מייק פומפאו יהיה הנואם המרכזי בפורום ההשקעות האמריקניות הים תיכוניות ביוון ב-27 בספטמבר (AMIF)

29 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

מייק פומפאו יהיה הנואם המרכזי בפורום ההשקעות האמריקניות הים תיכוניות ביוון ב-27 בספטמבר (AMIF)

 

הפורום מאורגן על ידי קבוצת יוסף ששון, חברת ניהול השקעות פרטית בעלת מומחיות עמוקה באזור הים התיכון.

דוד ששון יו\"ר קבוצת יוסף ששון

 

ניו יורק, 28 באוגוסט 2023, Media OutReach:

 

פורום ההשקעות הים תיכוני האמריקני AMIF יפגיש פקידי ממשל, מנהיגים עסקיים ומשקיעים מיוון, ישראל, קפריסין וארצות הברית כדי לדון בהזדמנויות בלתי מנוצלות לשיתוף פעולה כלכלי באזור. כמו כן, יבחן הפורום דרכים לחיזוק הביטחון והיציבות באזור הים התיכון בכללותו.

 

פומפאו הוא תומך נלהב במעורבות ארה\"ב באזור הים התיכון. הוא קרא להגדלת ההשקעות באזור ולהידוק שיתוף הפעולה בין ארצות הברית, יוון, ישראל וקפריסין. הוא גם תומך נלהב בהסכמי אברהם, שנרמלו את היחסים בין ישראל למספר מדינות ערביות.

\"הים התיכון הוא עורק חיוני למסחר ולאנרגיה העולמיים, והוא גם אזור בעל חשיבות אסטרטגית רבה לארצות הברית\", אמר מייק פומפאו, מזכיר המדינה האמריקני לשעבר.

השתתפותו של מזכיר המדינה לשעבר של ארה\"ב ב-AMIF היא סימן מובהק לכך שארה\"ב מושקעת בשלום ובשגשוג של אזור הים התיכון. זהו גם חיזוק לפורום, שצפוי למשוך מספר רב של משתתפים ברמה גבוהה.

להלן חלק מהנושאים המרכזיים שצפויים לעלות לדיון ב-AMIF:

*הפוטנציאל לשיתוף פעולה כלכלי בין יוון, ישראל, קפריסין וארצות הברית

*דרכים לחיזוק הביטחון והיציבות באזור הים התיכון

*הסכמי אברהם והשפעתם על האזור

*תפקידה של ארצות הברית באזור הים התיכון

 

AMIF הוא אירוע חשוב במיוחד לאור התזמון לאחר ה UNGA ופגישת BRICS. אזור הים התיכון חשוף לאתגרים הולכים וגוברים, לרבות חוסר יציבות כלכלית, טלטלות פוליטיות ואיומים ביטחוניים. הפורום הוא מפגש חסר תקדים של דיאלוג חיובי ויזום לעידוד שיתוף פעולה בין מדינות האזור. דיוויד ששון, יו\"ר ומארח פורום ההשקעות האמריקניות בים התיכון, מאמין שהפורום יכול גם לסייע בחיזוק השותפות בין ארה\"ב לים התיכון.

 

אודות קבוצת יוסף ששון

 

קבוצת יוסף ששון (Joseph Sassoon Group  ) היא בנק השקעות רב לאומי שבסיסו בעיר ניו יורק עם נוכחות במזרח התיכון, אסיה והים התיכון.

 

גישת הקבוצה מעניקה לנו עצמאות ואומץ לפתח חזונות ארוכי טווח ולזהות הזדמנויות. זוהי חברת ניהול ההשקעות הפרטית הוותיקה ביותר בעולם עם מומחיות עמוקה המשתרעת על פני זירות השקעות וניהול נכסים, בנקאות השקעות ומימון חברות, ובנקאות פרטית.

 

למידע נוסף:

 

לבקשת השתתפות ואישורים: יש לפנות באמצעות האימייל ל: [email protected] // יהיה עליכם לספק את שמכם המלא ואת כל מי שמגיע עם הצוות שלכם. יש לספק את השם בדיוק כפי שהוא מופיע בדרכון או בתעודה המזהה שלכם. צוות הביטחון הדיפלומטי של ארה\"ב ממחלקת המדינה ומהשירות החשאי של ארה\"ב מתעקש על מידע זה לצורך בדיקת רקע על כל המשתתפים.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Media OutReach

סגור לתגובות על מייק פומפאו יהיה הנואם המרכזי בפורום ההשקעות האמריקניות הים תיכוניות ביוון ב-27 בספטמבר (AMIF)

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן