האינטגרציה החדשה בין מאסטרקארד וריסקיפייד משלבת בין תובנות בנושא הונאות להנעת הגידול בהכנסות ממסחר אלקטרוני והרווחיות עבור סוחרים גלובליים

18 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

האינטגרציה החדשה בין מאסטרקארד וריסקיפייד משלבת בין תובנות בנושא הונאות להנעת הגידול בהכנסות ממסחר אלקטרוני והרווחיות עבור סוחרים גלובליים

 

ניו יורק, 18 באוגוסט 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

Riskified ריסקיפייד (NYSE:RSKD), מובילה בתחום הפתרונות למניעת הונאות מסחר אלקטרוני ובתחום פיתוח פתרונות חכמים לניהול סיכונים, הודיעה היום על חיזוק השותפות בינה לבין החברה המובילה בעולם בתחום התשלומים, Mastercard, אשר ישפר את יכולתם של עסקים בכל רחבי העולם להגדיל את הכנסותיהם ורווחיהם מפעילות מקוונות תוך הפחתת הסיכון להונאות ולהכחשות עסקה.

פלטפורמת למידת המכונה של Riskified מעניקה לצוותי הטיפול בהונאות של סוחרים יכולת קבלת החלטות אוטומטית ומדויקת ביותר עבור עסקאות במסחר אלקטרוני. שותפות זו פורצת דרך חדשה בתחום ההתמודדות עם הונאות באמצעות שילוב בין תובנות ממוצרי ופתרונות אבטחת הסייבר המובילים בעולם של Mastercard לבין רשת העסקאות והזהות הנרחבת של Riskified. בנוסף מעניקה השותפות גישה לחבילת הכלים של Mastercard המאפשרת התראות בזמן אמת על אירועים של הכחשות עסקה ומקלה על הטיפול האוטומטי בערעורים.

"שותפות גלובלית זו עם Mastercard מדגישה את ההשפעה המדידה של Riskified על ההכנסות והרווחים של הסוחרים", אמר קווין ספארק, סגן הנשיא לשותפויות בערוצים גלובליים ב-Riskified. "אנו נרגשים לעבוד בשיתוף עם Mastercard על מנת לאפשר לסוחרים להמשיך ולהשקיע במסחר אלקטרוני לצורך הנעת הצמיחה בכל העולם, ובייחוד בשווקים מתעוררים, החשופים יותר להונאות ולשימוש לרעה".

למידע נוסף על Riskified Partners, היכנסו אל riskified.com/partners.

אודות Riskified

Riskified (NYSE:RSKD) מעצימה עסקים להגדיל את ההכנסות והרווחים שלהם ממסחר אלקטרוני באמצעות הפחתת סיכונים. רשת שאין לה מתחרים של מותגי מסחר, ביניהם Wayfair, Booking.com ו-Prada, חברה ל-Riskified על מנת ליהנות מהגנה מובטחת מפני הכחשות עסקה, להיאבק בהונאות ובניצול לרעה של מדיניות בקנה מידה נרחב, ולשפר את שימור הלקוחות. פלטפורמת המודיעין של Riskified בנושא הונאות וסיכונים המופעלת באמצעות בינה מלאכותית, אשר פותחה ומנוהלת על ידי הצוות הגדול ביותר של מנתחי סיכוני מסחר אלקטרוני, מדעני נתונים וחוקרים, ומנתחת את הפרט מאחורי כל אינטראקציה על מנת לספק החלטות בזמן אמת ולחזק תובנות מבוססות-זהות. למידע נוסף, בקרו ב-www.Riskified.com.

למידע נוסף

 

אנשי קשר

איילין מקנילס
יחסי ציבור עבור Riskified
[email protected]

כריסטינה דינוזו
מנהלת תקשורת בכירה
[email protected]

צ'אט מנדל
מנהל קשרי משקיעים
[email protected]

 

מקור: Riskified Ltd.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על האינטגרציה החדשה בין מאסטרקארד וריסקיפייד משלבת בין תובנות בנושא הונאות להנעת הגידול בהכנסות ממסחר אלקטרוני והרווחיות עבור סוחרים גלובליים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן