מקס טלפון חירום – איך עובד השירות?

16 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות וקניות

מקס איט פיננסים זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מוקד החירום מנוהל על ידי צוות של מומחי פיננסים שיכולים לעזור ללקוחות בכל בעיה פיננסית, כולל איבוד כרטיס אשראי, גניבה של כרטיס אשראי ופריצה לחשבון בנק. שלב אחרי שלב – איך בדיוק עובד התהליך? כל הפרטים בכתבה

חברת מקס איט פיננסים היא אחת משלוש חברות כרטיסי האשראי הגדולות בישראל. היא נוסדה בשנת 2000 בשם לאומי קארד, והחל ממרץ 2019 היא נקראת מקס איט פיננסים. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים פיננסיים, כולל כרטיסי אשראי, הלוואות, ביטוח וחסכונות.

שירות הלקוחות של מקס איט פיננסים נחשב לאיכותי וסבלני. החברה מציעה מספר ערוצים ליצירת קשר עם שירות הלקוחות, כולל טלפון, דוא"ל וצ'אט.

מקס טלפון חירום

מספר טלפון של מוקד החירום של מקס הוא 03-6178800 (קליק לשיחת טלפון ישירה).

 

מקס – מוקד חירום – מה צריך לדעת?

מוקד החירום של מקס איט פיננסים זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מוקד החירום מנוהל על ידי צוות של מומחי פיננסים שיכולים לעזור ללקוחות בכל בעיה פיננסית, כולל איבוד כרטיס אשראי, גניבה של כרטיס אשראי ופריצה לחשבון בנק.

מה הופך את שירות הלקוחות של MAX למצוין?

שירות הלקוחות של מקס נחשב למצוין מכיוון שהוא זמין, מקצועי ומסביר פנים. צוות שירות הלקוחות של מקס זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע בטלפון, באינטרנט ובאפליקציה. צוות שירות הלקוחות של מקס מורכב מאנשי מקצוע מוכשרים שיכולים לעזור ללקוחות בכל בעיה, גדולה או קטנה. צוות שירות הלקוחות של מקס ידאג שהלקוחות יקבלו את השירות הטוב ביותר האפשרי.

כמה מהדברים שעושים את שירות הלקוחות של מקס למצוין:

 1. זמינות: צוות שירות הלקוחות של מקס זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע בטלפון, באינטרנט ובאפליקציה.
 2. מקצועיות: צוות שירות הלקוחות של מקס מורכב מאנשי מקצוע מוכשרים שיכולים לעזור ללקוחות בכל בעיה, גדולה או קטנה.
 3. אדיבוות: צוות שירות הלקוחות של מקס ידאג שהלקוחות יקבלו את השירות הטוב ביותר האפשרי, בכל זמן נתון (אפילו בלילה).

 

מוקד חירום שזמין 24/7

מוקד החירום של מקס זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כדי לעזור ללקוחות בכל בעיה פיננסית, כולל איבוד כרטיס אשראי, גניבה של כרטיס אשראי ופריצה לחשבון בנק. מוקד החירום מנוהל על ידי צוות של מומחי פיננסים שיכולים לעזור ללקוחות בכל בעיה, גדולה או קטנה.

 • שירות החירום פעיל כמובן 24/7, אבל לנושאים אחרים הקשורים לאשראי של MAX – תמיד מומלץ לבדוק מתי שירות הלקוחות פעיל. בדקו את מקס שירות לקוחות שעות פעילות

   

באיזה סוגיות עוסק מוקד החירום:
 • לחסום את הכרטיס שלכם במקרה של איבוד או גניבה
  לדווח על פריצה לחשבון הבנק שלכם
 • להזמין כרטיס חדש
 • לעזור לכם עם בעיות פיננסיות אחרות הקשורות לבעיות עם הכרטיס במצבי חירום

עדויות מרחבי האינטרנט על שירות הלקוחות המצויין של מקס במצבי חירום

"איבדתי את הכרטיס שלי בחו"ל, ופחדתי מהגרוע מכל. התקשרתי למוקד החירום של מקס, והם היו כל כך נחמדים ומועילים. הם סגרו את הכרטיס שלי מיד, והזמינו לי כרטיס חדש שהגיע בתוך ימים. לא הייתי יכולה לבקש יותר משירות לקוחות מושלם."

"החשבון שלי נפרץ, והייתי בלחץ נוראי. התקשרתי למוקד החירום של מקס, והם הצליחו לעזור לי לתקן את הבעיה בתוך דקות. הם היו כל כך אדיבים ומועילים, והרגשתי שאני בידיים טובות."

"איבדתי את הארנק שלי, והיה לי כסף על הכרטיס שלי. התקשרתי למוקד החירום של מקס, והם הצליחו לעזור לי לקבל את הכסף חזרה בתוך ימים. הם היו כל כך אדיבים ומועילים, והרגשתי שקיבלתי את הטיפול הטוב ביותר האפשרי."

כאמור, אלו רק כמה מהסיפורים הרבים על שירות הלקוחות של מקס בחירום. אם אתם צריכים עזרה דחופה, אל תהססו להתקשר למוקד החירום של מקס. הם יהיו שם לעזור לכם בכל בעיה הקשורה לבעיות עם כרטיס האשראי שלכם.

בתקופה בה האינטרנט מוצף במידע, וקשה לדעת על איזה אתר אפשר לסמוך – ספר טלפונים דיגיטלי מתחייב לאמינות ברמה הגבוהה ביותר בקשר למספרים ודרכי ההתקשרות עם שירותי הלקוחות של החברות הגדולות.

סגור לתגובות על מקס טלפון חירום – איך עובד השירות?

מאת:

פרסם באתר כ - 52 מאמרים.

.

דילוג לתוכן