סגירת מרפסות לגגות

12 במרץ 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

הידעתם כי מרפסת השמש הקדמית יכולה בנקל להפוך לעוד חדר? הידעתם כי עם סגירת מרפסות לגגות, יצרתם בלי צורך באישור בנייה עוד חדר בבית? כיצד זה קורה, ומהם המצרכים הדרושים להפיכת מרפסת חשופה לחדר ביתי לכל דבר ועניין?

סגירת מרפסות לגגות

זהו האלמנט הראשון אשר נדרש לכם. מדובר על פלטה שמתלבשת על הקיר החיצוני, ובכך הופכת את עצמה לגג המרפסת. את ההתקנה מבצעים רק עובדים מיומנים שעברו הכשרה בעבודה בגובה הטלת המשימה על עובד אחר, שלא ווידאתם שיש לו את האישור – חושפת גם אתכם לתביעות ממשרד הכלכלה, באם פקחיו בסביבה.

סגירת מרפסות רגילה

הרכיב השני הנדרש הוא סגירת מרפסות רגילה, זו שמושמת בחלקהּ הקדמי של המרפסת והופכת אותו לקיר. גם הטמעת רכיב זה צריכה להתבצע רק על ידי עובד מיומן שהוכשר לעבודה בגובה. כאשר מדובר על קצוות של מעקות או מרפסות, באופן כללי אדם שלא עבר הכשרת עבודה בגובה אינו רשאי בכלל לגשת למקומות הללו על פי חוק.

כיצד סגירת המרפסות נראית?

מדובר על אסופה של פלטות זכוכית, אותה ניתן לעצב בצבעים שונים ובעיצובים דקורטיביים מגוונים. בין כל מספר פלטות זכוכית ישנו פרופיל המהווה את בסיס סגירת המרפסת. פרופיל זה הוא הרכיב הבולט ביותר בסגירת המרפסת ולכן חשוב להשקיע מאמץ ניכר בבחירתו כך שתתאים לעיצוב הבית. אם אינכם בטוחים במה לבחור, ניתן להתייעץ עם מעצבי הפנים שלנו.

לאלו בתים מתאימה סגירת מרפסות לגגות?

כלל סוגי הבתים בהם ישנה מרפסת שמש. הטמעת סגירות מרפסות בגגות ובקירות המרפסת מצריכה ידע בעיצוב הבית, אבל בגדול גם אם אתם גרים בבית חום כפרי, זה לגמרי מקובל להטמיע סגירת מרפסת בגגות. עיצובי הווינטאג' שעברו מחלק ממוצרי התחום מאפשרים זאת בנקל.

עלויות של סגירת מרפסות לגגות

העלויות נגזרות מאיכות הזכוכית ועיצובהּ, ומאיכות פלטות הפרולים ועיצובן. ככל שסגירת החורף מבוקשת יותר ומתאימה ליותר בתים בישראל, מחירהּ יהיה יקר יותר. כמובן שבתחום כמו סגירת מרפסת, שהוא גם תחום חיצוני וגם תחום בטיחותי, מוטב שלא להתפשר על איכות, אלא לחתור לרכישת המוצר היפה והבטוח ביותר לשימוש, אשר גם יספק התאמה עיצובית לחלל הבית החיצוני שלכם.

סגור לתגובות על סגירת מרפסות לגגות

מאת:

פרסם באתר כ - 17 מאמרים.

.

דילוג לתוכן