רוזן, יועץ גלובלי מדורג במקום הראשון, מעודד את המשקיעים ב- Infinity Pharmaceuticals, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, לקבל ייעוץ

31 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, יועץ גלובלי מדורג במקום הראשון, מעודד את המשקיעים ב- Infinity Pharmaceuticals, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – INFI

 

ניו יורק, 30 באוגוסט 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Infinity Pharmaceuticals, Inc. (נאסד"ק: INFI) בין התאריכים בין התאריכים 5 בינואר 2022 עד 24 ביולי 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 16 באוקטובר 2023 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך Infinity  במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Infinity, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=18465, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 16 באוקטובר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: בתביעה נטען כי הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ומטעות באופן מהותי. ב-23 בפברואר 2023, לפני פתיחת הבורסה, הודיעה Infinity  באמצעות שידור אינטרנט ("שידור האינטרנט") כי התקשרה בהסכם מיזוג עם MEI Pharma, Inc. ("MEI"). העסקה המוצעת הייתה כולה מניות, לפיה בעלי המניות של Infinity  יקבלו מניות רגילות של MEI. במהלך שידור האינטרנט, הנתבע פרקינס הצהיר כי Infinity  "תתעדף סרטן ראש וצוואר". לא הוזכרו כלל טיפולים בסרטן השד. זה היה כאילו MARIO-4 ו- MARIO-P מעולם לא היו קיימים, ו- TNBC מעולם לא היה בראש סדר העדיפויות לטיפול באגאנליסיב. תפנית זו לא נעלמה מעיני שוק המניות, וערכה של מניית אינפיניטי צנח. מניית אינפיניטי נסגרה במחיר של $0.55 ב-22 בפברואר 2023.

 

ב-24 ביולי 2023 הודיעה אינפיניטי כי היא מבטלת את המיזוג מכיוון ש-MEI לא קיבלה את אישור בעלי המניות למיזוג. מחיר המניה של אינפיניטי ירד ב-0.09 דולר, או 40%, ונסגר במחיר של 0.13 דולר למניה ב-24 ביולי 2023, ובכך פגע עוד יותר במשקיעים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Infinity, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=18465  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ גלובלי מדורג במקום הראשון, מעודד את המשקיעים ב- Infinity Pharmaceuticals, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, לקבל ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן