Mori Building צפויה לפתוח את פרויקט Azabudai Hills ב-24 בנובמבר, 2023

9 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Mori Building צפויה לפתוח את פרויקט Azabudai Hills ב-24 בנובמבר, 2023

כפר אורבני מודרני, כולל מרחב פתוח עצום הטובל בירוק, במטרופולין הגדול ביותר בעולם

טוקיו,  8 באוגוסט 2023, (BUSINESS WIRE):

Mori Building Co., Ltd., החברה המובילה ביפן בתחום הפיתוח של הנוף העירוני, הכריזה היום על פתיחת Azabudai Hills, קומפלקס רב שימושי ושכונה יוקרתית חדשה במרכז טוקיו, שמתוכנן לקום ב-24 בנובמבר. פרויקט התחדשות עירוני זה, המשתייך לקטגוריה 1 ומבוצע באזור Toranomon-Azabudai, מקודם על ידי Mori Building, גורמים נוספים וכ-300 בעלי קרקע מזה קרוב ל-35 שנה.

Azabudai Hills, המושתת על קונספט "כפר עירוני מודרני", הוא פרויקט עתיר טבע שכולל מרכז עסקים ברמה עולמית, מבני מסחר ודיור אטרקטיביים וכן מרחב פתוח ורחב ידיים הטובל בירוק ומקרב בין אנשים. Mori Building שואפת להפוך את Azabudai Hills לקהילה של "נוף ירוק ורווחה", בה אנשים חיים בהרמוניה עם הטבע ומנהלים חיים בריאים ומלאי סיפוק. הפרויקט משתרע על שטח של כ-860 דונם ובו שטח ירוק ומרשים בגודל 24,000 מ"ר, עם שטח רצפה כולל של 861,700 מ"ר בקירוב. הפרוייקט מתאפיין בפונקציות עירוניות מגוונות, לרבות משרדים, בתי מגורים, מבנים קמעונאיים, מתקני תרבות, מוסדות חינוך ומבנים רפואיים.

הפרויקט זכה לתמיכה מצד שותפים החולקים את חזון היצירה של סביבה עשירה בצמחיה ירוקה ושל סגנון חיים אורבני חדש במסגרת פרויקט עירוני משולב. על שותפים מכובדים נמנים מרכז אוניברסיטת קיו לרפואה מונעת; בית הספר הבריטי בטוקיו – אחד מבית הספר הבינלאומיים הגדולים ביותר במרכז העיר; Janu Tokyo, מותג האחות הראשון בעולם של רשת Aman; Tokyo Venture Capital Hub, אשר מאגד כ-70 חברות הון סיכון יפניות; כ-150 חנויות קמעונאיות, לרבות מותגי יוקרה ו- Azabudai Hills Market; וכן המוזיאון הידוע לאמנות דיגיטלית של Mori Building ו- EPSON teamLab Borderless,, אשר שכן בעבר באודאיבה. כל המוסדות הייחודיים הללו צפויים להיפתח ב-Azabudai Hills. חלק ממבני השכונה ייפתחו בהדרגה לאחר דצמבר 2023.

Mori Building מתמקדת ביצירת סביבה אורבנית תוססת ובקידום האטרקטיביות של טוקיו דרך הקונספט הייחודי "Hills" של עירוניות קומפקטית, המשלב פונקציות אורבניות מגוונות ומשלימות. בפרויקט Azabudai Hills החברה תעבוד לצד שותפיה במטרה לגבש חזון אורבני חדש של "נוף ירוק ורווחה", זאת כמענה לחשיבות ההולכת וגדלה של ההיבטים הסביבתיים והבריאותיים בחברה המודרנית.

מידע הכולל פרטים מלאים אודות Azabudai Hills ומתקני הפרויקט זמין בכתובת הבאה: https://onl.tw/VYcx5TJ

Azabudai Hills – סקירה כללית

שטח האתר   כ-81 דונם
שטח הקרקע   63,900 מ"ר בקירוב
שטח רצפה כולל   861,700 מ"ר בקירוב
שטח משרדים   214,500 מ"ר בקירוב
שטחים ירוקים   כ-24 דונם בקירוב
יחידות מגורים   1,400 יחידות בקירוב
מבנים קמעונאיים   23,000 מ"ר בקירוב
מבנים   משרדים, מגורים, מבני מסחר, בתי מלון, מבני תרבות, בית ספר בינלאומי, מבני רפואה וכד'
     

Central Green (כיכר מרכזית), ירוק וקיימות

יצירת שפע של שטחים ירוקים

ניצול ההבדלים הטופוגרפיים הקיימים באזור – כולל הגגות הנמוכים של בנייני הפודיום – מאפשר לשמור על שטח ירוק של 24,000 מ"ר באתר, לרבות כיכר מרכזית בשטח של כ-6,000 מ"ר (Central Green). כתוצאה מכך, Mori Building יוצרת למעשה נווה מדבר עירוני ושליו בליבה של טוקיו.

הארכיטקטורה הדינמית שמאפיינת את המפלסים הנמוכים יותר, פרי עיצובו של Heatherwick Studio, משתלבת בצורה מרהיבת עין עם הירוק ויוצרת סביבה עשירה המקיפה את העיר כולה בירוק שופע.

קידום הקיימות

העיר כולה מקדמת מאמצים להפחתת השימוש בפחמן ולמחזור משאבים. 100% מאספקת החשמל לקומפלקס תגיע ממקורות מתחדשים תוך עמידה ביעדים שהוגדרו על ידי יוזמת Renewable Energy 100% (RE100). פרויקט Azabudai Hills צפוי לקבל את אישור פלטינום הגבוה ביותר בקטגוריית ND (פיתוח שכונות) של תקן LEED (תכנון אנרגיה וסביבה) עבור פרויקטים רב שימושיים, וכן אישור BD+C (בנייה ותכנון/פיתוח ליבה ומעטפת) עבור בנייני מגורים חדשים.

מרכז אוניברסיטת קיו לרפואה מונעת

מרכז אוניברסיטת קיו לרפואה מונעת יעבור ל-Azabudai Hills. המרכז ובו הציוד הרפואי המתקדם ביותר שמתופעל על ידי הסגל המיומן של בית החולים שליד האוניברסיטה, יספק בדיקות רפואיות מדויקות לזיהוי מוקדם של סיכונים למחלות, וכן תכנית שמיועדת לתת מענה לצרכים הספציפיים של כל מטופל. המתקן החדש יהיה גדול יותר, מרווח יותר ויבטיח סביבה נוחה לבדיקות רפואיות.

בית הספר הבריטי בטוקיו

בית הספר הבריטי של טוקיו, אחד מבתי הספר הבינלאומיים הגדולים בעיר, ייפתח ב- Azabudai Hills ב-30 באוגוסט, 2023. הקמפוס החדש נותן ביטוי לשאיפתו של בית הספר להעניק חינוך לילדים בסביבה רגועה וטבעית, בלבה של העיר, ולחזונה של Mori Building לשפר את האטרקטיביות של טוקיו ברחבי העולם. תכנית הלימודים בבית הספר מתאפיינת בסגנון בריטי ובניחוח בינלאומי עשיר, ובמקום צפויים ללמוד ילדים מלמעלה מ-60 מדינות. הקמפוס החדש יתאפיין גם בסביבה טבעית שופעת שתאפשר לחנך ולהכשיר את מנהיגי המחר.

אמנות וגלריות

הגישה אותה יישמנו בפרויקט Azabudai Hills מבוססת על הקונספט של "הפיכת העיר כולה למוזיאון". בלב המקום נמצאים מוזיאון וגלריה לאמנות המשתרעים של שטח כולל של כ-9,300 מ"ר. ברחבי האזור מפוזרים אתרי אמנות ציבורית, שיוצרים חלל אורבני בו מתמזגות האמנות והתרבות בצורה מושלמת.

Azabudai Hills Gallery

הגלריה של Azabudai Hills תשמש כמתקן העיקרי לקידום התרבות. הגלריה מתוכננת לפעול כמוזיאון בו יוצגו ז'אנרים תרבותיים שונים. לרגל הפתיחה תתקיים במקום תערוכה של אולאפור אליאסון, אמן פורץ דרך המעורב בצורה פעילה בתחום ההגנה על הסביבה אשר יצר את אחד ממיזמי האמנות הציבורית עבור Azabudai Hills.

תערוכת הפתיחה: "תערוכה של אולאפור אליאסון: מחזור של רגעים המקושרים בהרמוניה".

אמנות ציבורית: טשטוש הגבול בין אמנות לחיי היום-יום

Mori Art Museum מחזיק במגוון יצירות אמנות המאפשרות לאנשים לתת ביטוי חזותי לאנרגיה של העולם הטבעי כפי שהיא קיימת ב- Azabudai Hills תוך מיזוג המרחב העצום של הפרויקט עם הרובד האנושי.

MORI Building DIGITAL ART MUSEUM: EPSON teamLab Borderless

המוזיאון לאמנות דיגיטלית, פרויקט משותף של Mori Building ו-teamLab, נפתח במקור באודאיבה. במהלך שנת פעילותו הראשונה הוא משך אליו מבקרים מיותר מ-160 מדינות. לאחר העתקת משכנו ל-Azabudai Hills יוצג במוזיאון אוסף יצירות האמנות ההולך וגדל של teamLab, לרבות מספר יצירות שיוצגו בפעם הראשונה ביפן.

מבני קמעונאות

האזור המסחרי של Azabudai Hills ישתרע על כ-23,000 מ"ר ויהיה מוקף בשטחים ירוקים ומרהיבים. באזור תיפתחנה כ-150 חנויות, כולל מותגי יוקרה, בתי קפה עם מרפסות ומספר מסעדות נחשבות.

במפלס התחתון של אזור Central Green ייפתח שוק אוכל גדול בשם Azabudai Hills Market. השוק ישתרע על שטח של 4,000 מ"ר ויתן דגש על העושר הטבעי של האוכל ועל ההנאה שהוא מספק באמצעות בחירה מוקפדת של מרכיבים, תרבות המזון העשירה של טוקיו והחזון של סגנון גורמה בריא.

Azabudai Hills Market

האוכל מהווה היבט אחד של התרבות היפנית אותו אנחנו גאים לחלוק עם העולם. 31 מחנויות האיכות המובילות בתחום התאחדו מתוך רצון לשמר ולקדם את תרבות האוכל הזו.

מותגי יוקרה

הפרויקט יכלול רחוב יחיד מסוגו של מותגי יוקרה מובילים ובלעדיים, אשר יתקיימו זה לצד זה בסביבה שופעת ירוק בלבה של העיר. החנויות העתידות להיפתח: Hermès, Cartier, CELINE, DIOR, BERLUTI, L'Officine Universelle Buly, ST LOUIS, TimeVallée, BVRGARI, BOTTEGA VENETA.

Janu Tokyo

המפלסים הנמוכים של בניין A (קומות 1-13) יארחו את Janu Tokyo – פרויקט הבכורה של Janu, מותג האחות של Aman.

בית המלון, שיכלול 122 חדרים, ממוקם בנקודה מושלמת מול הכיכר המרכזית השופעת, עם מבני רווחה שמשתרעים על שטח של 4,000 מ"ר. זהו אחד ממלונות היוקרה הגדולים ביותר של טוקיו, והוא כולל חדר כושר לאימון פונקציונלי קבוצתי לצד שמונה מסעדות וברים המתאימים במיוחד למפגשים משפחתיים וקבוצתיים.

דירות המגורים ב- Azabudai Hills

פרויקט Azabudai Hills יכלול 1,400 יחידות דיור חדשות. הדיירים ייהנו משטחים ירוקים כמו גם מיתרונות אורבניים מתקדמים ונוחים לצד הרמוניה עם הטבע שתקנה בריאות נפשית וגופנית בשילוב עם חיים עשירים ומלאים. פרויקט המגורים Azabudai Hills Residence מתאפיין בפונקציונליות מיטבית של בנייני מגורים המגלמים את המומחיות של Mori Building ביצירת סביבות מגורים יוקרתיות.

פרויקט Aman Residences, טוקיו, הנמצא בקומות העליונות של Mori JP Tower ומנוהל בשותפות עם Aman, המפעילה מגוון בתי מלון ואתרי נופש יוקרתיים ברחבי העולם, יספק ערך ייחודי מעצם היותו מתחם מגורים אקסקלוסיבי ובו 91 דירות בלבד, המבטיח חיי שלווה אולטימטיביים.

משרדים

הקומפלקס של Azabudai Hills יתפקד כולו כמרחב עבודה משותף. רוב חלל המשרדים (שטח כולל של כ-214,500 מ"ר בסה"כ) יימצא בקומות 7 עד 52 של Mori JP Tower וייתן לכ-20,000 אנשים מענה עבור סגנונות עבודה שונים ומגוונים. בקומות הרגילות של Mori JP Tower יוצע לחכירה שטח של כ-4,800 מ"ר. זהו אחד משטחי הרצפה הגדולים ביותר ביפן, והוא יאפשר לבניין המשרדים היוקרתי לתת מענה מלא לצורכיהן של חברות גלובליות.

Hills House

Hills House, שישתרע על שטח כולל של כ-3,300 מ"ר בקומות ה-33 וה-34 של Mori JP Tower, יאפשר לחברות שמחזיקות משרדים במקום ולעובדיהן להשתמש בעיר כולה כמקום עבודה.

Tokyo Venture Capital Hub

Azabudai Hills יהפוך למקום משכנו של Tokyo Venture Capital Hub, מרכז הון הסיכון הגדול הראשון של יפן. המרכז יארח את Japan Venture Capital Association (JVCA), יזמי הון סיכון עצמאיים מובילים (VCs) שעומדים בראש ענף הון הסיכון המקומי וכ-70 קרנות הון סיכון תאגידיות (CVCs) הזוכות לתמיכה מצד תאגידים יפניים מובילים.

מידע הכולל פרטים מלאים אודות Azabudai Hills ומבני הפרויקט זמין בכתובת הבאה: https://onl.tw/VYcx5TJ

לצפייה בסרטון אודות Azabudai Hills, לחצו כאן לגרסה העדכנית ביותר, וכאן לגרסה משנת 2019.

אודות Mori Building

Mori Building היא חברה מובילה לפיתוח עירוני מטוקיו. החברה מחויבת להעצמת האטרקטיביות של הערים באמצעות יצירה וטיפוח של מרכזים אורבניים בטוחים, בני קיימא וקוסמופוליטיים. המרכזים הללו מבוססים על הקונספט הייחודי פרי פיתוחה, Vertical Garden City, של מרכזי עסקים, חינוך, פנאי ומגורים הבנויים לגובה. הקונספט מיושם במגוון פרויקטים מתקדמים של החברה כולל: ARK Hills, Roppongi Hills ו-Toranomon Hills בטוקיו וכן World Financial Center בשנגחאי. Mori Building עוסקת גם בליסינג נדל"ן, ניהול פרויקטים וייעוץ. לפרטים נוספים ניתן לבקר בכתובת www.mori.co.jp/en.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53509613/en

 

למידע נוסף

 

אנשי קשר

פניות מאמצעי התקשורת
Mori Building Co., Ltd.
Kae Takagi
[email protected]

Weber Shandwick Japan
Mayuko Harada
[email protected]

מקור: Mori Building Co., Ltd.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Mori Building צפויה לפתוח את פרויקט Azabudai Hills ב-24 בנובמבר, 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן