חברת US Steel מודיעה על תהליך לבחינת חלופות אסטרטגיות

14 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

חברת US Steel מודיעה על תהליך לבחינת חלופות אסטרטגיות

*לאחר קבלת מספר הצעות חד צדדיות, החברה ממשיכה במחויבותה למיקסום הערך עבור בעלי המניות

*ההצעות שהתקבלו עד כה נותנות תוקף לאסטרטגיה של US Steel ולהצלחתה המוכחת במימוש אסטרטגיה זו

פיטסבורג, 14 באוגוסט 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת United States Steel Corporation (NYSE: X) הודיעה היום כי דירקטוריון החברה החליט ליזום תהליך בדיקה רשמי, בסיוע יועצים פיננסיים ומשפטיים חיצוניים, כדי להעריך חלופות אסטרטגיות עבור החברה. הדירקטוריון וצוות ההנהלה מחויבים לפעול לטובת החברה, בעלי המניות ובעלי העניין שלה. US Steel עשתה דרך משמעותית בהפיכת החברה ליצרנית פלדה Best for All® המתמקדת בלקוח והמתחרה ברמה העולמית, והיא ממשיכה להרחיב את נוכחותה בשווקים אסטרטגיים, להוריד את עקומת העלויות ולהעלות את עקומת הכישרונות שלה.

"הדירקטוריון וצוות ההנהלה של US Steel מחויבים למקסם את הערך עבור בעלי המניות שלנו. ולשם כך פתחנו בסקירה מקיפה ויסודית של חלופות אסטרטגיות", אמר דייוויד ב. בוריט, נשיא ומנכ"ל של US Steel וחבר דירקטוריון. "החלטה זו באה בעקבות מספר הצעות חד-צדדיות, שנעו בין נכסי ייצור מסוימים ועד להצעת תמורה עבור החברה כולה. הדירקטוריון בוחן הצעות אלו מתוך גישה זהירה, הכוללת קבלת מידע נוסף על מנת להעריך את ההצעות הראשוניות הכפופות לבדיקת נאותות וביקורת שוטפת".

דייוויד ב. בוריט ציין גם כי "US Steel עברה מסע אסטרטגי במהלכו החברה עברה טרנספורמציה אטרקטיבית ובנתה יכולות מהטובות בעולם לייצור פלדה בשיטת EAF וגימור, תוך הפחתת טביעת הרגל הפחמנית. המאזן שלנו חזק מתמיד ואנו מספקים תזרים מזומנים גמיש תוך מתן עדיפות לתשואות ישירות עבור בעלי המניות. העניין שהחברה מעוררת ושהתבטא בהצעות היזומות שהתקבלו עד כה נותן תוקף לאסטרטגיה של US Steel ולהצלחה ההיסטורית שלה במימוש האסטרטגיה. בזמן שהדירקטוריון עורך את תהליך הבדיקה של ההצעות שהתקבלו והצעות נוספות שהחברה מצפה לקבל, הצוות שלנו ממשיך להתמקד בביצוע בטוח ואחראי של פעילות החברה כולה ובקידום אסטרטגיית Best for All® , תוך המשך אספקת ביצועים עבור כל בעלי העניין".

לא נקבע לוח זמנים מוחלט או מועד אחרון לסיום תהליך הבחינה של חלופות אסטרטגיות, ואין כל ודאות כי תהליך זה יסתיים בכך שהחברה תבצע עסקה או תגיע לכל תוצאה אסטרטגית אחרת. US Steel אינה מתכוונת לפרסם הודעות נוספות לציבור בנוגע לבחינת החלופות האסטרטגיות עד לסיום תהליך זה או עד שהחברה תקבע כי חשיפה נדרשת על פי חוק או שהיא נאותה מכל סיבה אחרת.

יועצים

Barclays Capital Inc. ו-Goldman Sachs & Co. LLC משמשים כיועצים פיננסיים של US Steel. Milbank LLP ו-Wachtell, Lipton, Rosen & Katz פועלים כיועצים משפטיים.

חברת United States Steel Corporation נוסדה בשנת 1901 והיא יצרנית מובילה בתחום הפלדה. האסטרטגיה ®Best for All של החברה ממוקדת-לקוח ונותנת דגש בלתי מתפשר על בטיחות תוך קידום עתיד בטוח יותר ובר קיימא עבור US Steel ובעלי העניין שלה. US Steel משרתת את תעשיות הרכב, הבנייה, מכשירי החשמל, האנרגיה, המכולות והאריזה תוך מתן דגש על חדשנות, עם מוצרי פלדה בעלי ערך מוסף גבוה, כגון הפלדה המתקדמת, הקניינית והחזקה במיוחד ®XG3 של US Steel. כמו כן החברה שומרת על יתרון תחרותי בייצור עפרות ברזל ועל יכולת ייצור פלדה גולמית שנתית בהיקף נטו של 22.4 מיליון טון. משרדיה הראשיים של US Steel נמצאים בפיטסבורג, פנסילבניה, ולה פעילות ברמה עולמית ברחבי ארצות הברית ובמרכז אירופה. למידע נוסף ראו: www.ussteel.com

למידע נוסף

טארה קאררו
סגנית נשיא בכירה, סמנכ"לית תקשורת
טלפון – 412-433-1300
דוא"ל – [email protected]

קלי סאליבן / אד טריסל
ג'ואל פרנק, ווילקינסון ברימר קצ'ר
טלפון – 212-355-4449

קווין לואיס
סגן נשיא לנושאים פיננסיים
טלפון – 412-433-6935
דוא"ל – [email protected]

מקור: United States Steel Corporation

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חברת US Steel מודיעה על תהליך לבחינת חלופות אסטרטגיות

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן