מובילאיי הודיעה על השתתפותה בוועידות המשקיעים הקרובות של הרבעון השלישי של 2023

18 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מובילאיי הודיעה על השתתפותה בוועידות המשקיעים הקרובות של הרבעון השלישי של 2023

 

ירושלים, 17 באוגוסט 2023, (BUSINESS WIRE):

‏Mobileye Global Inc. מובילאיי ‏(נאסד"ק: MBLY) ‏(“Mobileye”) הודיעה היום כי סמנכ"ל התקשורת של החברה, דן גלבס, אמור להשתתף באירועי המשקיעים הקרובים הצפויים להתקיים ברבעון השלישי של 2023.

*ועידת "קומנקופיה" והטכנולוגיה של גולדמן סאקס, 6 בספטמבר 2023

*ועידת RBC Capital Markets Global Industrials, 12 בספטמבר 2023

*ועידת לגונה השנתית ה-11 של סטנלי מורגן, 13 בספטמבר 2023

* Raymond James Lean, Mean and Green: יום טכנולוגיות הרכב, 18 בספטמבר 2023

 

בכוונת מובילאיי לשדר ברשת במידת האפשר את "השיחות ליד האח" שלה, אשר התאריך והשעה המדויקים שלהן יפורסמו קרוב יותר למועד האירוע. למידע נוסף, להרשמה ולגישה לשידורי הרשת, נא היכנסו לקטגוריית "אירועים ומצגות" באתר קשרי המשקיעים (IR) של מובילאיי בכתובת ir.mobileye.com.

שימו לב כי ההשתתפות באירוע והתאריכים הספציפיים כפופים לשינוי. הודעות על אירועים נוספים תימסרנה במועד המתאים. למידע העדכני ביותר, היכנסו לאתר קשרי המשקיעים.

אודות .Mobileye Global Inc

מובילאיי (נאסד"ק: MBLY) מובילה את מהפכת הניידות עם טכנולוגיות הנהיגה האוטונומית והסיוע לנהג שלה באמצעות ניצול המומחיות שלה, הידועה בכל העולם, בתחומי הראייה הממוחשבת, הבינה המלאכותית, המיפוי וניתוח הנתונים. מאז היווסדה בשנת 1999, מובילאיי היא החלוצה בטכנולוגיות פורצות דרך כגון מיפוי באמצעות מיקור המונים ™REM, חישת ™True Redundancy ו-Responsibility Sensitive Safety (RSS). טכנולוגיות אלה מניעות את תחומי מערכות העזר המתקדמות לנהג (ADAS) והרכב האוטונומי (AV) לעבר העתיד של הניידות – הן מאפשרות פיתוח של כלי רכב הנוסעים מעצמם ופתרונות ניידות, מפעילות את מערכות העזר לנהג המובילות בתעשייה ומספקות מודיעין רב ערך לצורך מיטוב תשתית הניידות. עד כה יוצרו למעלה מ-150 מיליון כלי רכב בעולם עם טכנולוגיה מובנית של מובילאיי. ב-2022 נרשמה מובילאיי כחברה עצמאית בנפרד מאינטל (סמל מסחר בנסדא"ק: INTC), השומרת בידיה את הבעלות על רוב מניותיה. למידע נוסף, היכנסו ל-https://www.mobileye.com

"Mobileye", הלוגו של מובילאיי ושמות המוצרים של מובילאיי הם סימנים מסחריים רשומים של Mobileye Global. כל יתר הסימנים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף:

דן גלבס
קשרי משקיעים
[email protected]

ג'סטין הייד
קשרי מדיה
[email protected]

 

מקור: .Mobileye Global Inc

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מובילאיי הודיעה על השתתפותה בוועידות המשקיעים הקרובות של הרבעון השלישי של 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן