חברת הביטוח Berkshire Hathaway Specialty  מקבלת בברכה את לואיס בידמיד לתפקיד ראש תחום ביטוח אחריות עסקאות באסיה ובמזרח התיכון

8 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

חברת הביטוח Berkshire Hathaway Specialty  מקבלת בברכה את לואיס בידמיד לתפקיד ראש תחום ביטוח אחריות עסקאות באסיה ובמזרח התיכון

 

בוסטון וסינגפור, 8 באוגוסט 2023, 🙁BUSINESS WIRE)

חברת הביטוח Berkshire Hathaway Specialty Insurance (BHSI) הכריזה היום על מינויו של לואיס בידמיד לראש תחום ביטוח אחריות עסקאות באסיה ובמזרח התיכון. בתפקיד זה הוא יעבוד לצד צוות אחריות העסקאות הגלובלי של BHSI כדי לספק את קו הכיסויים המקיף של BHSI לניהול סיכוני מיזוגים, רכישות ועסקאות תאגידיות אחרות. מנהלו בתפקיד החדש יהיה סקוטלנד וולש-רידל, ראש תחום אחריות מנהלים ומקצועית באסיה, BHSI.

" BHSIממשיכה להרחיב את פורטפוליו האחריות העסקית שלנו בסינגפור וברחבי אסיה והמזרח התיכון," אמר סקוטלנד. "לואיס הוא בעל ידע נרחב בכל הנוגע למורכבות שבעסקאות מיזוגים ורכישות, ואני נרגש לראות אותו מוביל את הצוות שלנו בעודנו מעניקים פתרונות נחוצים המותאמים אישית ללקוחותינו".

לואיס מגיע אל BHSI עם 14 שנות ניסיון כעורך דין המתמחה בעסקאות מיזוגים ורכישות וייעוץ תאגידי במשרדי עורכי דין גדולים וכחתם בכיר, המספק פתרונות ביטוח לאחריות ופיצויים בחברת ביטוח גלובלית. הוא פועל מסינגפור וניתן ליצור איתו קשר בכתובת [email protected].

חברת Berkshire Hathaway Specialty Insurance (מאוגדת בנברסקה, ארה"ב) מספקת ביטוח רכוש מסחרי, נפגעים, אחריות מקצועית בתחום הבריאות, קווים מנהלים ומקצועיים, אחריות עסקאות, ערבות, ימי, נסיעות, תוכניות, תאונות ובריאות, חוזה ערבות רפואי לשיעור נזקים, בעלי בתים וביטוח רב-לאומי. תנאי הכיסוי הסופיים ובפועל לכל קווי המוצרים עשויים להשתנות. באסיה ובמזרח התיכון, היא החתם על הנייר של חברת Berkshire Hathaway Specialty Insurance, המחזיקה בדירוג חוזק פיננסי של A++ מטעם AM Best ובדירוג של AA+ מטעם Standard & Poor’s. Berkshire Hathaway Specialty Insurance בעלת מטה בבוסטון ומחזיקה בסניפים באטלנטה, בוסטון, שיקגו, קולומביה, דאלאס, יוסטון, אינדיאנפוליס, אירווין, לוס אנג'לס, ניו יורק, פלימות' מיטינג, סן פרנסיסקו, סן רמון, סיאטל, סטיבנס פוינט, אדלייד, אוקלנד, ברצלונה, בריסביין, בריסל, קלן, דובאי, דבלין, פרנקפורט, הונג קונג, קואלה לומפור, לונדון, ליון, מקאו, מדריד, מנצ'סטר, מלבורן, מינכן, פריז, פרת', סינגפור, סידני, טורונטו וציריך.

למידע נוסף:

מדיה
ג'ואן לי /  +1 617.936.2937

מקור: Berkshire Hathaway Specialty Insurance

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חברת הביטוח Berkshire Hathaway Specialty  מקבלת בברכה את לואיס בידמיד לתפקיד ראש תחום ביטוח אחריות עסקאות באסיה ובמזרח התיכון

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן