גיידפוינט חוגגת 20 שנות חדשנות

23 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

גיידפוינט חוגגת 20 שנות חדשנות

כל הזמן למצוא דרכים חדשות לתת ללקוחות את ההקשר שהם צריכים כדי לנווט את שפע המידע הזמין היום

ניו יורק, 23 באוגוסט 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Guidepoint חוגגת השנה 20 שנים להיווסדה כרשת מומחים מובילה ופלטפורמת הפעלת מחקר, המציעה פתרונות המאפשרים ללקוחות לקבל ידע חיוני כדי ליידע טוב יותר את החלטותיהם העסקיות.

מאז הקמתה של Guidepoint, החברה המשיכה את חזונה להפוך את הידע לזמין לכולם על ידי התרחבות הכוללת 17 משרדים גלובליים הממוקמים אסטרטגית, רשת של 1.5 מיליון מומחים לנושא בכל המגזרים, ורשימת לקוחות של יותר מ -4,500 ארגונים מובילים ברחבי העולם.

בשנים האחרונות, Guidepoint  הרחיבה את מערך המוצרים שלה כך שיכלול את Guidepoint Insights, המציע גישה ליותר מ-750 אירועים חיים בחודש וספרייה של יותר מ-23,000 תמלילים, ואת Guidepoint Qsight, עסק נתונים אלטרנטיבי המתמקד באוצרות מותאמת אישית של נתוני שוק במרחבי מדטק, טיפולים ואסתטיקה.

"אני גאה במה ש-Guidepoint  השיגה ב-20 השנים האחרונות, בתמיכת העובדים, הלקוחות והיועצים המסורים שלנו", אמר אלברט סבג, מנכ"ל Guidepoint. "למרות שחשוב לחגוג את ההישגים שלנו, אנחנו כבר מסתכלים קדימה, ממצבים את עצמנו להרחיב את ההיצע שלנו ולקיים הבטחה למומחיות חסרת תקדים וחדשנות מתמשכת – להציע פתרונות ידע שיכולים ליצור השפעה מתמשכת עבור החברות שאנו משרתים".

ככל שהמוצרים של Guidepoint  התפתחו, כך גם המיקוד שלה. עם מבט לעתיד, החברה מבצעת השקעות משמעותיות בתוכן ובטכנולוגיה מקוריים, מתוך כוונה לשרת את צרכי הידע הרחבים יותר של רשימת הלקוחות המורחבת שלה.

למידע נוסף על Guidepoint  ועל המוצרים והשירותים שהיא מציעה, בקרו באתר האינטרנט שלה בכתובת www.guidepoint.com.

אודות Guidepoint

Guidepoint היא פלטפורמת הפעלת מחקר שנועדה להאיץ הבנה ולהעצים קבלת החלטות באמצעות גישה בזמן אמת לנתונים וידע קשה למקור. מגובה ברשת המומחיות הגדולה בעולם, החברה מספקת הקשר קריטי וממד בכל נושא, ומאפשרת לחברות ומשקיעים מובילים להפוך במהירות תשובות למעשים.

למידע נוסף:

Mike Gold

Guidepoint

2123752984

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על גיידפוינט חוגגת 20 שנות חדשנות

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן