Rochester Electronics נכנסת לשותפות עם  SkyHigh Memory Ltd.

15 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Rochester Electronics נכנסת לשותפות עם  SkyHigh Memory Ltd.


נרקם הסכם שותפות בין Rochester Electronics לביןSkyHigh Memory  למתן תמיכה מתמשכת בטכנולוגיות NAND ותיקות

 

ניובריפורט, מסצ'וסטס, 15 באוגוסט 2023, (BUSINESS WIRE):

Rochester Electronics חברה ביחד עם SkyHigh Memory מטרה לספק מקור אספקה מתמשך עבור פתרונות זיכרונות NAND ותיקים בעלי צפיפות-נמוכה.

 

מדובר בשותפות אסטרטגית רבת-עוצמה בין זוג החברות.Rochester Electronics , אשר מטרתה לתמוך באופן מורשה לחלוטין בטכנולוגיות מוליכים למחצה מיושנות ושהגיעו לסוף-חייהם, לצד SkyHigh Memory אשר מתמחה בפתרונות NAND לזיכרונות מסוג SLC וeMMC-. שילוב היכולות והמיומנויות של השתיים יוכל לאפשר תמיכה בכל צורכי האחסון של קהל לקוחותיהן בכל רחבי העולם.

 

תכנונים רבים עושים שימוש במיקרו-מעבדים מיושנים אשר דורשים פתרונות אחסון בצפיפות-נמוכה, ועבורם יכולה  SkyHigh Memory להציע מענה מעולה באמצעות מערך מוצרי ה-SLC NAND שלה, עם פתרונות שנעים בין 1GB ועד 8GB, כמו גם eMMC של 4GB. Rochester מסוגלת לספק תמיכה בצפיפויות הוותיקות הללו באמצעות רכיבי המיקרו-מעבדים שהיא מציעה לכל משך מחזור-חיי המוצר. ל-Rochester Electronics מערך נרחב של מעבדים, והיא אף ממשיכה בייצור מעבדי לגאסי אשר הגיעו לסוף-חייהם הודות להרשאות היצרן המקורי, מאגרי פיסות סיליקון  (die) נרחבים, ושירותי שכפול המוצרים שלה.

 

"השותפות שלנו עם SkyHigh Memory מחברת את קהל הלקוחות של Rochester Electronics לאספקה רציפה של זיכרונות NAND ותיקים בצפיפות-נמוכה. זוכים בהארכת חיי מוצרי זיכרון השונים לצד זמינות טכנולוגיות לגאסי למיקרו-מעבדים", אמר פול מייסון, מנהל גלובלי של טכנולוגיות זיכרון ב- Rochester Electronics.

 

"היכולות של Rochester Electronics בניהול ובתמיכה של התקני לגאסי וEOL – בכלל, ובעולם המיקרו-מעבדים בפרט, מתואמות היטב עם פתרונות האחסון של SkyHigh Memory עבור זיכרונות SLC NAND ו- eMMC ותיקים. הודות לשיתוף פעולה זה אנחנו נוכל להציע ללקוחותינו רציפות ויעילות אספקתית עבור כל צורכי זיכרונות ה-NAND שלהם", אמר אלכסנדר סטמפל, מנהל פיתוח ספקים EMEA ב- Rochester Electronics .

 

"אנחנו מצפים לשיתוף פעולה מוצלח עם Rochester Electronics אשר ירחיב את היקף השירותים המוצעים לקהל לקוחותינו בכל העולם", אמר ילדרם ווראל, מנהל מכירות – מרכז ומזרח אירופה – SkyHigh Memory

אודות Rochester Electronics

Rochester Electronics מהווה המקור הרציף הגדול ביותר בעולם למוליכים למחצה–המורשים במאת האחוזים על-ידי יותר מ-‏70 יצרניות מוליכים למחצה מובילות.

בתור יצרנית מפיצת מלאי מקורי, יש ל-Rochester יותר מ-‏15 מיליארד רכיבים במלאי הכולל למעלה מ-200,000 חלקים ייחודיים שונים, אשר מציע את המגוון הגדול ביותר בעולם של מוליכים למחצה שייצורם הופסק (EOL), והמגוון הרחב ביותר של מוליכים למחצה המיוצרים כיום.
כיצרנית ברישיון של מוליכים למחצה, חברת Rochester ייצרה מעל ל-‏20,000 סוגי רכיבים שונים. כאשר בידה יותר מ-‏12 מיליארד פיסות סיליקון במלאי, Rochester מסוגלת לייצר יותר מ‏-70,000 סוגי רכיבים שונים.

 

Rochester מציעה מגוון רחב של שירותי ייצור הכוללים תכנון, אחסון ועיבוד פרוסות סיליקון, הרכבה, בדיקה, ואמינות, אשר מאפשרים מתן פתרונות נקודתיים ועד פתרונות כוללים בייצור מותאם מוכן להפעלה ((turnkey, שיובילו לקיצור זמן-ההגעה-לשוק.

Rochester מציעה את ה-Semiconductor Lifecycle Solution‎. אף חברה אחרת לא יכולה להתחרות במבחר המוצרים, בשירותי הערך-המוסף, ובפתרונות הייצור שלה.

עם צוותי מכירות ותמיכה ישירים בכל השווקים העיקריים, ובשילוב עם רשת של שותפים מקומיים ועולמיים, אנחנו מחויבים לספק מענה לצרכים שלכם דרך הטלפון או דרך פלטפורמות המסחר האלקטרוני שלנו, בכל זמן, ובכל מקום. למידע נוסף בקרו:   www.rocelec.co.il|  www.rocelec.com

 

אודות SkyHigh Memory

SkyHigh Memory, אשר נוסדה ב-2019, היא המובילה בתחום פתרונות מערכות משובצות (אמבדד) מתקדמות עבור המוצרים החדשניים ביותר משוק הרכב, התעשייה, הרפואה, האוטומציה הביתית ומוצרי האלקטרוניקה הביתיים.  האמינות והביצועים הגבוהים שמציעים מוצרי הזיכרון של SkyHigh Memory מאפשרים למהנדסים רבים תכנון מוצרים ייחודיים והגעה מהירה יותר לשוק. SkyHigh Memory מחויבת לספק לקהל לקוחותיה את התמיכה ומשאבי ההנדסה הטובים ביותר, לקדם חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסה, לשבש שוקים וליצור קטגוריות מוצר חדשות בזמני שיא.  למידע נוסף, בקרו ב-www.SkyHighMemory.com

למידע נוסף

Rochester Electronics, LLC.
מנהלת, שיווק גלובלי: טרייסי קורביט (Tracey Corbitt)
דוא"ל: [email protected]

SkyHigh Memory Ltd.
מנהל מכירות – מרכז ומזרח אירופה: ווראל ילדרים (Vural Yildirim)
דוא"ל: [email protected]

 

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת https://www.businesswire.com/news/home/53488011/en .

 

מקור: Rochester Electronics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Rochester Electronics נכנסת לשותפות עם  SkyHigh Memory Ltd.

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן