5 כללי זהב לטיפול פסיכולוגי מוצלח

14 במרץ 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה רפואה

1.פותחים את הלב:

 

הביאו את עצמכם אל הפגישה עם ד"ר ירון זיו כשאתם פותחים את הלב שלכם ונותנים מקום לכל הרגשות: צחוק ועצב, שמחה וכאב, הצלחות ואכזבות, פחד ותקווה. ככל שתהיו פתוחים יותר כך תוכלו לתת מקום נרחב יותר לכל הרגשות המציפים אתכם.

 

2.הרשו לעצמכם לבכות:

 

אם יש משהו שתוכלו לעשות במפגשים עם הפסיכולוג בקליניקה הוא לבכות. הבכי משחרר והוא ביטוי ריגשי לגיטימי לחלוטין. לעתים ישנם אלו שנבוכים לבכות, אך זיכרו כי מדובר על חלק בלתי נפרד מהטיפול שלכם, גם כשמדובר על בכי מכאב או בכי מצחוק .

 

3.לא מבטלים פגישה כך סתם:

 

הבטיחו לעצמכם כי אתם לא מבטלים פגישה עם ד"ר ירון זיו כשאין סיבה. תנו לטיפול הפסיכולוגי את המקום הראוי לו והפכו את הפגישה לפגישת ברזל שלא ניתן להזיז או לדחות. כל פגישה עם הפסיכולוג מטיבה עמכם ולוקחת אתכם צעד קדימה למקום שבו תרצו להיות .

 

4.זוכרים כי הפסיכולוג הוא איש הסוד שלכם:

 

ירון זיו ופסיכולוגים אחרים שאתם מגיעים לשיחות איתם, הם אנשי הסוד שלכם. המשמעות היא שאתם יכולים לדבר על כל מה שבוער בלבכם. לא אחת ישנו חשש לפתוח נושאים מסוימים, אך חשוב שתדעו שאין גבול למה שתוכלו לשתף. המטרה היא לתת ביטוי לכל מניפת הרגשות והמחשבות שלכם ואין מקום טוב יותר לעשות זאת מאשר הקליניקה.

 

5.מסמנים מטרות לטווח הקצר:

 

כשאתם נפגשים עם פסיכולוג כדוגמת ירון זיו, סמנו לעצמכם מטרות קצרות טווח ולא ארוכות טווח. כל שינוי בהרגשה שלכם, בתחושות שלכם ובאיכות החיים שלכם הוא שינוי מבורך שמראה על התקדמות.

סגור לתגובות על 5 כללי זהב לטיפול פסיכולוגי מוצלח

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן