אלה חוזים במהירות את התכונות של פולימרים, חומרים מרוכבים ופורמולציות חדשניים, שעדיין לא סונתזו, יחד עם חוסר הוודאות הקשור אליהם. התוכנה משתמשת בכלי תכנון אוטומטיים וגנרטיביים כדי להמליץ על מועמדים אידיאליים העומדים בדרישות הנכס לסבבים הבאים של ניסויים פיזיים. בכך PolymRize™  מאיצה את המסע לעבר חומרי היעד, ומפחיתה באופן דרסטי הן את הזמן והן את העלויות. יתר על כן, הוא מציג מסגרת לניהול נתונים וארגון, והתגלה כעוזר דיגיטלי אמין עבור כימאים ומהנדסי תהליך.

ביוזמת פיילוט, Resonac העריכה את יכולותיה של Matmerize. מודלים לחיזוי נבנו באמצעות PolymRize™  ותוכנות צד שלישי עבור תכונות חומר מרכזיות הרלוונטיות לטכנולוגיית 6G. התכונות כללו פער פסים, קבוע דיאלקטרי, מקדם שבירה, טמפרטורת מעבר זכוכית ומקדם התפשטות ליניארית. הביצועים של PolymRize™  ומודלים של צד שלישי הוערכו על ידי ביצוע תחזיות רכוש עבור מקרי מבחן זהים שלא נראו. תחזיות PolymRize™  השיגו ביצועים טובים יותר באופן עקבי ממודלים של צד שלישי במהירות ובדיוק (ראו איור המציג ביצועים של מודלים).

קטע מדיה הנלווה להודעה זו זמין על ידי לחיצה על התמונה או הקישור למטה:

"שיתוף הפעולה עם Resonac בפיתוח טכנולוגיית 6G הוא הזדמנות יוצאת דופן עבור Matmerize", אמר רמפי רמפרסאד, מייסד שותף ומנכ"ל Matmerize. "בהתאם לחזון של Resonac לחולל מהפכה בטכנולוגיות הדור הבא ומופעל על ידי המחויבות של Matmerize לקדם אלגוריתמים, ארכיטקטורות ויכולות תכנון חומרים וירטואליים של בינה מלאכותית, אנו ערוכים לפתוח עידן חדש של תכנון חומרים חכמים מואץ".

למידע נוסף על פלטפורמת PolymRizeTM  החדשנית, בקרו באתר: https://www.matmerize.com/polymrize

להודעה של Resonac על פיתוח חומרים מוליכים למחצה חדשים עבור 6G:
https://www.resonac.com/news/2023/03/13/2391.html

אודות Matmerize:

Matmerize, ספין-אאוט שנערך לאחרונה מהמכון הטכנולוגי של ג'ורג'יה, נמצא בחוד החנית של פתרונות חלוציים המגשרים על הפער בין בינה מלאכותית להנדסת חומרים. פלטפורמת PolymRizeTM  של Matmerize משתמשת באלגוריתמים של סינון וירטואלי ובינה מלאכותית כדי לזהות את החומרים האופטימליים ביותר, ומאפשרת לטכנולוגים למקד את מאמצי הניסוי שלהם באפשרויות המבטיחות ביותר, ובכך להאיץ משמעותית את תהליך הנדסת החומרים. PolymRizeTM   מייצגת שינוי פרדיגמה בתעשייה, מניעה לקוחות לפני המתחרים ומניעה חדשנות בקצב חסר תקדים.

אודות Resonac:

קבוצת Resonac היא חברה חדשה שהוקמה כתוצאה מהאינטגרציה של קבוצת Showa Denko וקבוצת Showa Denko Materials Group (לשעבר Hitachi Chemical Group) בינואר 2023. המכירות השנתיות של הקבוצה של מוליכים למחצה וחומרים אלקטרוניים מסתכמות בכ-400 מיליארד ין, ומהוות כ-30% מהמכירות נטו השנתיות של הקבוצה. לקבוצה במיוחד יש נתח עולמי של חומרי מוליכים למחצה לתהליך אריזה. השילוב בין שתי החברות איפשר לקבוצת Resonac לתכנן פונקציות של חומרים כמו גם לפתח אותם בתוך החברה, החל מחומרי הגלם. השם המסחרי החדש "RESONAC" נוצר כשילוב של שתי מילים באנגלית, כלומר, המילה "RESONATE" ו- "C" כאות הראשונה של CHEMISTRY. קבוצת Resonac תפיק את המרב מפלטפורמת היצירה המשותפת שלה, ותאיץ חדשנות טכנולוגית עם יצרני מוליכים למחצה, יצרני חומרים ויצרני ציוד בתוך יפן ומחוצה לה.

לקבלת פרטים על Resonac Holdings Corporation, בקרו באתר האינטרנט שלנו: https://www.resonac.com/

למידע נוסף:

Matmerize, Inc.
https://www.matmerize.com
E: [email protected]
Y: Watch Matmerize Videos on YouTube
L: Follow our LinkedIn Page

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Resonac משתפת פעולה עם Matmerize כדי להיות חלוצה בקידום טכנולוגיית 6G באמצעות תוכנת AI חדשנית

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן