רוזן, יועץ למשקיעים ידוע, מעודד את המשקיעים ב- Syneos Health, Inc לקבל ייעוץ

4 בספטמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, יועץ למשקיעים ידוע, מעודד את המשקיעים ב- Syneos Health, Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – SYNH

 

ניו יורק, 3 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Syneos Health, Inc. (נאסד"ק: SYNH) בין התאריכים 9 בספטמבר 2020 עד 3 בנובמבר 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 25 בספטמבר 2023 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך Syneos  במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Syneos, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=17965, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 25 בספטמבר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל תקופת התביעה הייצוגית המדוברת הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) יכולות הפיתוח העסקי של Syneos נפגעו באופן מהותי עקב צמצום כוח אדם ושינויים בהנהלה ותפעול, כמו גם טלטלות בכוח העבודה שנגרמו כתוצאה ממגפת הקורונה; (2) Syneos התקשתה לשלב רכישות אחרונות, מה שגרם ל-Syneos לסבול ממבנה ארגוני מנופח ומבולבל ופגע ביכולתה של Syneos לספק מעורבות לקוחות מקיפה או יעילה בכל תיק המוצרים שלה; (3) Syneos סבלה מחסרונות תחרותיים חריפים כאשר הניסויים הקליניים עברו לניטור מרחוק וניהול מבוזר, מכיוון של- Syneos חסרו הכלים שהיו בידי חלק מיריבותיה להריץ בהצלחה ניסויים מרוחקים ומבוזרים, כגון יכולות מסוימות של ויזואליזציה של נתונים ומידול סטטיסטי, ו- Syneos לא הצליחה להסתגל לדרישות העסקיות המשתנות בעקבות מגפת הקורונה; (4) צבר ההזמנות של Syneos, יחס ספרים לחיוב ותגמולים עסקיים חדשים נטו נופחו באופן מלאכותי ביותר מ-500 מיליון דולר באמצעות הכללת הוצאות ניתנות להחזר ש-Syneos לעולם לא תגבה; (5) כתוצאה מהאמור לעיל, Syneos התקשתה לבצע את החוזים הקיימים שלה ולהגיב בזריזות לצרכי הלקוחות שלה, מה שגרם ל- Syneos לסבול מחוסר שביעות רצון של לקוחות בקרב בסיס הלקוחות שלה; ו-(6) כתוצאה מכך, Syneos הייתה חשופה לסיכון מהותי שלא פורסם כי Syneos תאבד לקוחות, לא תוכל להגדיל את בסיס הלקוחות שלה או לזכות בחידושי חוזים משמעותיים, ותוותר על נתח שוק לטובת יריבותיה. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Syneos, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=17965 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ למשקיעים ידוע, מעודד את המשקיעים ב- Syneos Health, Inc לקבל ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן