דאק קריק טכנולוגיות מתרחבת לשוק ההודי, ומציעה את פלטפורמת טכנולוגיית הליבה הגלובלית שלה לחברות ביטוח הודיות

10 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

דאק קריק טכנולוגיות מתרחבת לשוק ההודי, ומציעה את פלטפורמת טכנולוגיית הליבה הגלובלית שלה לחברות ביטוח הודיות

חברת הבת ההודית של החברה חותמת על שותפות הלקוחות המלאה הראשונה שלה באזור עם HDFC ERGO

מומבאי, 10 באוגוסט 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Duck Creek Technologies India LLP, חברת בת של Duck Creek Technologies, הודיעה היום על אבן דרך היסטורית עם התרחבותה לשוק הביטוח הכללי ההודי. Duck Creek Technologies India LLP מציעה כעת למבטחים מבוססי הודו את הקלות, הנוחות והעוצמה של תוכנה כשירות (SaaS) מודרנית מבוססת ענן, המסופקת כחבילה מלאה של יכולות או כפתרונות עצמאיים. עם התרחבות זו, דאק קריק מחזקת את מחויבותה לשוק על ידי הקמת מרכז הנתונים שלה בהודו, הנתמך על ידי כמעט 1,000 עובדים מקומיים.

בשותפות עם לקוח הביטוח הראשון שלה בהודו, HDFC ERGO General Insurance Company Limited ("HDFC ERGO"), דאק קריק תפרוס את הפתרונות האינטואיטיביים, הידידותיים למשתמש ורבי העוצמה שלה כדי להעצים את HDFC ERGO להוציא מוצרים חדשים לשוק מהר יותר ולשפר משמעותית את חוויית הלקוחות שלהם לאורך מחזור חיי הפוליסה ולאורך כל תיק המבטחים. המוצרים והפתרונות של דאק קריק יביאו באופן הוליסטי יתרון תחרותי ל-HDFC ERGO בכל המערכת, הפורטפוליו והתפעול שלה.

סרירם נגנתן, נשיא ומנהל טכנולוגיות ראשי, HDFC ERGO General Insurance, התייחס לשותפות ואמר: "כחברת ביטוח מובילה במדינה, ב-HDFC ERGO, זה היה בראש סדר העדיפויות שלנו באימוץ טכנולוגיות חדשניות כדי לענות על הדרישות המתפתחות של לקוחותינו ולהציע להם חוויית לקוח משופרת. בהיותה מבטחת דיגיטלית בקנה מידה, השותפות שלנו עם Duck Creek Technologies India LLP היא צעד מכריע לקראת מימוש מלוא הפוטנציאל של פתרונות הביטוח הרחבים של HDFC ERGO ומאפשרת לנו להציע אספקה יעילה ונוחות רבה יותר ללקוחותינו. פתרון ה-SaaS של דאק קריק יעצים את מודלי ה-AI/ML המתקדמים שלנו, ויספק יכולות דיגיטליות חיוניות כדי לענות על הצרכים הקריטיים של הלקוחות והשותפים שלנו".

רוהיט בדי, מנהל הכנסות ראשי, Duck Creek Technologies, אמר: "המחויבות שלנו ל-HDFC ERGO עולה בקנה אחד עם החזון יוצא הדופן שלהם להפוך את הביטוח לקל יותר, זול יותר ואמין יותר עבור כל האנשים בהודו. אנו גאים מאוד להיות שותפים של HDFC ERGO, מותג הביטוח המוביל בהודו, במסעם לשנות את שירותי הביטוח הכללי באזור". בדי הוסיף כי "זוהי אבן דרך משמעותית בצמיחה המתמשכת של דאק קריק כבחירת SaaS מובילה עבור מבטחים ברחבי העולם. השותפות של דאק קריק עם HDFC ERGO היא הוכחה נוספת לכך שהפתרונות הטכנולוגיים הגלובליים שלנו מכוונים לאפשר מיזם ביטוח מודרני ויעיל יותר".

בהסתמך על ניסיונה בתמיכה במבטחים ובמבטחי המשנה הגדולים בעולם, דאק קריק תציע את חבילת פתרונות אספקת ביטוח הליבה מבוססי SaaS שלה, כולל פוליסות, תביעות, חיובים, דירוג וביטוח משנה, כדי לעזור למבטחים כלליים הודים לחדש ולחדש את המוצרים והשירותים שלהם.

"דאק קריק נרגשת מאוד להיכנס לשוק הביטוח ההודי עם הפתרונות הגלובליים שלנו. אנו רוצים להעצים חברות ביטוח בהודו עם פתרונות ביטוח היפר-מותאמים אישית המסייעים ללקוחות לרכוש או לתת שירות לביטוח מכל מכשיר ובכל זמן. לקוחות מכל חלקי הודו יכולים להרגיש בטוחים בידיעה שהם מכוסים ויכולים להעלות תביעות בכל עת", אמר שאג'י סטו, מנכ"ל APAC, דאק קריק טכנולוגיות.

שוק הביטוח ההודי הוערך בשנת 2021 ב-127 מיליארד דולר (30 מיליארד דולר, המיוצג במגזר שאינו ביטוח חיים). הוא צפוי לגדול ליותר מ-200 מיליארד דולר עד 2027, מה שמהווה הזדמנות מרגשת עבור דאק קריק.

אודות HDFC ERGO

HDFC ERGO General Insurance Company Limited קודמה על ידי Housing Development Finance Corporation Ltd. (HDFC), המוסד הפיננסי המוביל בהודו לדיור ו-ERGO International AG, ישות הביטוח העיקרית של Munich Re Group. כתוצאה מיישום תוכנית המיזוג של HDFC עם ולתוך HDFC Bank Limited (בנק), אחד הבנקים המובילים במגזר הפרטי בהודו, החברה הפכה לחברת בת של הבנק. HDFC ERGO היא חברת הביטוח השנייה בגודלה במגזר הפרטי נכון ל-31 במרץ 2023 בהתבסס על פרמיה ברוטו שנצברה. HDFC ERGO, חברה עם עדיפות דיגיטלית, שהופכת לחברה ששמה את הבינה המלאכותית תחילה, היא מובילה ביישום טכנולוגיה כדי להציע ללקוחות את חוויית השירות הטובה מסוגה. החברה יצרה זרם של מוצרים חדשניים וחדשים, כמו גם שירותים באמצעות טכנולוגיות כמו בינה מלאכותית (AI), למידת מכונה (ML), שפת עיבוד טבעית (NLP) ורובוטיקה. HDFC ERGO מציעה מגוון מוצרי ביטוח כללי ויש לה תהליך מכירה דיגיטלי לחלוטין עם ~94% מהפוליסות הקמעונאיות שהונפקו באופן דיגיטלי. פלטפורמת הטכנולוגיה של HDFC ERGO העצימה את הלקוחות להיעזר ב-69% מהשירותים באופן דיגיטלי על בסיס 24×7 עם ~19% מבקשות הלקוחות שטופלו על ידי כלים מבוססי בינה מלאכותית. בשנת הכספים 23, החברה הנפיקה .12.2 מיליון פוליסות ויישבה 5 מיליון תביעות. לחברה בסיס נתונים פעיל של יותר מ- 15 מיליון לקוחות. HDFC ERGO נוכחת ב 496 מחוזות של המדינה באמצעות 215 סניפים שלהם, יותר מ- 10,000 עובדים ו- 180,000 סוכנים ושותפי ערוץ.

HDFC ERGO מציעה מגוון שלם של מוצרי ביטוח כללי, כולל בריאות, רכב, בית, חקלאות, נסיעות, אשראי, סייבר ותאונות אישיות במרחב הקמעונאי יחד עם רכוש, ימי, הנדסה, מטען ימי, ביטוח בריאות קבוצתי וחבות במרחב הארגוני. בין אם מדובר במוצרי ביטוח ייחודיים, מודלים משולבים של שירות לקוחות, תהליכי תביעה מהשורה הראשונה או שורה של פתרונות חדשניים מבחינה טכנולוגית, HDFC ERGO הצליחה לשמח את לקוחותיה בכל נקודת מגע ואבן דרך כדי להבטיח שירות לצרכנים בזמן אמת.

בקרו כתובת www.hdfcergo.com או הצטרפו אלינו באמצעות  המדיה החברתית כדי לקבל מידע נוסף על HDFC ERGO ועל המוצרים והשירותים המוצעים על ידי החברה.

פייסבוק: https://www.facebook.com/hdfcergo

טוויטר: https://twitter.com/hdfcergogic

לינקדאין: https://www.linkedin.com/company/hdfcergo

יוטיוב: https://youtube.com/c/hdfcergo

אודות Duck Creek Technologies

דאק קריק טכנולוגיותDuck Creek Technologies היא ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי. אנחנו הפלטפורמה שעליה בנויות מערכות ביטוח מודרניות, המאפשרות לתעשייה לנצל את כוחו של הענן כדי להפעיל פעולות זריזות, חכמות וירוקות עד. אותנטיות, מטרה ושקיפות הם הליבה של Duck Creek, ואנחנו מאמינים שביטוח צריך להיות שם עבור אנשים פרטיים ועסקים מתי, איפה ואיך הם הכי זקוקים לו. הפתרונות המובילים בשוק שלנו זמינים על בסיס עצמאי או כחבילה מלאה, וכולם זמינים דרך Duck Creek OnDemand.

בקרו בכתובת www.duckcreek.com לקבלת מידע נוסף. עקבו אחר דאק קריק בערוצים החברתיים שלנו לקבלת המידע העדכני ביותר – לינקדאין וטוויטר.

למידע נוסף:

Carley Bunch

Duck Creek Technologies

+1201-962-6091

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על דאק קריק טכנולוגיות מתרחבת לשוק ההודי, ומציעה את פלטפורמת טכנולוגיית הליבה הגלובלית שלה לחברות ביטוח הודיות

מאת:

פרסם באתר כ - 1262 מאמרים.

.

דילוג לתוכן