ניקיסו נותנת חסות לקונגרס המימן המרכזי גרמניה 2023 ומציגה את אסטרטגיית גידול המימן שלה

30 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

ניקיסו נותנת חסות לקונגרס המימן המרכזי גרמניה 2023 ומציגה את אסטרטגיית גידול המימן שלה

 

 

פרייבורג, גרמניה, 30 באוגוסט 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), שמחה לתת חסות לאירוע של קונגרס המימן המרכזי השנה ולהציג את אסטרטגיית גידול המימן שלה עבור שוקי האנרגיה הנקייה בגרמניה ובאירופה.

 

לעסקי האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של ניקיסו יש יותר מ-50 שנות ניסיון בקריוגניקה, ועם הרכישה האחרונה של Cryotec על ידי הקבוצה, היא הגדילה מאוד את יכולתה לתמוך ולאפשר את שווקי המימן הצומחים באירופה.

 

"ההובלה של Nikkiso בטכנולוגיות ויישומי מימן מתקדמים והניסיון הגלובלי הנרחב שלנו בבניית תשתיות מימן ופיתוח פתרונות חדשניים יתמכו ברצונה של גרמניה להאיץ את המעבר האנרגטי שלה לכלכלה נטו-אפס באמצעות מימן", אמר פיטר וגנר, מנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases.

 

Nikkiso Cryotec היא חלק מ- Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים, וממוקמת בוורזן, סקסוניה. העסק מתמחה בפתרונות מותאמים אישית למפעלי CO₂ ומפעלים המייצרים גזים טכניים. יש לה יותר מ -2,000 מ"ר (21,500 רגל רבוע) של שטח ייצור ויותר מ -2,000 מ"ר (21,500 רגל רבוע) של שטח אחסון המאפשר ייצור פנימי של פרויקטים בינלאומיים רבים.

 

כיום, Nikkiso Cryotec מפתחת פתרונות מותאמים אישית לתעשייה וחקלאות, תחבורה ותנועה, תעשייה רפואית ופרמצבטית, תעשייה כימית ופטרוכימית, כמו גם לעיבוד מתכות ומטלורגיה.

 

"החסות שלנו לאירוע קונגרס המימן המרכזי בגרמניה היא סמל למחויבות של ניקיסו להגדיל את נוכחותנו בגרמניה ובשווקי האנרגיה הנקייה באירופה", אמרה קורין זייגה, מנכ"לית Nikkiso Cryotec.

 

"בכוונתנו לתמוך בפיתוח תשתית יעילה ובטוחה לאספקת מימן, לפתח תחנות תדלוק מימן ברחבי גרמניה ואירופה, ולתמוך במאמצי הסברה וחינוך ציבוריים בנוגע לשימוש במימן כמקור אנרגיה נקי".

אודות Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group

 

קבוצת Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים היא חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso co. Lt. Japan. הקבוצה פועלת בארה"ב, תחת Cryogenic Industries, Inc (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.). החברות החברות בקבוצה מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד') ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

 

למידע נוסף בקרו באתרים  www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

 

Nikkiso Cryotec
+49 3425 8965 1610
[email protected]

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על ניקיסו נותנת חסות לקונגרס המימן המרכזי גרמניה 2023 ומציגה את אסטרטגיית גידול המימן שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן