רי אוטומוטיב מודיעה על תאריך פרסום דו"חות הרבעון השני של 2023 ושיחת ועידה

16 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רי אוטומוטיב מודיעה על תאריך פרסום דו"חות הרבעון השני של 2023 ושיחת ועידה

תל אביב, 15 באוגוסט 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

REE Automotive, Ltd רי אוטומוטיב (נאסד"ק: (REE  חברת טכנולוגיית רכב וספקית פלטפורמות רכב חשמלי ורכבים חשמליים, הודיעה היום כי תפרסם את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2023 לפני פתיחת השוק ביום שלישי, 29 באוגוסט 2023.

שידור אינטרנט ושיחת ועידה יתקיימו באותו תאריך בשעה 8:30 בבוקר שעון החוף המזרחי כדי לסקור את התוצאות הכספיות של החברה לרבעון השני של 2023, לדון באירועים האחרונים ולקיים מפגש שאלות ותשובות.

ניתן לגשת לשידור החי של שיחת הוועידה באזור המשקיעים באתר החברה בכתובת investors.ree.auto. לחצו כאן לכתובת URL של שידור האינטרנט.

שיחת הוועידה תהיה נגישה מקומית או בינלאומית, על ידי הרשמה מראש בקישור המסופק בכתובת investors.ree.auto. עם ההרשמה, כל משתתף יקבל מספר חיוג למשתתף, וקוד אישי ייחודי. להרשמה מקוונת לשיחת ועידה טלפונית לחצו כאן.

אודות REE

REE Automotive (נאסד"ק: REE) היא חברת טכנולוגיית רכב המאפשרת לחברות לבנות כלי רכב חשמליים בצורות ובגדלים שונים על גבי הפלטפורמות המודולריות שלהן. עם חופש עיצובי מוחלט, כלי רכב "המופעלים על ידי REE" מצוידים ב- REEcorner™ המהפכנית האורזת רכיבים קריטיים לרכב (היגוי, בלימה, מתלים, הינע ובקרה) במודול קומפקטי יחיד הממוקם בין השלדה להגה, ומאפשר ל-REE לבנות את פלטפורמות הרכב החשמלי השטוחות ביותר בתעשייה עם יותר מקום לנוסעים, מטען וסוללות. אנו מאמינים כי פלטפורמות REE מוכנות לעתיד, בעלות יכולת אוטונומית, מציעות עלות תפעול נמוכה ומפחיתות באופן דרסטי את זמן היציאה לשוק עבור ציי רכב המעוניינים בחשמל. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.ree.auto.

למידע נוסף:

Contacts
Kamal Hamid
VP Investor Relations
+1 303-670-7756
investors@ree.auto

Media
Keren Shemesh
Chief Marketing Officer
media@ree.auto

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על רי אוטומוטיב מודיעה על תאריך פרסום דו"חות הרבעון השני של 2023 ושיחת ועידה

מאת:

פרסם באתר כ - 1208 מאמרים.

.