נפלאות צמח האלוורה – במה הוא מטפל ומה הופך אותו לכל כך יעיל?

7 במרץ 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בריאות ורפואה

גם אם אתם לא לגמרי מתחברים לעולם צמחי המרפא, בוודאי יצא לכם להשתמש בצמח האלוורה. הצמח נמצא בשימוש נרחב בכל הקשור להקלה על כוויות ופצעים. עם זאת, יעילותו לא נגמרת בפעולות אלו, אלא מתחילה בהן. לאלוורה מאות רכיבים פעילים שהופכים אותו ליעיל לטיפול בעשרות מצבים שונים. ניתן למצוא משחה או תכשיר על בסיס אלוורה כמעט בכל בית. אנשים רבים מגדלים צמח זה בחצר ביתם או במרפסת על מנת שתהיה להם גישה לג'ל של הצמח בכל עת. הסוד הגדול בתכשירים הרבים הוא דווקא אופן הייצור שלהם. אופן הייצור יכול להשפיע בצורה ישירה על יעילות התכשיר ועל סגולותיו הרפואיות.

מתי נשתמש בתכשיר על בסיס אלוורה?

לצמח האלוורה סגולות רפואיות רבות ומגוונות ולכן התכשירים יכולים לתת מענה טיפולי למצבים רבים. לצמח יכולת לטפל באופן יעיל וממוקד בדלקות, כאבים, לחזק את המערכת החיסונית ולהטיב עם מערכת העיכול. מחקרים שונים מייחסים לו השפעה גם במצבים של סכרת ומצבי סרטן שונים.

לרוב תכשיר אלוורה נמצא בשימוש בהקשר לבעיות הבאות: עצירות, כוויות, פצעים, פצעי בגרות, כאבי ראומטיים, שטיפת פה נגד חיידקי השן, פטרת הציפורניים, סבוריאה ומצבים אחרים.

למה צמח האלוורה כל כך יעיל?

צמח האלוורה עשיר במאות רכיבים פעילים שונים ההופכים אותו ליעיל מאוד לטיפול בבעיות רפואיות שונות. הצמח כולל כ 200 רכיבים פעילים, 20 מינרלים, 12 ויטמינים ו – 18 חומצות אמינו. ג'ל האלוורה מכיל גם סביבות 75 חומרים מזינים. בנוסף, הצמח מכיל גם אנזימים, סאפונין, סוכרים, חומצה סליצילית, סטרואידים ורכבים נוספים. הרכב זה הופך את הצמח לאחד היעילים והנפלאים ביותר בתחום צמחי המרפא.

כיצד לבחור את התכשיר המתאים?

יעילות התכשיר מושפעת באופן ישיר מתהליך הייצור והמיצוי שלו. חום פוגע ביעילות שלו והורס רבים מהרכיבים הפעילים והמזינים. מסיבה זו רבים מהתכשירים הנמכרים בסופר השכונתי אינם יעילים. אופן הייצור האידאלי הוא ע"י מיצוי קר, כמו למשל בתכשיר אלכוורה המיוצר בשיטה זו. מיצוי קר מאפשר לשמר באופן מרבי את הרכיבים הפעילים בצמח ולהגדיל את היעילות שלו.

סגור לתגובות על נפלאות צמח האלוורה – במה הוא מטפל ומה הופך אותו לכל כך יעיל?

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן