200 חנויות חדשות והתחייבות לתרומת 10 מיליון דירהם: מהלכי החזון של קבוצת  Apparel בקמעונאות ובפילנתרופיה למחצית הראשונה של 2023

21 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

200 חנויות חדשות והתחייבות לתרומת 10 מיליון דירהם: מהלכי החזון של קבוצת  Apparel בקמעונאות ובפילנתרופיה למחצית הראשונה של 2023

התרחבות קמעונאית ותוכניות אחריות תאגידית (CSR) מקיפות, מגדירות את אסטרטגיית קבוצת Apparel בחציון הראשון של 2023

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 21 באוגוסט 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

המחצית הראשונה של 2023 הייתה עדה להתרחבות יוצאת דופן עבור קבוצת Apparel, כאשר הקונגלומרט הודיע על חנוכת 200 חנויות חדשות במספר מיקומים ברחבי העולם. צמיחה זו מבססת את מעמדה כשחקנית דומיננטית בנוף קמעונאות האופנה והלייף סטייל.

ניראג' טצ'נדאני, מנכ"ל קבוצת Apparel, התייחס למסלול המרשים הזה ואמר: "בעידן זה של טרנספורמציה מהירה, קבוצת Apparel  לא רק מסתגלת; אנחנו קובעים את אמת המידה. כל חנות שפתחנו, כל ברית שטיפחנו, עולה על הציפיות שלנו ומדגישה את מחויבותנו למצוינות גלובלית ולמנהיגות בת קיימא. החזון שלנו ברור ושאפתני: להגדיר מחדש את עתיד קמעונאות האופנה, המעוגן היטב בחדשנות ובאחריות, ושואף תמיד לעלות על הציפיות".

בחזית האחריות התאגידית, קבוצתApparel  הפגינה מחויבות עצומה. תרומה של 2,200,772 דירהם, תרומות גלויות העולות על 68,024, והנגיעה בחייהם של 66,316 אנשים מדגימים את טביעת הרגל החברתית העמוקה שהם ביססו. יתר על כן, 771 עובדים השתתפו באופן פעיל ביוזמות CSR טרנספורמטיביות אלה.

קבוצת Apparel הוסיפה נדבך נוסף למכסה ההומניטרית שלה, והתחייבה לתרום 10 מיליון דירהם במשך חמש שנים לקמפיין "תרומת  מיליארד אחד של  ארוחות". יוזמה זו, שמוביל שייח מוחמד בן ראשיד אל מכתום, סגן נשיא וראש ממשלת איחוד האמירויות הערביות ושליט דובאי, מגלמת את מחויבותה הבלתי מעורערת של איחוד האמירויות להקל על הרעב העולמי ולסייע למעוטי יכולת.

קיימות נותרה מוקד עבור קבוצת Apparel. אבני דרך מרכזיות כוללות:

*הקבוצה מיישרת קו עם החזון של ממשלת איחוד האמירויות הערביות, ושמה לה למטרה להגיע לנטו אפס עד 2050.

*איחוד כוחות עם ברית UACA מבטיח מסע מהיר יותר להשגת נטו אפס.

*הושקה יוזמת חשבונאות פחמן מעמיקה בהיקף 1, 2 ו-3, עם ממצאים ויעדים משמעותיים הממתינים להכרזה, והכל לקראת SBTi.

*הקמתה של ועדת הקיימות, המורכבת מבעלי עניין מרכזיים כולל המנכ"ל וסמנכ"ל הכספים, מדגישה את מחויבות המותג לעתיד ירוק יותר.

*רכישת SLL Sustainability Linked Loan החלוצית מסמנת צעד משמעותי נוסף.

באופק של הקבוצה נמצאים מאמצים כמו השלמת חשבונאות פחמן, השקת תוכניות פיילוט ליעילות אנרגיה וכלי רכב, הקפדה מוגברת על זכויות אדם בשרשראות אספקה, ומעבר לפתרונות מים ידידותיים לסביבה. יתר על כן, החברה ממשיכה להיות מסורה להדרכה מתמשכת לשינוי האקלים עבור עובדיה.

החזון, הצמיחה והמחויבות של קבוצת Apparel ממשיכים לעורר השראה ולהגדיר מחדש את תקני התעשייה.

לקבלת תובנות נוספות על קבוצת Apparel, בקרו באתר הרשמי: https://apparelglobal.com/en/

אודות Apparel Group LLC

 

קבוצת Apparel  היא קונגלומרט קמעונאי עולמי של אופנה ולייף סטייל השוכן בצומת הדרכים של הכלכלה המודרנית – דובאי, איחוד האמירויות הערביות. כיום, קבוצת Apparel  משרתת אלפי קונים להוטים באמצעות יותר מ- 2025 החנויות שלה ובלמעלה מ-80 מותגים בכל הפלטפורמות תוך העסקת מעל 20,000 צוותים רב-תרבותיים.

 

קבוצת Apparel  חצבה את נוכחותה החזקה ב- GCC והרחיבה שערים משגשגים לשוק בהודו, דרום אפריקה, סינגפור, אינדונזיה, תאילנד, מלזיה, פקיסטן ומצרים. בנוסף, קיימות אסטרטגיות ברורות לכניסה לשווקים מתעוררים כמו הונגריה והפיליפינים.

 

קבוצתApparel  יצרה חוויה רב-ערוצית, ומפעילה מותגים שמקורם בארה"ב, קנדה, אירופה, אוסטרליה ואסיה. המותגים כוללים שמות מובילים בתחום האופנה, ההנעלה וסגנון החיים כמו טומי הילפיגר, צ'ארלס וקית', סקצ'רס, אלדו, ניין ווסט, אירופוסטל, Jamie’s Italian, טים הורטונס, Cold Stone Creamery, Inglot ו- Rituals.

 

קבוצת Apparel  חייבת את הצמיחה המדהימה שלה לחזון ולהכוונה של המייסדת והיו"ר הדינמית שלה, סימה גנוואני ווד, שלקחה את החברה מחיל אל חיל מאז הקמתה בשני העשורים האחרונים.

Home

למידע נוסף וליצירת קשר:

[email protected]

תמונת יח"צ המצורפת להודעה לעיתונות זו זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/a1616ddb-0b79-4bde-9664-b2ee51a54aac

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על 200 חנויות חדשות והתחייבות לתרומת 10 מיליון דירהם: מהלכי החזון של קבוצת  Apparel בקמעונאות ובפילנתרופיה למחצית הראשונה של 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן