ממשלת סנט קיטס ונוויס חוגגת שנה בתפקיד עם הישגים מרכזיים

23 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

ממשלת סנט קיטס ונוויס חוגגת שנה בתפקיד עם הישגים מרכזיים

באסטר, 23 באוגוסט 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

ראש ממשלת סנט קיטס ונוויס, ד"ר טרנס דרו, נאם לאחרונה לאומה במלאת שנה למפלגת הלייבור של סנט קיטס ונוויס (SKNLP) ותיאר כמה מהצלחותיה של המפלגה באותה תקופה.

לאחר שד"ר דרו התייעץ עם מומחים במהלך המגפה, הוא קיבל את ההחלטה האמיצה להסיר את מגבלות הקורונה. החלטה זו תמכה בשרידות ענף התיירות.

ד"ר דרו שיתף ברשתות החברתיות את הכרת התודה שלו על התמיכה שקיבלה הממשלה מאזרחים מקומיים וציין את ההתפתחויות האחרונות במדינה, הוא תיאר את  ההישגים הקריטיים של ממשל SKNLP מאוגוסט 2022 עד אוגוסט 2023, הכוללים:

צמיחה במגזר החינוך

הממשלה הפחיתה משמעותית את הריבית על הלוואות סטודנטים מתשעה אחוזים לחמישה אחוזים בבנק הפיתוח. והלוואות סטודנטים קיבלו הקלה בחובות ללא ריבית לראשונה מזה קצת יותר מארבע שנים.

הממשלה יישמה פרויקט 'מימון בוגרים' עם אשראי של 15,000 דולר ECD לסטודנטים עם הלוואות בבנק לפיתוח ובבנקים אחרים. עם מענק נוסף של ECD$25,000 לסטודנטים המיישמים ולומדים תוכניות רלוונטיות לתואר ראשון או לתואר שני.

ספורט ופנאי

משרד הספורט של סנט קיטס ונוויס, בהנהגתו של סמאל דוגינס, השיק יוזמות רבות כחלק מהישגי הממשלה, כגון:

*הפיכת המגרש של למברט לשימוש כדי למשוך יותר אזרחים לקחת חלק בפעילויות ספורט על המגרש.

*פרויקט שיקום באצטדיון הקריקט וורנר פארק לאירוח משחקים בינלאומיים ותמיכה במגזר התיירות הצומח במדינה.

צמיחה כלכלית

מוסדות פיננסיים קבועים במדינה מאפשרים כעת ביטול מקדמות עבור משכנתאות, מה שמאפשר לבעלי בתים להיות זכאים לרכוש את בית חלומותיהם במדינת האיים התאומים.

תשלום שינוי הדלק המסובסד על ידי הממשלה (FVC), ועלות הדלק והחשמל פחתו ל-9 מיליון דולר ECD בחודש.

הדיבידנדים הראשונים של אזרחות על ידי השקעה (CBI) שולמו למשקיעי CBI בדצמבר 2022 וביוני 2023, מה שמצביע על כך שתוכנית CBI של סנט קיטס ונוויס הראתה חוזק בפיתוח כלכלי.

במהלך השנה הראשונה של ממשל SKNLP החדש בתפקיד, הממשלה קיבלה את גביית המסים הגבוהה ביותר באמצעות הכנסות פנים הארץ, למרות שלא היו העלאות מסים ומיסים חדשים. עסקים קטנים במדינה שהושפעו ממגיפת COVID-19 קיבלו הלוואות לעסקים קטנים בסך 20,000 דולר ECD מהבנק לפיתוח.

הממשלה הצליחה להחזיר את תשלומי התשר שלה לעובדי עזר ממשלתיים בדימוס (CAE) עם מינימום של 10 שנות שירות.

צמיחה בענף התיירות

הממשלה הגדילה את מספר חברות התעופה השונות ליעד עם קריביאן איירליינס, אינטרקריביאן איירליינס וג'טבלו איירליינס לרכבת האווירית של המדינה. קמפיין מותג התיירות "Venture Deeper" הושק כדי לגוון  יוזמות תיירותיות.

ד"ר דרו וממשלו קיבלו בברכה את אוניית התענוגות הגדולה בעולם, Wonder of the Seas, לנמל. ימי מס ערך מוסף מוזלים נוספים והוארכו לשלוש פעמים בשנה – בעונות החגיגות של חג הפסחא, הקיץ וחג המולד. ויבוא מזון פטור ממכס עד 400 ליברות, כולל קצבה פטורה ממכס של 200 דולר ארה"ב לנוסעים וליבואנים לא מסחריים.

שינויים בחקיקה במדינה

ממשלת סנט קיטס ונוויס שיפרה את הממשל הטוב שלה על ידי יישום שינויים בחוקים שהועברו כדי לתמוך ולהגן על הקהילות המגוונות במדינה, הכוללות:

*חוק אלימות במשפחה להגנה על נשים, גברים וילדים החשופים לאלימות במשפחה ומושפעים ממנה.

*שינויים נעשו בחקיקת הבנק המרכזי של מזרח הקריביים, וחוק הסכם בנק הייצוא-יבוא האפריקאי (Afreximbank) נוצר כדי שהמדינה תוכל לגשת להון של 1.5 מיליארד דולר ECD לפיתוח פרויקטים בתחום החשמל והאנרגיה, המים ומגזרים שונים אחרים.

פרויקט הדיור יצא לדרך

ההתחייבות הממשלתית היא לבנות 2,400 בתים חכמים עמידים בפני הוריקנים במחיר סביר בתוך ארבע שנים, שייבנו בארבעה שלבים. בכל שלב ייבנו 600 בתים, עם תכונות להנאת כל בעל בית חדש, כולל מיכל מים ומחמם מים על הגג בכל בית.

צמיחה במגזר הבריאות

ד"ר דרו הוסיף כי ישנן יוזמות בריאות לספק שירותי בריאות חיוניים לילדים מעוטי יכולת באמצעות תשלום עבור טיפול רפואי חירום בחו"ל. יוזמה זו הצילה למעלה משלושים ילדים חולים בפדרציית התאומים.

ההישגים הנ"ל הושגו באמצעות צעדים קריטיים לשימור הכלכלה וענף התיירות. כלכלת סנט קיטס ונוויס התאוששה בשנה האחרונה עם צמיחה משמעותית בענפי החקלאות, השירותים הפיננסיים והתיירות. כמו גם קידום תוכנית אזרחות על ידי השקעה (CBI), עם תקנות חדשות כדי לשמור על התחרותיות בקריביים ובשאר העולם.

הממשלה שמה דגש על יצירת מקומות עבודה והזדמנויות תעסוקה קבועות לתושבי המדינה, כדי לאחר מכן להגביר את הכלכלה ולשפר באופן משמעותי את פרנסת האזרחים.

החזון של ממשלת סנט קיטס ונוויס הוא לפתח את המדינה למדינת אי בת קיימא על ידי מיקוד הממשל שלה ביושרה, שקיפות ואחריותיות. המחויבות שלהם היא לבנות מדינה חזקה יותר ולהעצים את אזרחיה.

למידע נוסף:

Secretary of St Kitts and Nevis Citizenship by Investment Programme

Government of St. Kitts and Nevis

00-1-869-467-1474

[email protected]

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על ממשלת סנט קיטס ונוויס חוגגת שנה בתפקיד עם הישגים מרכזיים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן